Czytaj więcej:
Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić okładka

Średnia Ocena:Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić

Larry Winget, twórca bestsellerów z listy New York Timesa, prezentuje jak sabotujemy własny sukces i daje łatwe rozwiązania, żeby to zmienić! Wszyscy mówią, że chcieliby odnieść sukces. Mieć więcej pieniędzy , lepszą pracę czy być zdrowszym. Niestety tylko niektórzy rzeczywiście robią coś, żeby to osiągnąć. Większość chciałaby mieć wspaniałe dzieci, lecz nie znajduje czasu żeby z nimi porozmawiać. Inni kupują niepotrzebne rzeczy, żeby później martwić się, że brakuje im pieniędzy.Larry Winget, twórca bestsellera "Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć", prezentuje jak pożegnać się ze złymi nawykami które hamują nas na drodze do lepszego życia. Sukces nie jest prosty do osiągnięcia, lecz każdy może przemienić własne życie, zasady są proste. Trzeba tylko wyeliminować „czynnik głupoty” i zacząć działać. Masz plan na osiągnięcie sukcesu? Jeżeli nie, to właśnie nadszedł czas na stworzenie takiego!"Larry, jest brutalny, twardy i szczery… Ma duże serce i jeszcze większe jaja, lecz za to zna sposób jak unikać ogromnych błędów." Neil Cavuto Fox News

Szczegóły
Tytuł Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić
Autor: Winget Larry
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Druga Strona
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Ludzie to idioci! Czyli jak rujnujemy sobie życie na własne życzenie i jak to zmienić PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • JOANNA DROZDOWICZ

  Obiektywna analiza niektórych elementów książki prowadzi do zaskakujących i interesujących wniosków.

 • Magdalena Szela

  Zszokowała mnie ta książkaAutor pluje prawdą w twarz.Wszystko o naszym lenistwie i o tym,że ograniczamy samy siebie i nikt inny nie robi tego za nas tylko MY.Jesteśmy leniami :)...Polecam każdemu,kto nie boi się prawdy o sobie. Każdemu,kto chce przemienić własne dotychczasowe życie.Czytam masę ebooków motywacyjnych itd lecz ta trafiona jest idealnie. To jest to ,czego szukałam.

 • Kamila Grabowska

  O tak... idioci. Niestety. I jest to tutaj pokazane czarne na białym, nic się nie ukryje :)

 • Wioletta Frącala

  Klasyczny poradnik, napisany przystępnym językiem. Daje do myślenia.

 • Mateusz Słobodzian

  Idealna książka. Larry, mam nadzieje, że do końca roku wystawisz kolejnych 10 pozycji, ponieważ książki mi się kończą :D

 • bogols

  tytuł nie jest pomówienieniem lecz udowadnia teze...

 • martika8881

  Każdego dnia skupiamy się ponad rzeczami, które nie mają pozytywnego wpływu na nasze życie. Larry swoim szorstkim mową uświadamia nam jak sami sabotujemy swoje życie, a nasze LENISTWO jest głownym czynnikiem, żeby nie przemieniać go na lepsze. Prosto, dosadnie i na temat! Zalecam Tym, którzy chcą poznać czynniki LUDZKIEGO IDIOTYZMU :)

 • winblows

  Ta książka ebook to kopniak w łeb, że się tak wyrażę. Napisana prostym, bardzo bezpośrednim językiem, przy tym doszczętnie odarta z jakichkolwiek gier słownych, domysłów, przenośni i innych takich zabiegów. Solidna lektura, która trafia w sedno sprawy.

 • Ryszard Szerechan

  Miałem opory ,aby kupić tą książkę z uwagi na jej kontrowersyjny tytuł. Zadecydowała rekomendacja mojej koledzy - i nie żałuję !!! Przeczytasz w niej nie tylko ,że ludzie to idioci , lecz dostrzeżesz ,że czasami sam jesteś idiotą, ponieważ zachowujesz się jak idiota i w dodatku tego nie zauważasz. Najistotniejsze jednak jest to ,że dostajesz w niej receptę jak nie być idiotą. Jeśli podejdziesz do niej z odpowiednim nastawieniem , książka ebook spełni rolę terapeutyczną. To będzie tak jak wylanie na siebie wiadra naprawdę lodowatej wody !!! Krzykniesz wówczas WOW !!! Jeśli nie boisz się krytyki i pragniesz przyjąć kilka ciosów na klatę , żeby dalej się rozwijać , serdecznie zalecam ten niezwykły tutorial !!!

 • Klaudinunia

  "Ludzie to idioci" nie jest wbrew pozorom manifestem przeciwko ludzkiej głupocie choć twórca dużą uwagę poświęca czynnikowi głupoty, który jest odpowiedzialny za większą element naszych kłopotów i zmartwień. Larry Winget w łatwy i przystępny sposób pokazuje, jak wyzbyć się złych nawyków, które stają na naszej drodze do sukcesu, a jednocześnie zacząć cieszyć się życiem. To takie proste!

 • Serafir

  Zachęcam do przeczytania tej książki zwłaszcza tych, którzy mają kłopot ze zmotywowaniem siebie samego do działania. Larry Winget zamieścił tu wiele prawd o ludzkich nawykach i zachowaniach, które blokują drogę do sukcesu. Uzmysłowienie sobie pewnych rzeczy to już również jakiś krok w drodze do osiągnięcia celu i niezły początek do tego, aby zacząć działać. Zalecam lekturę!

 • ejotek

  Larry Winget w całej pierwszej części książki wyjaśnia, dlaczego uważa ludzi za idiotów. Jego chłopczykowi opiera się na konkretnych danych i dotyczy takich kwestii jak odżywianie, wychowanie dzieci, kupowanie bzdur z reklam, wydawania pieniędzy na zupełnie niepotrzebne rzeczy, przestępstwa, głosowanie a raczej brak frekwencji podczas wyborów i dużo innych. Twórca wymienia również dziesięć powodów dlaczego ludzie nie osiągają sukcesu.Książka może zainspirować czytelników do rzeczywistej zmiany życia. By ta przemiana mogła jednak nastąpić powinniśmy najpierw zrozumieć dlaczego jest nam ona niezbędna i jak jest ważna. Twórca tłumaczy, że nawet jeśli doznamy porażki trzeba się unieść i próbować dalej, nie można się tak prosto poddać. A kiedy już osiągniemy sukces, czyli nasz cel - trzeba go uczcić!

 • K-K Bello

  „Ludzie to idioci!” dużo osób zgodziłoby się z tym stwierdzeniem, interesująca jestem czy każdy z nas tak ochoczo przytaknąłby gdyby to stwierdzenie dotyczyło nas samych?? Wątpię... idealnie wiem jak ciężko nam się przyznać nawet do najmniejszej porażki a bycie idiotą to już szczyt zniewagi. Przecież jesteśmy wykształceni, może nie całkiem idealni, lecz w końcu nie idiotami! Nic z tego...każdy z nas ulega idiotycznym impulsom, na mniejszą bądź większą skalę. Realistycznie przedstawiona osobowość ludzi , indywidualne podejście do czytelnika, notatki dzięki którym możemy spisywać nasze słabości warte poprawy. Książka ebook idealnie sprawdza się w codziennym życiu, nie znalazłam w niej surowości, ton jakim Larry przemawia do czytelnika jest stanowczy aczkolwiek właśnie taki pobudza nas do działania, motywuje i napędza. Nie pragniemy słuchać lamentów! Chcemy, żeby ktoś pokierował naszym życiem, tak żeby chciało nam się żyć..

 • Bibianna

  Po "Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć" sięgnęłam po kolejną książkę autora i zdecydowanie nie żałuję. Jej największym plusem jest to, że nie koncentruje się na jednej dziedzinie, a ukazuje jak w każdej sytuacji wyeliminować czynnik głupoty przez który nie możemy odnieść sukcesu. Bardzo rzeczywisty i szczery poradnik, motywujący do działania.

 • Anula86Warszawa

  Czekam na tę książkę ponieważ na pewno będzie świetna. Twórca to klasyczny cynik z trzeźwym i obiektywnym (w miarę możliwości) spojrzeniem na naszą rzeczywistość. Jego poprzednia książka ebook była idealna i bardzo przydatna w praktyce. Interesujące jakie teraz ma dla nas porady Larry. Na pewno kupię

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!