Czytaj więcej:
Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy okładka

Średnia Ocena:Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy

Książka ebook skierowana jest do wszystkich młodych fanów piłki nożnej, którzy na co dzień grają w piłkę dla przyjemności na szkolnych bądź podwórkowych boiskach, a także dla tych, którzy próbują własnych sił w klubach piłkarskich zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym. Każdy, kto chce grać coraz lepiej, wie, że technika piłkarska jest potrzebna do tego, żeby stać się piłkarzem wszechstronnym – to znaczy takim, który będzie sobie radzić w najtrudniejszych sytuacjach na boisku. W książce pdf przedstawiono 36 trików, zagrań i zwodów, które powinien poznać każdy, kto chce górować ponad rywalami w meczu. Poszczególne kroki ćwiczeń dokładnie opisano i pokazano na kolorowych ilustracjach. W tym mistrzowskim treningu towarzyszą nam wybitni piłkarze Legii Warszawa, którzy w różnorakich latach stanowili o sile tego zespołu, a dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom sprawiali radość kibicom. Autorzy książki na co dzień zajmują się piłką nożną – tworzą akademię piłkarską jednego z największych klubów w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak ty, młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Messi, Roben, Ronaldo czy Pirlo.

Szczegóły
Tytuł Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy
Autor: Bocheński Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • FCBTVpl

    Najmłodsi wielbiciele Legii Warszawa mają wreszcie coś dla siebie. Dzięki wydawnictwu RM mogą bowiem poznać zasady techniki i taktyki, rozwijania własnych umiejętności na przykładzie obecnych a także byłych piłkarzy warszawskiej Legii.Autorzy książki - Tomasz Borkowski a także Tomasz Bocheński wykorzystali dwunastu piłkarzy Legii, żeby zaprezentowali 36 najistotniejszych fragmentów gry.Dzięki książce pdf dowiemy się jak wykonać takie fragmenty gry jak piąstkowanie, wyrzuty, zwody, strzały, wślizgi, podania, dośrodkowania czy drybling.Za przykład tego posłużyli tacy zawodnicy jak Boruc, Rzeźniczak, Ventura, Zieliński, Kosecki, Guerreiro, Pisz, Deyna, Vrdoljak, Kucharczyk, Radović a także Ljuboja. Każdy piłkarz ma własną notkę biograficzną.W środku znajdziemy także info czym aktualnie zajmują się autorzy a także trzy quizy sprawdzające wiedzę. Książka ebook przeznaczona dla najmłodszych, którzy stawiają w piłki nożnej pierwsze kroki na podwórku.

  • Ósemkowy Klub Recenzenta

    „Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy” to książka ebook napisana przez Tomasza Bocheńskiego i Tomasza Borkowskiego.Jest ona rodzajem podręcznika przedstawiającego w bardzo szczegółowy sposób różnorakie triki piłkarskie, zwody i zagrania, które stosowane są przez najlepszych piłkarzy.Zawiera całe zbiory ćwiczeń, które są szczegółowo opisane, a ich wykonanie dodatkowo zobrazowane jest kolorowymi ilustracjami. Dodatkowym atutem książki są przedstawione w niej sylwetki wybitnych piłkarzy grających w zespole Legii Warszawa w różnorakich latach.Czytając książkę, młody czytelnik może sprawdzić również własną wiedzę piłkarską w krótkich quizach. Książka ebook może być idealnym upominkiem dla każdego chłopca w wieku szkolnym, który lub już jest fanem piłki nożnej, lub po jej przeczytaniu i obejrzeniu ma wielkie szanse stać się takim miłośnikiem.Dzięki temu, że nie jest zbyt obszerna, bardzo kolorowa i ładnie wydana, myślę, iż nie znudzi żadnego czytelnika, a przyszłych piłkarzy z pewnością zachęci do pracy ponad doskonaleniem swojej techniki piłkarskiej.A.R.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!