Czytaj więcej:
Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą okładka

Średnia Ocena:Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą

Odkryj własną wyjątkowość i bądź ekspertką od swoich emocji. Ludzie porównują się od zawsze i w każdym zakątku świata. Konfrontują, przeważnie na niekorzyść, własne osiągnięcia z dokonaniami innych, a to nierzadko prowadzi do obniżenia samooceny i poczucia swojej wartości. Dopiero gdy zrozumiesz, że nie ma drugiej takiej osoby jak Ty, uwolnisz się z tej zasadzki i zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą. Jak to zrobić? Maja Günther wyjaśnia, skąd nasza skłonność do porównywania się i czego możemy się dzięki niej nauczyć. Ważne jest uświadomienie sobie, w jakich sytuacjach tego dokonujemy i jak wpływa to na nasze myśli i uczucia. Autorka oferuje liczne ćwiczenia, które pozwolą lepiej poznać siebie. Dzięki tej książce pdf nauczysz się doceniać własną wartość, okazywać sobie szacunek i rozpoznawać swoje potrzeby. By prowadzić niezależne, satysfakcjonujące życie nie musisz dążyć do bycia lepszą od innych. Bądź sobą! Świat się do ciebie dostosuje. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą
Autor: Maja Gunther
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jesteś wystarczająca. Jak przestać się porównywać i być sobą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • ewa1may _EwaCzyta_

    Zwracacie uwagę na okładkę i szatę graficzną kupowanej książki? Ja bardzo i właśnie ta pastelowa, delikatna okładka z motywem kwiatowym sprawiła, że dostrzegłam ten tytuł #jesteśwystarczająca "Jak przestać się porównywać i być sobą" autorstwa #majagünther w gąszczu lipcowych nowości wydawniczych. A kiedy zagłębiłam się w lekturze tego mądrego życiowo i napisanego bez zbędnego "zadęcia" poradnika - przepadłam, chociaż nie należę do zagorzałych fanów tego gatunku. Maja Gunther to niemiecka socjolog i coach pracująca m.in. jako trenerka biznesu. W własnej książce pdf usiłuje odpowiedzieć na pytanie, jaki wpływ na nasze życie ma nieustanne porównywanie, które towarzyszy nam niemalże od urodzenia. Porównania mogą bowiem zarówno motywować, jak i sprawiać że czujemy się gorsi i niewystarczający. Porównujemy się do znajomych, rodziny, a nawet do nierealnych wzorców, którymi "karmią" nas social media i szeroko rozumiana "popkultura". Co gorsze, porównujemy pomiędzy sobą nawet dzieci, wpływając niekorzystnie na ich samoocenę i zaburzając ich poczucie swojej wartości. Książka ebook podzielona jest na pięć oddzielnych tematycznie rozdziałów, naświetlających konkretny kłopot i zawierających łatwe porady jak sobie z nim radzić, m.in. jak rozróżnić dobre porównania od tych destrukcyjnych, jak nie zatracić indywidualności, czy jak najlepiej wykorzystać własne kompetencje. "Satysfakcjonujące życie prowadzi osoba, której się udaje znaleźć równowagę pomiędzy indywidualnym, autentycznym zachowaniem, a dostosowaniem się do otoczenia." Po lekturze tej książki spojrzysz bardziej świadomie na własną wyjątkowość i zrozumiesz, że jesteś jedyną w swoim rodzaju osobą, wystarczająco dobrą osobą... Bardzo polecam! Premiera 27.07.2022 r. We współpracy z @wydawnictwoliterackie #wydawnictwoliterackie

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!