Czytaj więcej:
Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach okładka

Średnia Ocena:Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach

11 i pół powodu, dlaczego lean, six sigma i kaizen nie działają. Każdy przedsiębiorca chciałby, żeby jego firma potrafiła funkcjonować bardziej elastycznie, nie marnowała zasobów i obniżyła własne koszty. Odpowiedzią na tę potrzebę jest koncepcja szczupłego zarządzania, która okazała się wyjątkowo skuteczna w firmach motoryzacyjnych. Po trzydziestu latach od spopularyzowania lean management, six sigma i filozofii kaizen te sposoby nieustanny się podstawowymi narzędziami usprawniania procesów w firmach produkcyjnych i usługowych. Niestety, próby adaptowania w przedsiębiorstwach koncepcji zarządzania w duchu lean nierzadko kończą się niepowodzeniem. Dlaczego tak się dzieje? Tomasz Król dostrzega jedenaście i pół przyczyny, które wymienia w własnej książce. Twórca od piętnastu lat pomaga działającym na polskim rynku przedsiębiorstwom doskonalić się w duchu „szczupłego zarządzania”. W trakcie własnej pracy zetknął się z wieloma przykładami udanych i nieudanych wdrożeń koncepcji lean. Jest współautorem skutecznego systemu wdrażania, który też omawia w książce. Skorzystaj z jego doświadczeń i porad przed przystąpieniem do usprawniania swojego biznesu!

Szczegóły
Tytuł Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach
Autor: Król Tomasz
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Onepress
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Lean Management po polsku. O dobrych i złych praktykach PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • waldek654

  książka ebook prezentuje nasze zaściankowe myślenie, sposób podchodzenia do zmian. Warto przeczytać, aby poznać jaki opór może stawić materia ludzka, czyli człowiek znajdujący się w własnej strefie komfortu.

 • Kuś Grażyna

  Wartościowa pozycja. Ciekawie przedstawia doświadczenia autora we wdrażaniu LEAN. Idealnie się czyta. POLECAM!!!! Czekam już na kolejną pozycję tego autora-koniecznie!!!

 • jin11

  Czytając książkę można mieć tylko jedną myśl szkoda, że to tylko 180 stron i zaraz koniec. Pierwsza książka ebook jaką miałem okazje czytać, która nie omawia naukowo system wdrożeń narzędzi w jednej firmie. Ukazuje dużo przypadków na kilka sposobów co pozwala prosto zrozumieć co chciał przekazać autor. Godna polecenia nie tylko osobą związanym z Leanem lecz każdemu pracownikowi, otworzy oczy na kłopoty których nie widzimy na codzień,

 • Anonim

  Następny już raz okazuje się, że tak naprawdę ci najniżsi rangą, pomijani i olewani przez zarządzających i biurowych mają najwięcej wiedzy, co kuleje, szczególnie w produkcji. Złota zasada, to uważnie słuchać i obserwować tych maluczkich.

 • tomek537

  Traktowanie zmian, jako samodoskonalenie. Gdy tak podejdą to procesu zaangażowane w zmiany osoby to wdrożenie raczej zakończy się sukcesem. Publikacja dla ludzi szukających inspiracji, potwierdzenia dla swojej idei i kierunku działań, lecz także kubeł zimnej wody dla napaleńców.

 • karolina

  Zwolennik myślenia systemowego a także usprawniania systemów, wina człowieka zazwyczaj wynika z niewłaściwego funkcjonowania struktury, ponieważ ludzie sami z siebie dążą, aby pomyłek nie było, gdyż są one nieprzyjemne w skutkach, a przecież cenimy święty spokój.

 • Artur

  Twórca klarownie omówił własne doświadczenia i wnioski z nich płynące. Pisze zrozumiałym językiem, a tok rozumowania i przekazywania informacji jest uporządkowany i logiczny. Książka ebook bardzo praktyczna dla zarządzającego.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!