Czytaj więcej:
Księżniczka Lena i jej chomik okładka

Średnia Ocena:Księżniczka Lena i jej chomik

Była sobie księżniczka, która obawiała się zasnąć sama. Przerażały ją trzaskające okiennice, wiatr hulający w komnacie, zgrzytające drzwi komody i skrzypiąca podłoga. Kto jest najlepszym towarzyszem cierpiących na bezsenność księżniczek? Chomik! Lub lepiej cztery. Nie! Trzydzieści. A może to już ciut za dużo…?Seria "Księżniczki kochają zwierzęta" to cztery mądre bajki na różnorakie tematy: o skromności i poszukiwaniu umiaru, o wierności i byciu odpowiedzialnym, o wspólnym przekraczaniu granic i o tym, że się różnimy i to wcale nie jest takie złe. Dla księżniczek i nie tylko.

Szczegóły
Tytuł Księżniczka Lena i jej chomik
Autor: Cabrera Aleix
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Adamada
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Księżniczka Lena i jej chomik pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Księżniczka Lena i jej chomik Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Księżniczka Lena i jej chomik PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Recenzje Kiti

    Książeczek o księżniczkach można na polskim rynku spotkać całe mnóstwo. Seria wydawnictwa Adamada o czerech młodych damach nie tylko bawi, lecz także uczy.Księżniczka Lena bala się ciemności, nocy, ponieważ właśnie wówczas w pałacu słuchać było dużo niepokojących dźwięków - skrzypienie podłogi itp. Tylko jeden chłopczyk rozumiał Lenę i chciał jej pomóc. Podarował jej chomika, żeby mniej się bała. Czy to miało pomóc w rozwiązaniu problemu?Książeczka jest wydana w miękkiej oprawie, za to ma wielki niemalże kwadratowy format. Zdecydowaną większość stron zajmują ilustracje. Tekstu jest tutaj niewiele, dlatego, że to seria przeznaczona dla młodszych czytelników. Na stronach możemy zauważyć różną wielkość liter, co jeszcze bardziej urozmaica i wzbogaca lekturę.Warto wspomnieć o tym, że bajka nie dość, że bawi to jeszcze uczy. Na przykładzie księżniczki Leny możemy przekonać się, że nadmiar wcale nie musi być dobry. Na końcu znajduje się także krótka lista, dotycząca umiarkowania a także poradnik, jak zadbać o chomika. Cieszę się, że bohaterem jest to mało słynne w bajkach zwierzę, gdyż w życiu codziennym na pewno ma wielu zwolenników. Tutorial opieki ponad chomikiem na pewno im się przyda.,,Księżniczka Lena i jej chomik" to krótka, mądra, interesująca opowiadanie o pokonywaniu własnych lęków, przyjaźni, czasem nadmiarze z pięknymi, kolorowymi, przykuwającymi wzrok ilustracjami. Serdecznie zalecam młodszym czytelnikom, choć nieco starsi także powinni być zadowoleni z lektury.Moja ocena: 5/6

  • ejotek

    Książeczka porusza bardzo ważny dla małych dzieci temat: strach przed ciemnością i samotnym zasypianiem pośród nocnych hałasów. Niejednokrotnie dzidziuś potrzebuje, by podczas zasypiania rodzic siedział obok, by lampka była zaświecona albo jakiś sympatyczny pluszak wciskał się w zagłębienie szyi. Zawsze wówczas jest raźniej niż w pojedynkę walczyć z nocnymi lękami. Podobnie jest w tej książeczce, tylko pomocą dla Leny są tutaj zwierzaki. Dziewczynka dzięki nim poznaje co oznacza odpowiedzialność za własne decyzje, dlaczego czasami - nawet księżniczki - muszą posłuchać kogoś kto daje dobre rady, ponieważ potem wyniki własnej bezmyślności mogą być różne...Tradycyjnie już w tej serii na końcu lektury znajduje się "Praktyczny tutorial opieki ponad chomikiem" (w każdej książeczce jest to inne zwierzątko). Poznajemy cechy wyglądu i charakteru tego małego gryzonia, uczymy się odmian i miejsc na świecie, w których one występują. Najciekawsze jednak są rady jak postępować z tym stworzonkiem mając go w domu, czyli co mu wolno, czego trzeba zakazywać, gdzie powinien mieć własny kącik a co najchętniej zje.Tematem przewodnim tego tomu serii jest trudne dla kilkulatka słowo "umiarkowanie", które sprawia dzidziusiowi kłopot nie tylko w teoretycznym zrozumieniu go, lecz też z czystej dziecięcej ochoty, by posiadać jak najwięcej zabawek, książeczek czy zwierzątek (księżniczka Lena). Taki maluch chciałby przecież wydać wszystkie oszczędności w jednej chwili, zjeść wszystkie smakołyki w chwili ich otrzymania - mały człowiek nie zajmuje się tak skomplikowanymi kwestiami jak powiedzenie słowa "dość".całość recenzji i foto: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2015/11/aleix-cabrera-ksiezniczka-lena-i-jej.html

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!