Czytaj więcej:
Nieznana okładka

Średnia Ocena:Nieznana

Abigail ma za sobą trudne dzieciństwo. Tylko dzięki swojej determinacji płynnie przechodzi przez proces edukacji i dostaje się na upragnione studia kryminologiczne w Chicago. Kiedy wszystko zdaje się układać szczęśliwie a obrona pracy dyplomowej zbliża się olbrzymimi krokami, kobieta zostaje porwana. Jej życie zmienia się w koszmar. Niespodziewanie na drodze Abigail, pojawia się zespół komandosów, którego kapitan traci dla niej głowę. Aby ją chronić, razem ze własną drużyną wplątuje się w intrygę grupy przestępczej o niekonwencjonalnych preferencjach seksualnych, działających pod przykrywką kultu religijnego. Jak potoczą się dzieje nieznanej nikomu dziewczyny, której wszyscy pragną?

Szczegóły
Tytuł Nieznana
Autor: November A.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dlaczemu
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Nieznana pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Nieznana Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Nieznana PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • uwielbiam_czytac

    "Byłam podrzutkiem, przybłędą. Byłam nikomu nieznaną dziewczynką, jakich system miał pod opieką tysiące." "Myślałam, że mogę już podziękować Bogu za ocalenie, lecz niestety. Za chwilę za to zapłaciłam." "To wcale nie był żart. To nie była gra. To było coś całkiem na serio." Abigail bardzo długo żyła w nieświadomości, kiedy prawda zaczęła na nią spadać zaczęły się dziać rzeczy które zostaną w jej głowie na zawsze. Podczas nauki w kawiarni spotyka pięciu mężczyzn, którzy przykuwają jej wzrok natychmiast, a oczy jednego z nich doprowadzają do tego że kobieta nie może o nim zapomnieć. Jednak wie że spotkanie go znowu jest niemożliwe, lecz jednak los się uśmiechnie do nich, lecz to nie będą miłe okoliczności. Kiedy zostaje porwana przeżywa coś strasznego. K. zrobi wszystko żeby ją uratować, nawet zaryzykuje własne życie. Kiedy zobaczyłam okładkę pomyślałam sobie erotyk, lecz byłam w błędzie! Dopiero kiedy przeczytałam opis wiedziałam że będzie to coś więcej. Po skończeniu czytania chciałam wyrzucić czytnik! Pewnie chcecie wiedzieć co zrobiło na mnie takie wrażenie? Pióro autorki to raz, dwa pomysł na fabułę, idealne rozpisanie wątków, wszystko było tak płynnie i idealnie zgrane. Musicie się przygotować na emocje. Handel dziewczynami i dziećmi. Przestępstwa. Grupa Żołnierzy, która chce to zakończyć i do tego ONA. Blue. Kobieta która zapadła mu w pamięć i właśnie widzi ją w miejscu w którym nie powinno jej być. W miejscu w którym dzieją się złe rzeczy i jeszcze nie są świadomi na jaka skalę. Zacząć karierę pisarską tak mocnym debiutem? Nie pozostaje nic innego jak pogratulować ponieważ tej książki nie zapomni się na długi, długi czas. Abigail chciała dla siebie lepszego życia niż te które dostała kiedy była małą dziewczynką. Udało jej się, lecz niestety ktoś właśnie ją sobie upatrzył jako cel i to co przeżyje jest wstrząsające, opisy tego wszystkiego są tak dokładne że mamy ciarki na całym ciele, nie wspomnę już o opisach takich które mnie jako matkę poruszyły totalnie. K. jest żołnierzem, który razem z własną grupą zwalczą z przestępczością. Nie wiem jeszcze że ta kobieta zrobi na nim aż takie wrażenie i on na niej również. Zawsze istnieje ryzyko, lecz czy podołają? Każdy z bohaterów jest tak idealnie wykreowany, że nawet pobocznych poznajemy na tyle dobrze, że da się ich wszystkich polubić. Książka ebook jest po prostu napisana fenomenalnie, przygotujcie się na jazdę bez trzymanki i wcale nie mam tutaj na myśli namiętnych scen erotycznych, ponieważ nie to jest tutaj najważniejsze. Co muszą zrobić żeby dali jej spokój? Jak dużo będzie ich to kosztowało? Nie napisze nic więcej, ponieważ żadne słowa nie wyrażą tego co czuję. Chcę drugi tom, na wczoraj.

  • Anonim

    rewelacja

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!