Czytaj więcej:
Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika okładka

Średnia Ocena:Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika

"Dziennik podróżnika" to niezwykła pozycja w serii. Autorka – Agnieszka Stelmaszyk – napisała Dziennik specjalnie na życzenie własnych fanów, którzy wielokrotnie w okresie spotkań autorskich opowiadali jej o zakładanych przez siebie, na wzór Kronik, swoich dzienników z podróży. Na "Dziennik podróżnika" składają się: strony przeznaczone do swoich notatek z podróży, podzielone na osiem działów (m.in.: Plan podróży, Kalendarium, Kluczowe informacje, Szkice i malunki itd.). Podział ten podpowiada młodym podróżnikom, jakie kluczowe info powinni zebrać i przygotować przed podróżą, o czym pamiętać w trakcie podróży, co i jak notować, żeby po powrocie z podróży wspomnienia nie uleciały strony poświęcone siedmiu wydanym już tomom Kronik Archeo, na których czytelnicy znajdą fragmenty, które nie trafiły do książki, poznają tajemnice bohaterów, dowiedzą się o kolejnych legendach i faktach, dotyczących danych skarbów Dziennik podróży jest zatem nierozerwalnie związany z przygodami bohaterów "Kronik Archeo" i po raz następny udowadnia, że każdy czytelnik, jeśli tylko zapragnie, może stać się podróżnikiem i odkrywcą zupełnie jak jego ulubieni bohaterowie serii.

Szczegóły
Tytuł Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika
Autor: Stelmaszyk Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Zielona Sowa
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kroniki Archeo. Dziennik podróżnika PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • natalia81

  fajne uzupełnienie serii Kronik Archeo. bardzo podobaja mi się "zaginione"rozdziały do każdej serii

 • Elena Krueger

  Wiem ,podobno mega-wycieczki i super-przygody pamięta się zawsze, lecz może warto zacząć spisywać własne przygody ot choćby wakacyjne albo większe wycieczki zwłaszcza, jeśli wyjeżdżamy za granicę i jest tyle wrażeń ,że czasem ciężko przypomnieć sobie ulubiony napój czy nazwę uliczki na której była taka fajna knajpka z wyśmienita kawą i ciastem, tylko kurczę! jak to było i ile co kosztowało... A jeśli spotkasz interesującego człowieka to może warto zapisać sobie info o nim a nuż świeży kumpel/kumpelka...czeka aż go znajdziesz... Jak ktoś nie wie jak zacząć to są tu odpowiednie strony i tytuły gdzie co wpisać...Po wypełnieniu i wklejeniu fajnych biletów czy zdjęć będzie nie tylko fajna pamiątka ,ale również łatwiej coś komuś polecić gdy zajrzysz do własnego dziennika z konkretnej podróży... :)Ma tylko jeden mankament trochę za gruby i za ciężki... i nie ma gumki do zamykania dziennika...

 • Paweł Ostrowski

  Bardzo fajny pomysł z ,,Zaginiony Epizod z książki......". Ta dziennik pozwala napisać własną swoją ,, Kronikę Archeo". Zalecam

 • teramisu

  Syn zadowolony po raz kolejny. Jak zawsze Pani Agnieszka wydała książkę cud , miód :) Dziękuję w imieniu rodziny

 • Korus

  Pomysł na zrobienie tej książki sądzę za genialny. Jako rodzic jestem dużym fanem Pani Stelmaszyk za jej pomysły. Dzięki jej ebookom moja córka zainteresowała się czytaniem i podróżami. Kiedyś z domu wyciągnąć ją było ciężko. A dzisiaj dzięki tej książce pdf sama organizuje sobie wypad poza miasto.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!