Czytaj więcej:
Królowe pająków okładka

Średnia Ocena:Królowe pająków

Nawet po najgorszej burzy wreszcie wychodzi słońce, a koniec może być początkiem czegoś nowego. Anna, Iza i Agata doświadczyły tego na swojej skórze. Każdej zawalił się świat: Anna została doprowadzona do ruiny finansowej i emocjonalnej, Iza utraciła własny najcenniejszy skarb, a Agata odkryła miłość i namiętność, które przyniosły tylko ból i cierpienie. Szansą na nowe życie okazał się wyjazd z Polski. To w Szkocji dziewczyny odnalazły siebie i wspólny dom – chwilową przystań – a także zyskały czas niezbędny na zabliźnienie się ran. I choć każda musi odszukać własną drogę, to krocząc obok siebie, mają siłę, by zmierzyć się z swoimi demonami, traumami, pająkami… Daj się zaprosić do świata "Królowych pająków", by się przekonać, że są lęki, które można oswoić.

Szczegóły
Tytuł Królowe pająków
Autor: Łącka Hanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lucky
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Królowe pająków pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Królowe pająków Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Królowe pająków PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ewelina

    "Królowe pająków" Hanna Łącka-Lewis LUCKY Wydawnictwo to historia poruszająca dużo kluczowych tematów. Wieloma naszymi decyzjami kierują instynkty. Kiedy czujemy niebezpieczeństwo i zagrożenie pragniemy uciec. Dużo rzeczy w naszym życiu da się przemienić na lepsze i warto to zrobić. Życie to nie wyścig, warto zwolnić, przemienić otoczenie i nabrać dystansu do wielu spraw. "Bo ak­cep­ta­cja i po­go­dze­nie się z za­ist­nia­ły­mi zda­rze­nia­mi to je­dy­ny klucz do prze­ży­wa­nia zwy­kłych ra­do­ści. Ra­do­ści, któ­re przy­no­si ka­żdy ko­lej­ny dzień". Anna, Iza i Agata muszą borykać się z wieloma przeciwnościami losu. Anna została doprowadzona do ruiny finansowej i emocjonalnej przez najbliższe osoby. Iza utraciła własny najcenniejszy skarb i każdego dnia musi mierzyć się ze własnymi lękami, próbując nauczyć się żyć na nowo. Agata pomimo ogromnego uczucia, zostawia miłość własnego życia uciekając przed bólem i cierpieniem. Dziewczyny odnalazły siebie i stworzyły namiastkę domu w Szkocji rozpoczynając przyjaźń od niesamowitego testu. Dzielenie się trudami, tym co kobietom ciąży na sercu pozwala im choć na chwilę poczuć się normalnie. Codzienna potyczka z przeszłością i lękami mając tak ogromne wsparcie pozwala im na podejmowanie świeżych wyzwań. Zadajemy sobie zapytanie czy ucieczka bez proszenia o pomoc ma sens. "Ciesz­my się ma­ły­mi rze­cza­mi, do­ce­niaj­my to, co już mamy, lecz również sza­nuj­my do­ro­bek po­przed­nich po­ko­leń, ponieważ w nim być może tkwi re­cep­ta na szczę­ście" . "Królowe pająków" to książka ebook przepełniona wieloma emocjami. Autorka pokazała Nam jak kluczowy jest w naszym życiu drugi człowiek. Nie możemy ciągle pędzić, udawać kogoś kim nie jesteśmy. Trzeba sobie pozwolić na bycie sobą z całym bagażem z przeszłości. Trzeba zwolnić, zatrzymać się, próbować walczyć z przeszłością i lękami, żeby móc zrobić krok do przodu i być szczęśliwym. Jeśli lubicie książki dzięki którym zostajecie z wieloma refleksjami i zapytaniami jest to pozycja dla Was. Autorka w idealny sposób prezentuje Nam jak można przemienić własne nastawienie do życia i spróbować walczyć z lękami.

  • Jo

    Super książka, historia zupełnie inna niż wszystkie zawierająca bardzo mądre przemyślenia, zalecam .

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!