Czytaj więcej:
Kreatywna Biblia dla dzieci okładka

Średnia Ocena:Kreatywna Biblia dla dzieci

Fascynujące opowieści, bogactwo niezwykłych zadań i twórcza aktywność Kreatywna Biblia dla dzieci wprowadzi twoje dzidziuś w świat Pisma Świętego poprzez zabawę i twórczą aktywność. Podczas czytania historii ze Starego i Nowego Testamentu biblijne obrazy ożyją w jego wyobraźni. Dzięki wciągającym zadaniom ta zabawna i wyjątkowa książka ebook sprawi, że spotkanie z Biblią będzie dla niego wspaniałą przygodą. „Wprowadzaj syna w prawidła drogi, a nie zejdzie z niej i w starości”. (Prz 22,6) Dzielenie się z dzieciakami opowieściami z Biblii odgrywa ważną rolę w pielęgnowaniu ich wiary. Kolorowanie, rysowanie i rozwiązywanie zadań będzie wspierać proces ich duchowego dojrzewania. Kreatywna Biblia dla dzieci rozbudzi zainteresowanie młodych czytelników Pismem Świętym, wiążąc ich pomysłowość z opowieściami i naukami zaczerpniętymi z Biblii. Książka ebook ta stanie się pamiątką i kroniką drogi młodszych z Bogiem. Kreatywna Biblia dla dzieci to zabawna i twórcza przygoda z biblijnymi historiami. Uruchamia twórczą wyobraźnię, a dzięki wielu pomysłowym zadaniom pomaga przyswajać wiedzę. Kreatywna Biblia dla dzieci to dużo godzin wypełnionych zabawą i nauką. Pismo Święte: czytajcie fascynujące opowieści ze Starego i Nowego Testamentu. Kolorowanie: podczas kolorowania cudownych biblijnych ilustracji idealnie sprawdzą się kredki ołówkowe, woskowe albo flamastry. Łączenie kropek: liczenie to idealna zabawa! Dzieci z zapałem będą łączyć ołówkiem ponumerowane kropki. Przyjrzyj się i znajdź: szukajcie robaczków i innych stworzonek ukrytych na ilustracjach! Uwaga, ich kształty wtapiają się w tło! Szkicuj, rysuj i koloruj: połączenie cudownych ilustracji i inspirujących cytatów zachęca do szkicowania, rysowania i kolorowania. Szukanie różnic: porównajcie ilustracje, żeby przekonać się, czym się różnią. Kreatywna Biblia dla dzieci: wspiera twórczy rozwój dzieci, pomaga zapamiętać przesłanie opowieści biblijnych, pobudza wyobraźnię i kreatywność dzięki pomysłowym zadaniom.

Szczegóły
Tytuł Kreatywna Biblia dla dzieci
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kreatywna Biblia dla dzieci pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kreatywna Biblia dla dzieci Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kreatywna Biblia dla dzieci PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Tadeusz Chmielak

    Bardzo dobre wydanie i niezły przekaz Biblii dla dzieci, polecam..!!

  • Anonim

    Do tej pory posiłkowałam się darmowymi materiałami ze strony http://bibliadladzieci.com/ - opowiadaniami i kolorowankami. W końcu dla mojej małej Magdy czytanie Biblii z mnóstwem literek i zerem obrazków było strasznie nudne. A takto z miłą chęcią maluje po wydrukach i słucha opowiadań. Lecz ilość materiałów jest ograniczona, więc szukałam wydania płatnego - i oto ono. Naprawdę super książka ebook - niedroga (relatywnie), ma różnorakie formy zabawy i się nie nudzi. Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, lecz realizacja na 5.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!