Czytaj więcej:
Kraina Lodu. Szlaczki okładka

Średnia Ocena:Kraina Lodu. Szlaczki

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf i pozostali bohaterowie filmowego hitu "Kraina lodu" zapraszają do krainy szlaczków. Wspólnie z nimi dzieci będą rozwiązywać zadania, tworząc interesujące i oryginalne wzory. Przygoda ze szlaczkami to nie tylko idealna zabawa, która rozwija umiejętności manualne, lecz także pierwszy krok do nauki samodzielnego pisania cyfr i liter.

Szczegóły
Tytuł Kraina Lodu. Szlaczki
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ameet
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kraina Lodu. Szlaczki pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kraina Lodu. Szlaczki Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kraina Lodu. Szlaczki PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Aleksandra Bemke

  Polecam!

 • kruszynka80

  Dzięki nieźle znanym postaciom Frozen, zadania sprawiają dzieciakom jeszcze lepszą frajdę. Polecam!

 • zuziazuziak

  Polecam. Dobre ćwiczenie dla rączek nie tylko wielbicieli filmu

 • osta

  Nie polecam. W zeszycie jest 6 naklejek. Pozostałe kosztują 0,60 gr za jedną naklejkę koszt ok. 80 zł plus koszty dostawy. Za tą cenę idzie kupić kilka albumów w kraina lodu

 • Karolina Szlaps

  swietna ksiazeczka na domowe cwiczenia raczki.razem z elsa i innymi bohaterami dużo chwil wspolnej zabawy

 • Anna

  Interesujące wydanie z ulubioną bohaterką. Wiele różnorodnych zadać, szlaczki trenują koordynację dłoni - córka wyściskała mnie jak dostała tę książeczkę. niezła cena

 • Aleksandra Przewoźna

  Zalecam

 • Sabina Pelc

  Polecam! Bardzo ładne kolorowe ilustracje i interesujące zadania.

 • Małgorzata Balińska

  Jeśli Twoja pociecha lubi Krainę Lodu i zaczyna przygodę z pisaniem, rysowaniem, to ta pozycja jest dla Was!

 • Adam Piotrowski

  Książka ebook która łączy przyjemne z pożytecznym.Polecał.

 • basia-73

  Dzieki tej ksiazeczce, moja corka robi z przyjemnosci szlaczki. Zadania w niej zachecaja do cwiczen raczki, a podroz z Anna i Elza przy lamiglowkach umila czas z ksiazka

 • Mariola BIgos

  Super kolorowanka dla małych wielbicieli krainy lodu. idealne szlaczki do ćwiczenia rączki.

 • Małgorzata Malik

  Cudownie wydana książeczka zachęca do zabawy a przy okazji do nauki pisania. Ulubiona bohaterka mojej córki, wielokrotnie podziwiana w filmie uśmiecha się czarująco z każdej strony tej małej książeczki motywując do ćwiczenia małej rączki, która już niedługo będzie kreślić literki.Zadania przedstawione w książce pdf są odpowiednie dla mojej córki 4,5 latki. Radość z samodzielnego ich rozwiązywania – ogromna. Gorąco polecam.

 • Radosna

  Idealna książka ebook dla dzieci, które uczą się pisać. Strony z postaciami z ulubionej bajki zachęcają do nauki i sprawiają, że nie jest ona żmudna. Moja córka ćwiczy pisanie z uśmiechem na twarzy, a to najlepszy sposób nauki!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!