Czytaj więcej:
Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna okładka

Średnia Ocena:Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna

W miejscowości Kaalbringen zabity zostaje potentat branży nieruchomości. To już druga ofiara. Inspektor Van Veeteren zostaje wezwany do pomocy. Nie istnieje żaden związek pomiędzy ofiarami. Dochodzi do kolejnego morderstwa, znów bez widocznego związku z poprzednimi.  Bez śladu znika też współpracowniczka Van Veeterena. Być może to jej pierwszej udało się dotrzeć do punktu Borkmanna... Zaczyna się wyścig z czasem.

Szczegóły
Tytuł Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna
Autor: Nesser Hakan
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Komisarz Van Veeteren. Tom 2. Punkt Borkmanna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Ludwik

    Nesser ma to do siebie, że choć schemat jego ebooków jest wiernym czytelnikom idealnie znany, to fabuła niezmiennie zaskakuje pomysłowością, skrupulatnym rozplanowaniem intrygi i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Nie inaczej jest z "Punktem Borkmanna" - książka ebook wciąga i trzyma w niesamowitym napięciu.

  • Lucecita

    Dzieło Håkana Nessera zaskoczyło mnie w pozytywny sposób. Jest to nietuzinkowa pozycja, obfitująca w dużo interesujących zwrotów akcji, dostarczając tym samym czytelnikowi znacznej dawki emocji. Twórca operuje lekkim, przyjemnym stylem, dlatego nie ma możliwości, aby w którymś momencie książka ebook zaczęła nudzić. Dialogi są inteligentne i naturalne, plastyczne opisy stanowią zaś idealne dopełnienie treści. Jest to pozycja, z którą naprawdę warto się zapoznać. Pióro szwedzkiego pisarza z pewnością docenią fani gatunku i ci, którzy już mieli okazję spotkać się z jego twórczością. "Punkt Borkmanna" to idealnie skonstruowany kryminał, z ciekawie zarysowaną fabułą i wyróżniającymi się z tła postaciami. Serdecznie zalecam i zachęcam do lektury! ;)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!