Czytaj więcej:
Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie okładka

Średnia Ocena:Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie

Choroba Stevena sprawiła, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Kiedy był na skraju załamania, los jednak dał mu drugą szansę… w postaci psa o imieniu Kometa.Kometa nie zaznała w życiu przyjaźni człowieka. Trzymana w klatce, szkolona do wyścigów, została porzucona przez dawnego właściciela.Dopiero Steven pokazał jej, czym są spacery, smakołyki i pieszczoty. A w zamian za okazane serce tryskająca energią Kometa odwdzięczyła mu się bardziej, niż mógłby przypuszczać…Historia Stevena i Komety to wzruszająca, prawdziwa opowiadanie o przyjaźni pomiędzy człowiekiem i psem, która odmieniła niejedno życie.

Szczegóły
Tytuł Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie
Autor: Wolf Steven, Padwa Lynette
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • gosik

  porusza, wzrusza, rozśmiesza, uczy. Napisana z humorem opowiadanie o bólu, chorobie, miłości i oddaniu - każdy powinien ją przeczytać

 • Magdalena Smolorz

  Niesamowita historia, niesamowity chart, Wolfie, który jest poszkodowany przez los a jednocześnie szczęściarzem, ponieważ ma przy sobie Kometę...wzruszająca a co najistotniejsze PRAWDZIWA historia, która mnie osobiście poruszyła nadzwyczajnie ! POLECAM, naprawdę POLECAM.

 • Magdalena Raczkowska

  Książeczkę kupowałam z pewną nieśmiałością , ponieważ i format niewielki i informacja z tyłu jakich wiele. Obawiałam się , ze będzie jedną z wielu epatujących cudzym nieszczęsciem. Niepotrzebnie , zgrabna opowiadanie z zycia wzięta , momentami na pograniczu metafizyki. Interesująca dla miłosników psów , bardzo interesująco opowiada o chartach. Dla mnie psy słynne z widzenia :) Fani goldenów będą usmiechać sie mimo woli , ponieważ i o nich dużo ciepłych słów w książce. Pozdrawiam z moją goldenka Celestyną

 • Majeczka18

  Zawsze niesamowicie wzruszam się przy podobnych książkach, lecz uwielbiam czytać podobne historie o bezinteresownej miłości i wierności. Książka ebook przejmująca od początku do końca, czytałam ją z poruszeniem, ale równocześnie radością jak niesamowita może być przyjaźń miedzy człowiekiem a zwierzęciem. Polecam, ponieważ to historia mimo wszystko niecodzienna.

 • Kokoszka

  Książka ebook faktycznie bardzo wzrusza. Szczególnie mnie ponieważ ja po prostu mam wielka słabośc do zwierząt. Niektórzy mogą nie wierzyć w to, że zwierzątka potrafią uleczyć ludzi, oczywiście w pewien sposób, lecz moim zdaniem dokładnie tak jest. Choćby nawet psy, najlepsi przyjaciele człowieka. A ta historia Komety i Steva jest tego właśnie przykładem.

 • didinia

  Od zawsze wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, tym bardziej ten pies, który został przygarnięty i wreszcie odczuł prawdziwą miłość ze strony człowieka... Wzruszająca, przejmująca i idealna opowiadanie o prawdziwym uczuciu, przyjaźni i o tym, że prawdziwy przyjaciel zawsze odwdzięczy się za okazane uczucie.

 • Aldona Donna

  W powiedzeniu "pies jest najlepszym przyjacielem człowieka" jest ukryta cała istota tego, co chciałabym napisać po przeczytaniu tej książki. Historia Stevena i Komety porusza i jest najlepszym przykładem na potwierdzenie tej powszechnie słynnej i niezaprzeczalnej prawdy. Zalecam tę książkę z całego serca.

 • Barabara

  Kilka dni temu przeczytałam książkę Isabel George "Pies, który ocalił mi życie". Książka ebook składała się z paru historii psów, które w kryzysowych momentach zachowały więcej odwagi i spokoju niż ludzie. Są najwspanialszymi przyjaciółmi na świecie. A że jestem olbrzymią fanką psów to zaczęłam poszukiwania podobnych pozycji. Nie musiałam szukać zbyt długo, ponieważ tytuł mówi sam za siebie :) Z niecierpliwością wyczekuję na premierę książki, żeby poznać historię Komety i jej pana. I proszę uwierzyć albo nie, lecz historie, w którym psiaki okazują się bohaterami są czasami bardziej wzruszające niż nasze ludzkie przeżycia.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!