Kolory deszcza. Birma okładka

Średnia Ocena:


Kolory deszcza. Birma

"Kolory deszcza. Birma" to książka ebook fotograficzna z 400 fotografiami i 25 felietonami z czterech podróży po Birmie w styczniu 2010 r., 2011 r., 2012 r., 2013 r. czyli dwa lata przed rewolucją i dwa lata podczas zmian przywracających Birmę do grona państw demokratycznych. Fotografie w różnorakich formatach na czarnym tle. Felietony można czytać w dowolnej kolejności. To zestaw przemyśleń autora i skojarzeń na temat Birmy w kontekście intertekstualności. Birma to przede wszystkim uśmiechnięci ludzie. Cztery fotografie zamieszczone w książce pdf były wcześniej publikowane w papierowym wydaniu NG Polska.

Szczegóły
Tytuł Kolory deszcza. Birma
Autor: Deszczyński Krzysztof
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: DM Sorus
Rok wydania: 2016
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Kolory deszcza. Birma w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Kolory deszcza. Birma PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Airamus

    Twórca zabiera nas w wyjątkową podróż przez obrazy i słowa, zachwycające fotograficzne sceny i refleksje. Całość jest lekka w formie, choć często gorzka w treści. Taka jest codzienność Birmy. Na każdej stronie czuć podróżniczą ciekawość świata, ludzi i ich życia. Wszystko to dopełnia erudycja a także odwołania do sztuki, historii i wcześniejszych wypraw autora. Zdjęcia są punktem wyjścia do rozważań, wspomnień, opowieści o mieszkańcach Birmy i ich trudnym losie. Książkę można czytać na dużo sposobów. Tradycyjnie od początku do końca, lecz nie trzeba. Można również otworzyć gdziekolwiek i dać się przenieść na drugi koniec świata. Każda zdjęcie bowiem wraz ze wspomnieniem stanowi swoistą całostkę, a wszystko spaja Birma. Twórca stał się wytrawnym przewodnikiem, niemalże tubylcem. Nie znajdziemy tu łzawych historii czy podkolorowanych zdjęć łatwo z folderów biur turystycznych. A mimo wszystko Birma w obiektywie podróżnika oczarowuje i staje się bliska. Odległa kulturowo, a jednak oswojona.