Czytaj więcej:
Kod szczęścia okładka

Średnia Ocena:Kod szczęścia

Według Wisemana najbardziej nawet błahe obserwacje mogą powiedzieć zaskakująco dużo o otaczającym nas świecie, a przy okazji stają się kopalnią pożytecznej wiedzy. Maciej Robert, „Życie Warszawy” Richard Wiseman postanowił zgłębić naturę szczęścia – wszystkie „nadarzające się okazje”, „uśmiechy losu” czy „bycie we właściwym miejscu o właściwym czasie”. Pracował dziesięć lat, przebadał nad czterystu ochotników i doszedł do rewolucyjnych wniosków. Formułuje cztery główne prawa i przedstawia serię praktycznych ćwiczeń, które pozwolą każdemu poprawić własny Współczynnik Szczęścia. Wskazówkom towarzyszą przykłady z życia wzięte, które ośmielą do działania nawet najbardziej zdystansowanych sceptyków. Pechowcy poznają sposoby przezwyciężania niepowodzeń, a farciarze dowiedzą się, jak szczęście zatrzymać przy sobie. Richard Wiseman - profesor uniwersytetu w Hertfordshire, specjalista od psychologii oszustwa, praktykujący iluzjonista, członek elitarnego The Magic Circle.

Szczegóły
Tytuł Kod szczęścia
Autor: Wiseman Richard
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kod szczęścia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kod szczęścia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kod szczęścia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Nika

  Godna polecenia.

 • Paulina Sawczuk

  Moim zdaniem książka ebook napisana super. Przykłady z życia. Pełna optymizmy. Zachęca do szukania szczęścia

 • moniaz123

  Książka ebook dosyć ciekawa. Nie dowiedziałam się z niej niczego nowego, lecz warto przeczytać i uświadomić sobie kilka oczywistych i kluczowych kwestii.

 • ELŻBIETA SCHILBERG

  Fajna pozycja napisana prostym językiem.Po jej przeczytaniu wiem,że mogę mieć wpływ na własne życie żeby było szczęśliwsze.Eksperymentuję i zalecam wszystkim tym,którzy sądzą że urodzili się pechowcami."Nasze życie w naszych rękach"

 • Monika Michel

  Mądra pozycja. Napisana w sposób bardzo lekki lecz jednocześnie skłaniający do myślenia i refleksji. Obowiązkowa lektura dla wszystkich samorozwojowców.

 • Maria

  "Szczęściarze słuchają własnego wewnętrznego głosu" - nic dodać nic ująć:).

 • Kamila Cudnik

  Nawet okładka jest energetyzująca. Profesor Richard Wiseman ze własną książką "Kod szczęścia" trafił do mnie jak rzeczywisty los szczęścia, czy uśmiech losu. Czytałam jeden z moich ulubionych blogów, nie pamiętam na jaki temat był post, lecz wpadł mi w oko komentarz dziewczyny, która nieśmiało napisała, że warto przeczytać tę książkę i że to działa. Zazwyczaj nie jestem tak impulsywna, lecz tym razem weszłam na stronę empik od razu i kupiłam pozycję za zabawne pieniądze, ponieważ trafiłam na hiper promocję. Czy to nie jest szczęście? Później poleżała kilka dni i zaczęłam ją czytać. Moja podstawowa konkluzja, to najważniejsze, aby się ruszyć i w ogóle coś zrobić, jak w tym kawale, gdy Żyd prosi Boga o wygraną na loterii, nie pamiętam treści dokładnie, lecz odpowiedź była w klimacie: pomóż mi dać ci szczęście i zagraj choć raz. No właśnie ... Książkę warto przeczytać, bo jest idealnym studium psychologicznym barier, które sami sobie stawiamy. Do mnie mocno przemówił jeden z eksperymentów, omówionych na samym początku, o pechowcach i szczęściarzach, którzy usiłują zwyciężyć w loterii liczbowej typy totolotek. Tyle samo trafień jest u jednych i drugich, a jednak jedni stale są szczęśliwi, choć nic nie wygrali, a ci drudzy nieszczęśliwi, ponieważ również nie wygrali. Profesor Wiseman jest dyplomowanym psychologiem i w jego książce pdf nie ma ściemy ani zaklęć, tylko badania, badania i jeszcze raz badania, a później wnioski. A czyta się tak lekko ...

 • Violetta Kawecka

  Bardzo nieźle się czyta i naprawdę zwraca uwagę na prawdy, które znamy lecz nie zdajemy sobie sprawy, że mają takie znaczenie w kwestii szczęścia. Polecam.

 • Bożenka Triuk

  Ponad zakupem tej książki nie zastanawiałam się długo. Nie od dzisiaj mówi się, że szczęście jest blisko, starczy tylko mu pomóc do nas dotrzeć. Wiseman w własnej książce pdf serwuje kilka cennych wskazówek, jak sprawić, żeby szczęście uśmiechnęło się właśnie do nas. I co najistotniejsze - nie są to tylko tezy, ale info potwierdzone latami badań ponad ludzkim szczęściem. Pozycja, której nie można przeoczyć!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!