Czytaj więcej:
Kłamstwa arabskich szejków okładka

Średnia Ocena:Kłamstwa arabskich szejków

Niebotyczne fortuny szejków sprawiają, że świat pozostaje ślepy na ich kłamstwa.Szokująca opowiadanie człowieka, który był świadkiem najbardziej okrutnej zemsty w saudyjskiej rodzinie królewskiej. Zemsty, za którą świat pokochał oprawcę.Większość z nas myśli, że szejkowie budują własną władzę na bogactwie płynącym z ropy, lecz tak naprawdę opierają ją na kłamstwach, manipulacjach, spiskach i propagandzie. Wszechobecne pudrowanie rzeczywistości kosztuje zdrowie i życie setki ludzi. Następca tronu Arabii Saudyjskiej niemalże oficjalnie posługuje się grupą tajnych zabójców i bez skrupułów usuwa własnych przeciwników. Mimo tego stale przyjmowany jest na salonach i hołubiony przez najistotniejszych polityków świata, ponieważ zadzieranie z naftową potęgą po prostu się nie opłaca. Szejkowie od dawna kupują sobie bezkarność, a ich pieniądze sprawiają, że świat wierzy w każde ich kłamstwo. Marcin Margielewski w własnych ebookach zdemaskował już dużo z nich. Teraz rozprawia się z kolejnymi… Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Kłamstwa arabskich szejków
Autor: Margielewski Marcin
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kłamstwa arabskich szejków pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kłamstwa arabskich szejków Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kłamstwa arabskich szejków PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Anonim

    Następna z pozycji Pana Marcina, napisana w interesujący sposób. Dynamicznie się wchłania.

  • asia gębicz

    Bo zbieram wszystkie książki autora, bardzo mnie ciekawiło, co tym razem nam zaserwuje? Z jaką prawdą będę musiała się zmierzyć? I powiem Wam, że było grubo. Bohater bowiem był świadkiem okrutnej zemsty w saudyjskiej rodzinie królewskiej, a to, o czym opowiada sprawia, że do tej pory nie mogę przestać myśleć o tym wszystkim, o czym tutaj przeczytałam.☹️ Myślimy, że szejkowie budują władzę na bogactwie płynącym z ropy, a tak naprawdę jest ona oparta na kłamstwach, manipulacjach i intrygach. Następca tronu, książę koronny Mohammed bin Salman własną opiera na grupie tajnych zabójców, która bez żadnych skrupułów usuwa jego przeciwników( zapewne pamiętacie z telewizji sprawę saudyjskiego dziennikarza, który wszedł do konsulatu w Turcji i nie opuścił go żywy). Mimo wielu nadurzyć, jak właśnie tamto bezczelne morderstwo, czy również uwięzienie nieprzychylnych mu członków rodziny w hotelu Ritz, MBS jest stale przyjmowany na zachodnich salonach. Dlaczego? Ponieważ zadzieranie z naftową potęgą po prostu się nie opłaca. Szejkowie od dawna kupują sobie bezkarność, a świat wierzy w ich kłamstwa, ponieważ tak jest po prostu wygodniej. Twórca obnaża to wszystko. Książka ebook jest niesamowicie wciągająca i jeśli już się ją zacznie, nie sposób odłożyć na półkę. Czyta się ją bowiem jak najlepszą opowieść grozy. Tak. Właśnie grozy. I to jest najbardziej przerażające, że to, co twórca w niej opisuje, to nie jest żadna fikcja czy fantazja. Takie rzeczy w Arabii Saudyjskiej dzieją się naprawdę. Smutne, że w dalszym ciągu na świecie najistotniejsze są układy, władza i pieniądze, a nie człowiek. A najgorsi są Ci, którzy powinni być kryształowi i świecić przykładem. Kłamią w żywe oczy i manipulują. Bez wstydu. Ja Wam tę książkę ogromnie polecam, ponieważ moim zdaniem, twórca wykonał tutaj kawał dobrej roboty i podziwiam go za odwagę, że nie boi się o tym pisać. Ponieważ w sumie to teraz sama zaczęłam się o niego trochę lękać. Ponieważ jest jednym z tych, którzy piszą niewygodną prawdę. A jak MBS trakuje nieprzychylnych mu ludzi, przeczytacie w tej książce.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!