Kęsy okładka

Średnia Ocena:


Kęsy

Najciekawsze są w tym tomiku erotyki, przewrotne, nierzadko jest to liryczny humor, jak choćby w tytułowym wierszu „Kęs”. Lecz twórca tylko pozornie żartuje, pod tą umiejętnością spojrzenia na siebie z dystansu kryje się tragedia przeżywanego uczucia, choć równie nieźle można ten wiersz odczytywać jako grę słów, po to by rozbawić potencjalnego czytelnika. Lecz nie to jest istotne, najistotniejsza jest sprawność językowa, funkcjonalność słowa i rytmika. Rafał Wolschlager nawiązuje świadomie do typowej poetyki i w niej czuje się najlepiej. Nawet wtedy kiedy narzucona konwencja pozwala nam zwrócić uwagę na licznych antenatów. Lecz to nie oni są najważniejsi. Udany, momentami zaskakujący debiut.

Szczegóły
Tytuł Kęsy
Autor: Wolschlaeger Rafał
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Sowello
Rok wydania:
Tytuł Data Dodania Rozmiar
Porównaj ceny książki Kęsy w internetowych sklepach i wybierz dla siebie najtańszą ofertę. Zobacz u nas podgląd ebooka lub w przypadku gdy jesteś jego autorem, wgraj skróconą wersję książki, aby zachęcić użytkowników do zakupu. Zanim zdecydujesz się na zakup, sprawdź szczegółowe informacje, opis i recenzje.

Kęsy PDF - podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby podgląd był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

promuj książkę

To twoja książka?

Wgraj kilka pierwszych stron swojego dzieła!
Zachęcisz w ten sposób czytelników do zakupu.

Recenzje

  • Lubie5

    Należy złożyć ukłon za odwagę i chęć przelania uczuć na papier. Jestem ciekaw czy twórca poradziłby sobie np. z jakąś balladą.. :)

  • osamalva

    Interesujące utwory, cudowna gra słów, niby łatwe a jednak czasami niejasne. Tomik pełen pozytywnej energii, wspomnień a także uczuć.

  • volvo

    Raczej nie są to kęsy słowne lecz logiczne, moralnie uczciwe przedstawienie osobistego spojrzenia na cały przekrój dylematów współczesnego młodego człowieka spoglądającego na świat uczuć przez pryzmat medialnej iluzji.