Czytaj więcej:
Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej okładka

Średnia Ocena:Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej

"Jeżeli uważasz, że nigdy nie nauczysz się gotować, sięgnij po zawarte w tej książce pdf przepisy a także ilustrujące je krok po kroku zdjęcia, a w ciągu 24 godzin zaczniesz przyrządzać naprawdę przepyszne potrawy. Gotowanie dań od podstaw jest jedną z podstawowych umiejętności, a jej posiadanie pozwoli ci zaoszczędzić nieco pieniędzy, sprawi dużo radości i skieruje ciebie, twoją rodzinę i przyjaciół na drogę do zdrowszego stylu życia. Każdy może nauczyć się gotować. Kiedy już zarazisz się bakcylem gotowania, pokaż swoim przyjaciołom, jak to robić. Po prostu opanuj jeszcze dzisiaj jeden przepis i przekaż dalej. Inspiracją do powstania tej książki stali się wszyscy słynni mi ludzie, którzy byli przekonani, że nigdy w życiu nie nauczą się gotować. Tego rodzaju myślenie funkcjonuje na mnie jak płachta na byka, bo głęboko wierzę, iż gotowanie w domu jest jedną z najbardziej podstawowych umiejętności, którą powinna posiadać każda osoba na tej planecie, żeby móc dbać o siebie, rodzinę i przyjaciół. Napisałem zatem książkę, żeby pomóc ci (lub osobie, dla której ją kupujesz) nauczyć się gotować w możliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób. Wybrałem przepisy na potrawy, które wszyscy lubimy, i podałem własne, uproszczone wersje tych dań chcę poprowadzić cię przez nie za pomocą jasnych porad a także ilustrujących je krok po kroku zdjęć, żeby dzięki temu otworzyć przed tobą zupełnie świeży świat wspaniałego jedzenia. Bez względu na to, czy jesteś opornym początkującym, czy dobrym kucharzem, który ceni prostotę, pozwól, abym wraz z moją książką pomagał ci gotować naprawdę smaczne posiłki, które przypadną do gustu także innym osobom. Do dzieła!" Jamie Oliver

Szczegóły
Tytuł Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej
Autor: Oliver Jamie
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Insignis
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: potwierdzenie zalozenia konta.pdf - Rozmiar: 116 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: CV_Anatol-Osowski (1).pdf - Rozmiar: 34.2 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Basienka-R

  Ta książka ebook jest pełna prostych przepisów składających się ze składników dostępnych we wszystkich sklepach. Dania są przepyszne i pełne aromatu!

 • Marta Królikowska

  Z tą książką nawet amator nauczy się idealnie gotować w krótkim czasie. Proste, a jednocześnie wykwintne potrawy, to domena książki. Polecam!

 • marta

  30 i 15 minut bardziej mi sie podobało. Lecz tez można znaleźć fajne inspiracje

 • Anonim

  Dobrej jakości książka, ładnie wydana, jedak oddaję ponieważ miała być upominkiem lecz powielonym.

 • Basienka-R

  Książka ebook warta absolutnie każdej wydanej złotówki. Przepisy dokładnie opisujące proces przygotowania potrawy. Nie potrzebne są wyszukane składniki, których trzeba byłoby szukać w sklepach specjalistycznych. W dwóch słowach: łatwo i pysznie!

 • anonymous

  przepisy niezbyt fajne, spodziewałam się czegoś lepszego

 • malina

  Każdy może gotować :-) Rzeczywiście, to prawda, dzięki tej książce pdf dużo potraw wydaje się łatwych do przygotowania...

 • taolga

  Prosto, szybko, smacznie! Książka ebook dla każdego, nie wymagająca

 • bozena

  Lubię autora,za podejście do gotowania, jego idea przybliżania kuchni zdrowej i smacznej bardzo mi odpowiada. Korzystam i na co dzień i oczywiście na specjalne okazje.

 • Ewelajna

  Książkę zalecam wszystkim. Okazała się nieźle trafionym upominkiem dla kuchennego laika. Łatwa, przyjemna w czytaniu a przede wszystkim napisana w sposób przejrzysty. Ponad kuchennymi gustami nie powinno się dyskutować- jednak u Jamiego każdy znajdzie coś dla siebie.

 • kanakasa

  Idealna książka, uniwersalna i pełna interesujących pomysłów kulinarnych. Mogę ją pożyczyć, lecz na pewno nie oddam, jest dla mnie zbyt kluczowa :-) Dodam, że uwielbiam programy Jamiego Olivera, zawsze znajduję w nich coś odpowiedniego dla mnie. Poza tym Jamie to osoba na tyle zabawna i bezpośrednia, że naprawdę ciężko go nie polubić. Pokazywane w tej książce pdf dania są łatwe i nie wymagają kulinarnej wirtuozerii. W większości można scharakteryzować je tak: szybko, łatwo i smacznie, jedno nie wyklucza drugiego. Jamie Oliver udowadnia, że praktycznie każdy jest w stanie przygotować coś całkiem przyzwoitego.

 • Katarzyna Zdrojewska

  Książkę kupiłam z ciekawości. Oglądałam wcześniej programy kulinarne Jamiego Oliviera, które bardzo przypadły mi do gustu. Prostota przygotowania, czasem trochę "egzotyki" a przede wszystkim smak. To wszystko znalazłam w cudownie wydanej lekturze.

 • Ewa Wójtowicz

  bardzo ładne wydanie, niezły jakościowo papier, super pomysł na prezent, masa interesujących przepisów z czasów kiedy Jamie był jeszcze młody.

 • Marcin Turzyński

  Prawdopodobnie nie trzeba zbyt dużo pisać, świetne przepisy, bardzo ładnie wydana pozycja.

 • nautica

  Kupiłam tą książkę kilka dni temu, a już zdążyłam ugorować z niej dwa przepisy. Książka ebook jest doskonała zarówna dla tych co już potrafią gotować - ponieważ można znaleźć tu kilka fajnych świeżych przepisów - a także dla tych co rozpoczynają przygodę z gotowaniem - ponieważ przepisy nie są skomplikowane, a i składniki są ogólnodostępne.Polecam na upominek i nie tylko.

 • asia_808

  Bardzo fajna książka ebook która pomaga zacząć odnaleźć się w świecie gotowania :)

 • asm

  Jamie Oliver to Mistrz, tą książką tylko utwierdził mnie w tym przekonaniu. Starannie przygotowane wprowadzenie do życia w kuchni :) Począwszy od tego jakie sprzęty są potrzebne, z jakich produktów można dynamicznie coś wyczarować, skończywszy na konkretnych, prostych przepisach. Zalecam :)

 • madzia-cuperek

  Bardzo fajna wersja kolejnej super książki świetnego kucharza i szefa brytyjskiego - Jamiego Olivera. Przepisy są łatwe i błyskawiczne. Warto kupić do kuchennej biblioteczki! Bardzo ładne wydanie w twardej oprawie, świetne fotografie i wiele tekstu do poczytania. Przepisy przejrzyste.

 • carolla

  Idealna książka ebook na szybkie i łatwe dania. Zalecam szczególnie dla początkujących.

 • martam

  Jestem olbrzymią wielbicielką Jamiego i biorę w ciemno wszystko jego autorstwa.

 

 

Każdy może gotować. Naucz się gotować w 24 godziny i przekaż dalej PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Witaj, Poniżej przekazujemy zestawienie informacji dotyczących usługi Poczty Bezpłatnej INT, którą przed chwilą aktywowałeś/aś. Umowa została zawarta na czas nieokreślony i może zostać rozwiązana na zasadach opisanych w regulaminie (rozdz. VII ust. 4). Usługa polega na udostępnieniu konta poczty elektronicznej oraz umożliwienie korzystania w celach: odbierania, wysyłania, zapisywania, przechowywania i usuwania wiadomości poczty elektronicznej na czas nieokreślony na zasadzie licencji "adware": * Bez limitów pojemności * Możesz wysłać aż 100MB w jednej wiadomości jako załącznik * Wszystkie adresy w jednym miejscu Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy świadczenia usługi bez podania jakiejkolwiek przyczyny (14 dni od jej zawarcia), chyba że wyrazisz zgodę na rozpoczęcie świadczenia usług przed upływem okresu do odstąpienia. Pouczenie i wzór formularza znajdziesz pod adresem: umowy,nId,2264812. Reklamacje zgodnie z regulaminem: Biuro Obsługi Klienta (kontakt i reklamacje): e-mail: [email protected] Usługę świadczy: GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, 31-946 Kraków, os. Teatralne 9A, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 416593, NIP 5272644300. Kontakt: GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. os. Teatralne 9a 31-946 Kraków tel.: +48 12 646 27 00 fax: +48 12 646 27 10 Poniżej informacje dotyczące przetwarzania twoich osobowych. WAŻNE, jeżeli będziesz miał/a pytania, zawsze się możesz skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych np. poprzez zakładkę prywatnosc.interia.pl Administrator danych GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593, NIP 5272644300 Cel przetwarzania danych Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu świadczenia Ci usługi bezpłatnego konta pocztowego na podstawie regulaminu świadczenia usługi. Podstawa prawna Przetwarzamy Twoje dane osobowe na zasadzie umowy na podstawie REGULAMINU ŚWIADCZENIA USŁUG UDOSTĘPNIANIA KONT POCZTOWYCH W DOMENIE INT.PL Strona 2 Zgodnie z twoimi dyspozycjami dane będą przetwarzane w celu świadczenia Ci usługi bezpłatnego konta. Odbiorcy danych Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Twoje dane O jakich danych mówimy? Chodzi o dane osobowe, które podałeś podczas rejestracji do usługi bezpłatnego konta pocztowego Twoje prawa Prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych, a także inne prawa których opis znajduje się prywatnosc.interia.pl Informacje dodatkowe Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się w zakładce prywatnosc.interia.pl Prawo do kontroli W każdym momencie możesz skierować do organu nadzorczego skargę w przetwarzania celu kontroli zasad przetwarzania Twoich danych osobowych Informacje o dobrowolności Informujemy, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne aczkolwiek podania danych niezbędne dla zawarcia Umowy. Brak podania przez Ciebie danych identyfikujących uniemożliwia zawarcie umowy na świadczenia usługi bezpłatnego konta pocztowego.

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!