Czytaj więcej:
Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD okładka

Średnia Ocena:Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD

"Angielski dla dzieci. W domu i w szkole" to niezwykły zbiór dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej przeznaczony do nauki języka angielskiego. Pakiet zawiera słówka i zdania, dzięki którym dzidziuś nauczy się mówić o tym, co lubi, a czego nie, jakie czynności codziennie wykonuje, jak się czuje.Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek, zwrotów i prostych zdań z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem. Dodatkiem do książeczki są karty obrazkowe a także płyta CD.Karty obrazkowe są integralną częścią książki. W skład zestawu wchodzą 104 kolorowe karty z najważniejszymi słówkami, zwrotami i zdaniami. Każda karta jest dwustronna: po jednej stronie znajduje się ilustracja i wyraźny podpis w języku angielskim, a na odwrocie – ilustracja z tłumaczeniem w języku polskim. Zabawę z kartami uatrakcyjniają zabawne, przyciągające uwagę obrazki, które ułatwiają zapamiętywanie słówek, zwrotów i zdań a także przygotowują do nauki trudniejszych konstrukcji gramatycznych w sposób najbardziej naturalny dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!Całość uzupełnia płyta CD z nagraniami wszystkich słów i zdań czytanymi przez native speakera. Idealnym dodatkiem dla urozmaicenia zabawy są też piosenki proste do zaśpiewania po angielsku, których nagrania zamieszczono na płycie CD. Transkrypcja tekstów piosenek znajduje się na końcu książki, żeby zachęcić rodziców i nauczycieli do wspólnego śpiewania razem z dziećmi. Dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.Pakiet zawiera: książkę z pomysłami na gry i zabawy, pomocniczymi zadaniami, transkrypcją słów i tekstów piosenek z myślą o rodzicach i nauczycielach a także zagadkami i kolorowankami przygotowanymi dla dzieci, 104 kolorowe, dwustronne karty z zabawnymi ilustracjami przykuwającymi uwagę dzieci, płytę CD z nagraniami wszystkich słówek i piosenek.

Szczegóły
Tytuł Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edgard
Rok wydania: 2011

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Kapitan Nauka. Angielski dla dzieci. W domu i w szkole. Karty obrazkowe + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Kornelia Minkina

  Karty dla dzieci rozpoczynających naukę angielskiego. W środku książeczka i CD. Jeśli jest ktoś zainteresowany jak wygląda zbiór i co znajduje się w książeczce i na płycie CD, zapraszam do zobaczenia recenzji: https://www.youtube.com/watch?v=PUj_MEWCAgY&t=4s. Pozdrawiam!

 • Aneta

  Kupiłam aż cztery różnorakie komplety cała serię tych kart i polecam. Karty różnorodne dwustronne polsko angielskie. Można się bawić z dzieckiem na różnorakie sposoby. Jako że ze własnymi dzieciakami od wczesnych lat zaczęłam wprowadzać angielski bardzo fajnie mi się to sprawdziło i przydało do zabaw z nimi. Znają wiele słówek. Ponieważ widza obrazek, maja napisany tekst a także czytam im je aby poznały wymowę wyrazów. Polecam!!!

 • Monika Renger

  Zamiast oglądania tv czy tableta zachęcam do wręczenia dzieciakom takich kart - przednia zabawa jak cala rodzina bierze udział :-) Ładnie wykonanie; nieźle dobrane słówka. Zalecam

 • Krzysztof Kołacki

  Nasze Dzieci uwielbiają wspólną zabawę z kartami. Uczą i utrwalają badzo dynamicznie podstawowe wyrazy i sytuacje.Za każdym razem z chęcią powracają do wspólnej nauki poprzez zabawę.

 • MAŁGORZATA STAROSZ

  Idealna publikacja dla uczących się ze słuchu jak i dla dzieci piszących i czytających, zarówno do domu jak i np. do samochodu.

 • olek771

  Jedna z ciekawszych - moim zdaniem - propozycji dla rodziców, którzy uczą dzieci angielskiego. Kolorowe, strarannie wykonane karty, płyta CD z nagraniem wymowy i książeczka z pomysłami wykorzystania kart w grach językowych sprawiają, że nauka jest naprawdę przyjemna, bezstresowa i bardzo efektywna - moje dzieci błyskawicznie uczą się słówek i zwrotów a także potrafią ich uzywać w prostych rozmowach. Karty nadają się już dla dzieci młodszych, chociaż na początek zalecam 100 pierwszych słów angielskich.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!