Czytaj więcej:
Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów okładka

Średnia Ocena:Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów

Zachwyć internautów i własnych klientów — zaprojektuj z Joomla! idealną stronę internetową!    * Szablony dla Joomla! — czyli jak dopasować wygląd strony do pokazywanej treści    * Projekty, typografia i rozszerzenia — czyli co uwzględnić we swóim serwisie    * Zagadnienia prawne — czyli jak poruszać się wśród meandrów prawa internetowegoJoomla!, jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, od lat z powodzeniem wykorzystywany jest na całym świecie jako baza do tworzenia stron internetowych. Jednak sam CMS nie starczy — trzeba jeszcze wiedzieć, jak się nim posługiwać, by nieźle skomponować i perfekcyjnie zbudować własny serwis WWW. Projektowanie i wprowadzanie w życie swoich wizji dotyczących witryny wydatnie ułatwiają różnorakie rodzaje szablonów — tych gotowych do wypełnienia treścią i tych, które warto wcześniej nieco "podrasować", by doskonale spełniały oczekiwania twórcy a także użytkowników. O tym właśnie traktuje ta książka."Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów " to tutorial obszernie i szczegółowo opisujący pracę z szablonami w odsłony 1.5 i najwieższej — 1.6 — w tym systemie zarządzania treścią. Odnajdziesz tu info na temat budowy i używania szablonów (w tym szablonów mobilnych), ich instalacji i aktywacji, możliwości dostosowywania do swoich potrzeb, a także przydatnych rozszerzeń, zwiększających funkcjonalność serwisu internetowego. Ponadto zdobędziesz wiedzę na temat interesujących dodatków dla przeglądarki Firefox, chętnie wykorzystywanych przez wielu autorów stron. Dowiesz się też nieco więcej o optymalnym doborze i użyciu fontów w Twoim serwisie, a ponadto poszerzysz wiedzę w kwestii ochrony prawnej szablonów i dostępności Twojej strony dla osób niepełnosprawnych.    * Detektor CMS-ów — rozróżnianie wersji    * Szablony w internecie — skąd pobrać, jak i gdzie kupić    * Instalacja albo przemiana i aktywacja szablonu    * Dopasowanie, łatwa edycja i kasowanie szablonu    * Typowe błędy i ważne wskazówki    * Fragmenty składowe, projektowanie i cięcie szablonu    * Konwersja z szablonu HTML na szablon dla Joomla!    * Modyfikowanie i dostosowywanie szablonu    * Konwersja szablonu z odsłony 1.0.x do 1.5.x    * Zmiany w Joomla! 1.6    * Podstawy tworzenia mobilnego szablonu    * Typografia a style CSS i typografia w szablonach Joomla!    * Narzędzia dla administratora i redaktora    * Osadzanie Flasha i optymalizacja szablonu    * Cechy utworu w szablonie i jego ochrona prawna    * Zagadnienia dostępności serwisu    * Makiety a także prototypy    * Szablony dla panelu administracyjnegoWyciśnij z Joomla! wszystko, co się da!

Szczegóły
Tytuł Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów
Autor: Frankowski Paweł
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Helion
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Joomla! Budowa i modyfikacja szablonów PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • teli

    Książka ebook bardzo nieźle wydana i na dodatek w kolorze! Miło się ją czyta, zawiera dużo cennych informacji związanych z systemem Joomla! Szczegółowo opisywane przydatne dodatki do pracy z systemem cms Joomla! ułatwią nam prace ponad ich doborem do naszej strony www. Gorąco polecam!!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!