Czytaj więcej:
Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda okładka

Średnia Ocena:Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda

Kim był człowiek, do którego Ojciec Pio odsyłał własne najtrudniejsze „przypadki”? Kim był kapłan, któremu Jezus przekazał jedną z najmocniejszych modlitw? I dlaczego to właśnie jemu dyktował konkretne porady dla wielu osób? „Jeśli myślicie, że Jezus nie słucha waszych próśb i ze własnymi kłopotami jesteście sami, przyjdźcie do mojego grobu i głośno zapukajcie, żebym wiedział, że jesteście, a będę się modlił z wami” – takie słowa przed śmiercią wypowiedział ksiądz Dolindo. Każdego dnia w kościele, w którym został pochowany rozlega się głośnie pukanie. Wokół jego grobu jest niezliczona ilość dowodów na to, że dotrzymuje własnej obietnicy – świadectwa licznych łask, uzdrowień, nawróceń. Słowa modlitwy, które kapłan usłyszał od Jezusa mają bowiem potężną moc. To krótkie zdanie – „Jezu, Ty się tym zajmij” – to deklaracja bezgranicznego zaufania i całkowitego oddania się Jezusowi, które zmieniają wszystko.  Człowiek, który przepowiedział pontyfikat Jana Pawła II, kapłan, który spowiadał polityków, uczonych, słynne osobistości. Świadkowie jego życia mówią, że kiedy spowiadał to, z konfesjonału biła łuna światła. A kiedy grał na organach, sam Jezus śpiewał w okresie liturgii.  Przez 16 lat Święte Oficjum zakazywało mu sprawowania Eucharystii i prześladowało go bardziej niż Ojca Pio. Mimo to nigdy się nie zachwiał ani nie odwrócił od Kościoła. Następny duży nieznany święty.

Szczegóły
Tytuł Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda
Autor: Bątkiewicz-Brożek Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Esprit
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jezu, Ty się tym zajmij! o. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • wonka

  warto kupić, papier nie najlepszej jakości lecz treść jest do czytania, a nie oglądania :)

 • alicja kuczmińska

  Książka ebook bardzo interesująca i pouczająca. Szczególnie zalecam dla osób, którzy potrzebują pomocy psychologicznej. Zalecam

 • Kinga

  Bardzo niezła publikacja.

 • Urszula Bańka

  Postać ks. Dolindo pozwala zatrzymać się i zapytać siebie o wiarę. Daje obraz prawdziwej pokory i zawierzenia Bogu. Książka ebook uczy zawierzenia.

 • Anonim

  Bardzo polecam, warto przeczytać tą książkę !!!!!!

 • Alina Plutowska

  Bardzo ciekawie napisana historia.. Czyta sie latwo i przyjemnie. Rowniez bardzo wartosciowa.

 • Teresa Swierczynska

  Zgadzam się, niezwykła i cudowna książka ebook którą po prostu trzeba mieć w swoim domowym księgozbiorze. Przede wszystkim wyjątkowa i warta uwagi jest postać ojca Dolindo Ruotolo, którego wiara i pokora robią naprawdę duże wrażenie. Postać kapłana, jego świadectwo wiary są wyjątkowo poruszające . Warto przeczytać, zwłaszcza jeżeli komuś jest w życiu trudno i potrzebuje słów otuchy, wsparcia. Ta książka ebook jest czymś więcej niż tylko słowami, przebija się bowiem przez nią prawdziwa miłość i wiara w dobro, w Boga. Jestem zachwycona tą pozycją, tym w jaki sposób została napisana, łatwy ale pełen emocji.

 • Waldemar Kobiela

  Dla Tych, co lubią czytać i dla tych co nie lubią czytać. Książkę odebrałem w salonie EMPIK, po krótkim okresie oczekiwania, bez żadnych problemów. zalecam i książkę i EMPIK

 • thebest1234

  Nie zastanawiaj się ponad kupnem tej książki, pochłoniesz ją w klika sekund. Świadectwa ukryte właśnie tu, to tylko małe potwierdzenie Świętości tego kapłana. Don Dolindo to patron dzisiejszego kościoła. W środku zamieszczony jest cudowny akt który zgłębisz czytając tą książkę.

 • anonymous

  Dla osób które poszukują czegoś co by ich życie było lżejsze

 • Sara Pozniak

  Cudowna książka, jeszcze piękniejsza treść.Historia niesamowiteego kapłana, który był bardzo prześladowany przez kośćiół, a mimo to nie zatracił wiary i nie odwrócił się od niego, od Boga. Opowiada o pięknej Bożej wierze, o tym że życie jest trudem i walką. Po przeczytaniu zmieniło się moje podejście. Ta treść bardzo skłania do refleksji. Ksiądz Dolindo stworzył wspaniłe teksty, opracowania teologiczne, mistyczne i dużo innych cennych dzieł. Określiłabym jego życie jako miłość, pokorę i oddanie. Takich kapłanów jak on brakuje nam w naszym świecie. Na końcu książki znajdują się modlitwy do wycięcia. Bardzo zalecam przeczytać tę piękną książkę.

 • Homa

  Biografia ojca Dolindo Ruotolo jest wyjątkowo interesująca. Ciężko się od tej książki oderwać, lecz najistotniejsze jest to że czas spędzony na poznawaniu życia i postaci ojca Dolindo obfituje w wyjątkowy pokój serca, który pojawia się u osoby czytającej. Ojciec Dolindo przez karty tej książki dalej oddziałuje na życie współczesnych ludzi. Polecam!

 • Piotr Zbigniew Stefaniak

  chwila zadumy ponad sobą - warto zatrzymać się w biegu dnia codziennego przy tej książce pdf

 • Marlena Kulczycki

  Zalecane przez innych.Ja też mogę śmiało polecić.

 • Anonim

  Super książka. zalecam

 • marysiunia

  bardzo niezła książka, Zalecam szczególnie tym ,którzy wybierają się do Włoch śladami o.Dollindo :)

 • Weronika

  Najlepsza książka ebook jaka czytałam do tej pory. Polecam.

 • Maciej Moskała

  Książka ebook o człowieku wielkiej wiary. Zalecam serdecznie wszystkim którzy poszukują spokoju ducha!

 • Bear

  Wspomnienie o ks. Dolindo. O życiu, wierze, niełatwej drodze jaką szedł do Pana. Lektura wciągająca i rzucająca światełko na moje swoje postrzeganie życia duchowego. Jak powstała modlitwa "Jezu Ty się tym zajmij!" Kilka razy miałam okazję z westchnieniem ją wypowiedzieć i jestem zdumiona jak cudownie Pan Jezus mi odpowiedział.

 • Norx

  Znakomita, choć trudna książka. Daje moc! Zalecam na trudne chwile.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!