Czytaj więcej:
Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia okładka

Średnia Ocena:Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia

Wyjątkowa modlitwa zawierzenia, która podbija serca wiernych na całym świecie.„Jezu, Ty się tym zajmij” to nie jest zwykłe zawołanie. To modlitwa, która rozczula Boże Serce, modlitwa pełna zawierzenia. Jak mówi Pan Jezus w podyktowanym ks. Dolindo Ruotolo Akcie zawierzenia: „Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczami: Jezu, Ty się tym zajmij. (...) Czyń tak we wszystkich własnych potrzebach, czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, ciągłe, ciche cuda. Poprzysięgam wam na moją Miłość. Zajmę się tym, zapewniam was”. Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Starczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”.Jeśli masz przed sobą niełatwy wybór – te słowa są dla ciebie. Jeśli codzienność jest podobna do ciemnego oceanu kłopotów – te słowa są dla ciebie. Jeśli pragniesz być niesiony na ramionach przez samego Boga... – te słowa są dla ciebie.

Szczegóły
Tytuł Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia
Autor: Piątek Joanna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jezu, Ty się tym zajmij! Modlitwa pełna zawierzenia PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • savana

  Mała książeczka,świetna lektura i modlitwa w jednym,można z nią medytować słowa Jezusa do Duszy zawsze i wszędzie.Do torebki,plecaczka,kieszeni od kurtki.

 • Beata Gruźlińska

  Bardzo niezła lektura i pomoc w niełatwych sytuacjach .Polecam

 • Katarzyna Leszczyńska

  Książka ebook przypomina o tym, że Bóg jest i funkcjonuje w naszym życiu. Doskonała na upominek dla kogoś, komu w życiu dużo spraw się skomplikowało.

 • Anonim

  Książeczkę Jezu Ty się tym zajmij kupiłam drugi raz z myślą o mamie, która jest bardzo emocjonalną osobą. Modlitwa i cała zawartość książeczki pozwala przestawić własny sposób życia. Uporządkować sposób postępowania i zawierzyć własne kłopoty Jezusowi. Czytając pierwszy raz doznałam niesamowitego spokoju i teraz jeżeli mam kłopoty ze sobą wracam do tej książeczki, która leży zawsze pod ręką. Zalecam bardzo osobom, których nierzadko dręczy wewnętrzny niepokój, na pewno znajdą ukojenie. BM

 • Anonim

  Piękna książka, bardzo pomocna w życiu. Każdy powinien przeczytać. Twoje życie zmieni się o 180 stopni. Wyciszysz się, uspokoisz i z optymizmem spojrzysz w przyszłość. Polecam.

 • Anna

  to coś więcej niż modlitwa,to zawierzenie z całą ufnością

 • Joanna Kotecka

  Po tej modlitwie odnajduje się spokój. Zalecam też biografię Ksiendza Dolindo.

 • MW

  -musisz to mieć ! jeżeli wierzysz w Boga i drogi do Jego serca

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!