Czytaj więcej:
Jeszcze jeden oddech okładka

Średnia Ocena:Jeszcze jeden oddech

Historia, która poruszyła serca milionów czytelników. 42 kraje. 61 tygodni na liście bestsellerów "New York Timesa".   Historia genialnego neurochirurga, który zmierzył się z chorobą jako pacjent. Opowiadanie o odchodzeniu w zgodzie z sobą i ze światem.   Paul Kalanithi był jednym  z najzdolniejszych amerykańskich neurochirurgów i olbrzymim fanem poezji. W wieku 36 lat, po blisko 10-letniej pracy w charakterze neurochirurga i pod koniec wyczerpującej rezydentury, w momencie gdy Paulem zaczęły interesować się najistotniejsze instytuty badawcze i najbardziej prestiżowe kliniki, młody lekarz usłyszał diagnozę IV stadium raka płuc. W jednej chwili Paul zmienia się z lekarza ratującego życie w pacjenta, który sam podejmuje walkę z chorobą. I zaczyna pisać. Wytrwale, strona po stronie, niezależnie od trudności, jakie przynosiła postępująca choroba.   "Jeszcze jeden oddech" to szczera, wzruszająca historia wybitnego lekarza, który stanął twarzą w twarz ze śmiercią. Zapis determinacji i świadectwo walki. Paul Kalanithi zmarł w marcu 2015 roku, niemalże do ostatniej chwili pracując ponad tekstem. Ta niedokończona książka ebook idealnie oddaje ulotność naszego życia.   "Jest w tej wyjątkowej książce pdf takie cudowne zdanie: Bohater podjął decyzję, by nie odwracać wzroku od śmierci. To zdanie i ta książka ebook są drogowskazem dla wszystkich, którzy znaleźli się w ekstremalnej życiowej sytuacji, a przy tym piękną opowieścią o miłości małżeńskiej w okresie największej próby – śmiertelnej choroby." Jerzy Stuhr   "Poruszająca i genialna prawdziwa opowiadanie o rodzinie, medycynie i literaturze. Wyciska łzy i ogromnie inspiruje."  "The Washington Post"   "Ta książka ebook w cudowny i genialny sposób przekonuje nas, że każdego dnia konfrontujemy się ze śmiercią... Lecz prawdziwe zapytanie brzmi nie jak długo, ale jak będziemy żyć – odpowiedzi na to zapytanie nie znajdziemy w żadnym podręczniku."  "Guardian"

Szczegóły
Tytuł Jeszcze jeden oddech
Autor: Kalanithi Paul
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jeszcze jeden oddech pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jeszcze jeden oddech Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jeszcze jeden oddech PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Marta Zagrajek

    Ciesze się, że nie czytałam opisu z tyłu okładki. Tobie, czytelniku, również zalecam go nie czytać. Psuje całą otoczkę książki. Psuje efekt, który powinna mieć.  Paul opowiada o swoim życiu podczas studiów, jako początkującego lekarza. Jego opowiadanie to jednak nie tylko trudy tej bardzo ciężkiej pracy, ale także główny powód, dla którego się ją wybiera. Ratowanie ludzkiego życia.  Paul porusza ważną kwestię - decyzję kiedy WARTO dalej żyć. Czy warto dalej żyć bez możliwości porozmawiania z najbliższymi? Czy warto żyć, gdy nie będę w stanie wykonywać swojej pracy? Na te zapytania każdy z nas powinien sobie odpowiedzieć. Powinniśmy również rozmawiać z bliskimi. Ponieważ gdy zdarzy się coś dramatyczneg - to oni będą musieli decydować o naszym dalszym losie.

  • Natalia

    Kiedy czytałam opis chciałam koniecznie przeczytać ta książkę. Niestety rozczarowałam sie. Sama książka ebook nie jest tak wciagajaca jak opis....

  • Anonim

    Książka ebook tak idealna że wciągnęłam ją w kilka godzin!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!