Czytaj więcej:
Jesteśmy twoi okładka

Średnia Ocena:Jesteśmy twoi

Poruszająca serce opowiadanie o wszystkich obliczach miłości. Spotkali się w chmurach. Każde z innego świata, na co dzień dzielił ich ocean. I choć nigdy więcej mieli się nie zobaczyć, los znowu połączył ich w niespodziewany sposób. Wykorzystali drugą szansę. Opowiadanie o ich miłości to historia jak z bajki. Każdy o takiej marzy. Ida i Tom chcą jednak czegoś więcej. Chcą stać się rodziną. To naturalne i pozornie banalne pragnienie staje się dla nich najtrudniejszym życiowym wyzwaniem. Czy wspólny cel i wsparcie bliskich wystarczą, by pokonać przeszkody? Co musi się wydarzyć, by Ida i Tom zrozumieli, że miłość ma niejedno oblicze? Anna Ficner-Ogonowska uważnie i z niespotykaną czułością omawia najskrytsze marzenia zwykłej-niezwykłej dziewczyny i siłę miłości mężczyzny, który zrobi wszystko, by uszczęśliwić własną ukochaną. To historia, która rozbudza nadzieję i przywraca wiarę w niemożliwe. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Jesteśmy twoi
Autor: Ficner-Ogonowska Anna
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jesteśmy twoi pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jesteśmy twoi Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jesteśmy twoi PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • mysia

  Z wszystkich powieści autorki, ta podobała mi się najmniej, Bohaterka histeryczka, mnóstwo rozważań bohaterów, a akcji niewiele. I nawet nie ma żadnej ciekawej pary na drugim planie, czym ratowały się poprzednie powieści. Może zresztą tematyka nie jest dla mnie pasjonująca. Jeśli ktoś zastanawia się ponad adopcją...

 • Anonim

  Długo czekałam na tę książkę, wreszcie do mnie dotarła o zabieram się do czytania. Cieszę się, że jest gruba, to dynamicznie jej nie skończę.

 • Elżbieta

  Następna książka ebook autorstwa Pani Anny w moich rękach i następny raz się nie zawiodłam. Nie można oderwać się od czytania. Cudowna historia.

 • Jagoda101

  Cudowna, pełna wzruszeń i łez zarówno smutnych jak i łez szczęścia

 • Aneta

  Czyta się jednym tchem. Z resztą jak zwykle tę autorkę. Polecam.

 • jola

  Czeka w kolejce, na pewno będzie ok, jak wszystkie tej autorki.

 • Olimpia

  Znowu nie zawiodła autorka ksiazka wciagajaca

 • Karolina Nowak

  Cudowna. Wzruszająca. Polecam.

 • Anonim

  Cudowna powieść...

 • Anonim

  Zalecam

 • Dorota

  Zalecam

 • Danuta

  Super

 • ksiazkanonstop

  Planujemy. Układamy. Przekładamy. Potem ponownie wracamy do poprzednich rozwiązań i nie chodzi mi tutaj tylko o takie materialne urządzanie mieszkania bądź domu. Ileż to razy tak działamy w głowie. I kiedy już wydaje się, że jest idealnie, wszystko na swoim miejscu, a w ogóle to tylko jeden punkt do zrealizowania i pełnia szczęścia... życie brutalnie prezentuje własne oblicze, sprowadzając nas na twardą ziemię. Jestem przekonana, iż każdy kto czyta te słowa, idealnie wie o co chodzi. Każdy tego doświadczył i zapewne doświadczy nie raz. Podczas samolotowej podróży dotyka Idę dużo stresu. Obok stale płacze facet i nic nie wskazuje na to, by miał się uspokoić. Przed dziewczyną zaś własne niezadowolenie głośno obwieszcza dziecko. Miał być to lot wypełniony pracą. Jest zupełnie inaczej. Kiedy Wyjec w końcu zmienia fotel, nastaje względna cisza. Jak się okazuje, tylko na moment, bo na chwilę potem pojawia się on. Swoim przybyciem sprawia, że w myślach i sercu Idy narasta chaos. Ponowne spotkanie, już na lądzie, zapoczątkowuje coś, obok czego żadne z nich nie potrafi przejść obojętnie. I wiecie Państwo w tym momencie, kiedy my, czytelnicy, wiemy, że tu już na pewno będzie tak i tak i bohaterowie mają olbrzymią nadzieję, iż będzie tak jak oni tego pragną, wszyscy napotykamy ścianę. Na pewno to też nieźle znacie. Oczywiście po okresie wiadomo, że tak właśnie musiało być, lecz tych pierwszych emocji nie sposób obejść. Prócz nie łatwego życia głównych bohaterów śledzimy także dzieje innych postaci. Jest Miłka, małżonka Oskara i mama Jasia. Jest znaleziona po latach Róża, bez której ciężko już jej rodzinie wyobrażać sobie życie. To nie jest tak, że fabuła kręci się tylko wokół Idy i Toma. Gdyby autorka zamknęła się tylko na nich, książka ebook moim zdaniem wiele by straciła. Wszyscy tworzą spójny obraz. Ich różnorakie osobowości i charaktery dodają smaku. „Jesteśmy twoi” to historia, do której podeszłam z wielkim entuzjazmem. Uważam, że autorka pootwierała sobie nią kilka dróg. Gdyby nimi podążyła w kolejnych książkach, byłabym naprawdę usatysfakcjonowana. Przyjemnie byłoby zgłębić temat marynarza Oskara, lub przenieść się do Nowego Jorku. Czy tak będzie? Zobaczymy. Powiem Państwu całkowicie szczerze, że były w niniejszej historii momenty ciut przydługie, lecz to dla mnie. Zdaję sobie sprawę, iż to co ja uważałam za zbędne, innej dziewczynie przyniesie wyjątkowe ukojenie i będzie ona za takie rozbudowane opisy po prostu wdzięczna. Ta książka ebook będzie odbierana różnie, oczywiście jak każda, lecz chciałabym tutaj to podkreślić. Mocno poruszana jest tutaj tematyka macierzyństwa i myślę sobie, że matki przeczytają ją z kołaczącym sercem, łzami w oczach. Te, które przygotowują się do tej roli odbiorą treść jeszcze inaczej. Singielkami poruszy być może w jeszcze inny sposób. Życzę sobie i wszystkim kobietom, by historia Idy na zawsze pozostała tylko historią Idy zamkniętej w książce pdf Anny Ficner – Ogonowskiej.

 • Dagmara Łagan, BooksCatTea

  Pragnąć to nie zawsze móc – nie wszystko, czego pragniemy, może się ziścić. Ta prześliczna historia jest świadectwem, że cuda jednak się zdarzają, że codziennie śniony sen, może się urealnić. „Jesteśmy twoi” to zaakcentowana delikatnością i subtelnością opowiadanie o niełatwej tematyce wywołującej całą paletę skrajnych emocji. Dla jednych czytelników będzie swoistym plastrem na stale niezagojoną ranę, książką-uściskiem, która przepędzi zbierające się ciemne chmury, lecz dla drugich może stanowić zadrę tkwiącą boleśnie pod skórą. Może dawać pozytywne iskierki nadziei, lecz również nieznacznie przytłoczyć przebiegiem rozgrywanych zdarzeń. Uczucia i rozterki bohaterów są mi całkowicie obce, lecz jestem poruszona do głębi, czuję dźwięk rozedrganych głęboko we mnie strun wrażliwości. Wypełnia mnie żal, tak mocno denerwuje życiowa niesprawiedliwość a także bezczelny chichot losu. Autorka snuje własną opowieść niespiesznie, co w nietuzinkowy sposób odzwierciedla charakterystykę treści – podkreśla wyjątkowo cenną w tym zakresie cierpliwość i spokojne oczekiwanie. Namalowano na jej kartach, za pomocą pędzla ze słów, miłość – każdy jej rodzaj, każdy aspekt, każdy odcień. W pełni zachwycające jest jednak oblicze bezinteresownego, bezwarunkowego i bez reszty wypełniającego wszystkie braki w duszy uczucia od pierwszego wejrzenia, które niewątpliwe wypełnione jest prawdą. Mimo że Anna Ficner-Ogonowska doświadcza własnych bohaterów, otula ich także ciepłem, traktuje z szacunkiem, otacza opieką, co stanowi tak rzadko spotykany zabieg literacki, a czytelnik ukojony jest przeświadczeniem, że wszystko będzie dobrze, że życie koniec końców okrutnie nie zakpi sobie z ludzkich pragnień. Ta książka ebook w każdym zdaniu nasączona jest niebanalną czułością, wszak temat, który poruszono, wymaga wyczucia i łagodności, lecz również wymownym smutkiem, paraliżującym wszystkie komórki nerwowe lękiem. I w tym tkwi wyjątkowość tej historii, którą chce nam opowiedzieć autorka, z którą chce nas oswoić. Ujmujący bajkowym wydźwiękiem, choć mocno osadzony w rozterkach codzienności i tych, które odbierają życiu sens, obraz, w którym miłość jest lekiem na całe zło, o ludzkich marzeniach wypełniających wszystkie myśli i odbierających radość istnienia. Tę fabułę poznaje się z dynamicznie bijącym sercem, ocierając łzy, podróż od dotkliwej pustki do szczęścia stanowi bowiem drogę wielu kobiet.

 • Anonim

  Najwieższa opowieść od Anny Ficner-Ogonowskiej to jedna z piękniejszych ebooków o wielu obliczach miłości, jakie kiedykolwiek czytałam! "Jesteśmy Twoi" to wzruszająca historia ukazująca miłość do drugiej osoby a także nadziei na pojawienie się w życiu upragnionego dziecka. Moje pierwsze spotkanie z autorką okazało się bardzo udane i jestem usatysfakcjonowana. Lektura jest naprawdę obszerna, a każda strona dosłownie chwyta za serce. Ida i Tom spotkali się w chmurach. Jedno przypadkowe spotkanie w samolocie sprawiło, że połączyło ich głębokie uczucie, i w taki oto sposób, po roku zostali małżeństwem. Jedyne czego im brakuje, to wymarzone dziecko, o które od dłuższego czasu się starają. Znalezienie się w roli matki, byłoby dla Idy spełnieniem najskrytszych marzeń. "Jesteśmy Twoi" ukazuje kobiece pragnienie, by zostać mamą a także walkę dwójki kochających się osób, by stać się pełną, kochającą rodziną. Opowiadanie Anny Ficner-Ogonowskiej jest przepełniona wieloma emocjami. Od smutku i bólu po radość i spełnienie. Ukazuje też proces przygotowania się do adopcji, jak i pokłady sił przyszłych rodziców do spełnienia własnego dużego marzenia. Bohaterowie wykreowani przez autorkę bardzo mnie ujęli, a szczególnie ich silne uczucie, którym się darzyli. Myślę, że będzie to doskonała oferta dla osób, które lubią życiowe i wzruszające historie. Jestem pewna, że utkwi Wam w pamięci. Polecam! "Kończą się tylko bajki na dobranoc, ludzkie bajki się nie kończą". Ludzie odchodzą, a bajki trwają.

 • Mama książka i ja

  Anna Ficner - Ogonowska „Jesteśmy Twoi” Śliczna, ciepła, a przede wszystkim wzruszająca opowiadanie o miłości i pragnieniu szczęścia. • Historia Idy i Toma zaczęła się w przestworzach, kiedy to los ich połączył i sprawił, ze tych dwoje w mig trafiła strzała amora. Narzeczeństwo, ślub, a po nich naturalna kolej rzeczy, będąca efektem gorącego uczucia… Gorzej jednak jak ta wyczekana chwila nie nadchodzi… • Moje początkowe obawy, co do objętości lektury dynamicznie zostały rozwiane. Nad 600-setna opowieść pozwala wczuć się w emocje bohaterów. Jej delikatna aura przenika do naszego wnętrza i wywołuje łzy wzruszenia. Autorka tak cudownie opisała ludzkie uczucia, że ja co chwilę miałam mokre powieki. Z niezwykłą wrażliwością ukazuje siłę z jaką bohaterowie walczą o spełnienie marzeń i mimo towarzyszącego im bólu i ogromu stresu, wspierają się, scalając tym mocniej własny związek. Opowieść nie obfituje w wartką akcje czy zwroty fabuły, lecz bije z niej tyle ciepła, że to rekompensuje ich braki. Dawno się tak nie wzruszyłam przy lekturze.

 • Lady Margot

  Jakie to było piękne! Takie delikatne, subtelne, powoli snute i czułe. Po każdej przewróconej stronie, na mojej twarzy gościł lekki uśmiech :) Kocham takie historie. Kocham powieści niespieszne, życiowe, ciepłe, a zarazem traktujące o poważnych tematach - w tym przypadku w powieści przewija się niełatwa kwestia pragnienia posiadania dzidziusia i rozpaczy, kiedy po raz następny pragnienie nie może się ziścić, temat adopcji, rozłąki biologicznego rodzeństwa i spotkania po latach, składania na nowo więzów rodzinnych. Jest i miłość, silna, dojrzała, zbudowana na solidnych fundamentach, która przetrwa wszystko. To taka pozycja ku pokrzepieniu serc :) Kilka lat temu zakochałam się w serii „Alibi” autorki, którą zawojowała listy bestsellerów. Bardzo brakowało mi jej pióra, tego ciepła, tego lekkiego snucia cudownych opowieści. Jestem taka szczęśliwa, że po latach dane mi było znowu wrócić w znajome rejony czytelnicze :) Pięknie kojąca, prześliczna opowieść obyczajowa. Nad 600 stron uczty :) Ogromnie polecam!

 • wogrodzieliter

  Świeża opowieść Anny Ficner-Ogonowskiej ma w sobie odrobinę obyczajowej bajki, lecz jednocześnie jest silnie osadzona w codzienności. I może właśnie dlatego z taką łatwością przemawia do kobiecego serca. "Jesteśmy Twoi" to historia zwykłej-niezwykłej pary – ich miłości, potyczki o marzenia, przyszłość i rodzinne szczęście. Są szczere rozmowy przy kubku kawy, bezsenne noce i zabiegane poranki. Są długie spacery, leniwe pierogi, żarty, łzy, lato i zima. Przede wszystkim jednak w powieści Anny Ficner-Ogonowskiej znajdziemy wiele ciepła i nadziei, które otulają niczym miękki koc – przywracają wiarę w miłość, dobro i szczęście. "Jesteśmy Twoi" idealnie pokazuje, że nigdy nie należy się poddawać i że nie istnieje tylko jeden przepis na szczęście. Niezła oferta dla fanek niespiesznej, lekkiej i uczuciowej literatury obyczajowej – wzruszy, rozśmieszy, otuli i skłoni do refleksji.

 • rudy lisek czyta

  Opowieść Anny Ficner-Ogonowskiej @annaficnerogonowska JESTEŚMY TWOI to dojrzała bajka dla dorosłych. Bajka, która bywa słodko-gorzka. . 7/10⭐️ Historia, jaka została omówiona w JESTEŚMY TWOI była wyjątkowo ciepła, przejmująca, a przede wszystkim życiowa. Przez to właśnie bezpośrednio trafia do ludzkich serc. Dodatkowo na własny niezwykły sposób była ona też lekko melancholijna, lecz i miejscami zabawna. I dzięki temu dodawało jej to subtelnego uroku i lekkości. Autorka z czułością i wrażliwością omawia tutaj życie bohaterów. . JESTEŚMY TWOI to bardzo przyjemna opowiadanie pełna różnorakich odcieni miłości. Pięknie kojąca i poruszająca bolesne kłopoty macierzyństwa. To historia pełna nadziei, potyczki o najskrytsze marzenia, a także przywracająca wiarę w niemożliwe. . We współpracy @wydawnictwoznakpl https://www.instagram.com/rudy_lisek_czyta/

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!