Czytaj więcej:
Jeśli zostaniesz. Tom 1 okładka

Średnia Ocena:Jeśli zostaniesz. Tom 1

Tom 1. serii "Beautifully Broken". Jest miłość, w której ryzykujesz wiele. Ale jeśli wiesz, że to prawdziwa miłość - zostań… 4 tygodnie w Top 5 New York Timesa. Pax ma dwadzieścia cztery lata, jest seksowny i bogaty. Jego życie to kobiety na jedną noc, alkohol i narkotyki. Wszystko po to, aby zapomnieć. O mglistym wspomnieniu nocy sprzed siedemnastu lat, gdy zginęła jego matka. O pustce, której później nic nie wypełniło. O ojcu, który go odepchnął. O poczuciu winy, którego nie rozumie… Piękna i delikatna Mila jest jak powiew świeżego powietrza. I jak powietrze staje się dla Paxa niezbędna. Ale czy zostanie z nim na zawsze? Czy ocali go przed przeszłością… i przed nim samym?

Szczegóły
Tytuł Jeśli zostaniesz. Tom 1
Autor: Cole Courtney
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Amber
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jeśli zostaniesz. Tom 1 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jeśli zostaniesz. Tom 1 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jeśli zostaniesz. Tom 1 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Marek

  fajna i godna polecenia

 • Anna Michna

  Bardzo przyjemna książka. Niestety powielająca typowe schematy ebooków z serii New Adult. W dodatku jak dla mnie trochę odrealniona jednak akurat te niedociągnięcia zwalam winę na lenistwo autorki, która nie chciała w odpowiedni sposób pociągnąć paru wątków, które moim zdaniem powinny być, choć troszkę pociągnięte dalej. Chociaż muszę przyznać, że niektóre momenty były naprawdę nieźle przemyślane, jednak gorzej wykonane. Moim zdaniem autorka za nierzadko szła na skróty. Jednak nawet pomimo tego historię Mili i Paxa czyta się całkiem nieźle. Prawdopodobnie po raz pierwszy w historii tego typu lektur spotkałam się z naprawdę ciężką przeszłością głównego bohatera, która ukształtowała go właśnie w taki a nie inny sposób. A to tylko dodało książce pdf odrobinę pikanterii i sprawiało, że czytałam ją dalej. Niestety już pod sam koniec nie wiedzieć, czemu autorka doszła do wniosku, że na siłę wprowadzi kolejne zawirowanie w życiu bohaterów. Moim zdaniem było to całkowicie bezcelowe działanie, które zajęło całe 15 stron. Po co? Nie wiem. A szkoda. Ponieważ zamiast tego mogła bardziej popracować ponad tymi wątkami, które w sumie zostały przedstawione w całkowicie nie realny sposób. Jednak muszę się zgodzić z hasłem przewodnim książki: „Miłość nigdy nie zawodzi”

 • Katarzyna Król

  CZY NAWET NAJWIĘKSZA MIŁOŚĆ POKONA STARE PRZYZWYCZAJENIA FACETA MROCZNEGO,SKRYTEGO I NIEZIEMSKO PRZYSTOJNEGO, TAK WALKA KOBIETY Z UZALEŻNIENIEM FACETA KTÓREGO POKOCHAŁA DOPROWADZA DO CUDOWNEGO FINAŁU, CZYTA SIĘ LEKKO I PRZYJEMNIE, WARTO SIĘGNĄĆ PO TĄ SERIĘ

 • katedusa

  Ona jest pracowita,dba o rodzinny interes,spokojna....on bogaty,nie pracuje, buntuje sie i lekceważy własne zycie....gdy ona go ratuje, nadaje mu świeży sens życia i próbę zrozumienia przeszlisci....polecam

 • mmd

  Ciekawa, taka do przeczytania na jeden raz. Porusza ciężki kłopot – alkohol, narkotyki, przeszłość i chęć funkcjonowania w przyszłości. Lecz wszystko jest do ocalenia „Miłość nie zawiedzie”.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!