Czytaj więcej:
Jej ostatnie wakacje okładka

Średnia Ocena:Jej ostatnie wakacje

Pełen zwrotów akcji, trzymający w napięciu, nieprzewidywalny thriller autorki "Teraz zaśniesz". Jedziesz na obóz Lekarza Duszy, by wyzdrowieć. Nie spodziewasz się, że umrzesz.Dwa lata temu siostra Fran, Jenna, wyjechała na małą wyspę w pobliżu Malty, na obóz dla osób z kłopotami psychicznymi, i zaginęła. Dwoje innych uczestników straciło życie w nieszczęśliwym wypadku, a organizator wyjazdu, charyzmatyczny mówca motywacyjny Tom Wade, trafił do więzienia jako człowiek pośrednio odpowiedzialny za ich śmierć. Po wakacjach, które przeistoczyły się w koszmar, pozostało jednak dużo pytań… Teraz okryty niesławą Lekarz Duszy wychodzi na wolność, a jego przedsiębiorcza i apodyktyczna małżonka Kate próbuje za wszelką cenę pomóc mu wznowić działalność i odzyskać dawną renomę – a także pieniądze.  Tymczasem najbliżsi zaginionej Jenny stale poszukują odpowiedzi. Fran, zdeterminowana, by poznać prawdę, zapisuje się pod fałszywym nazwiskiem na pierwszy po dłuższej przerwie organizowany przez Lekarza Duszy wyjazd i staje oko w oko z mężczyzną, który jako jedyny może wiedzieć o losie jej siostry coś więcej. Tylko czy Fran, która dynamicznie zwraca uwagę bezwzględnej Kate, uda się w ogóle przetrwać ten obóz? A może są na nim osoby, które wolą, aby nikt nigdy nie odkrył, co tak naprawdę stało się z Jenną? "Porywający thriller, pełen intryg." B.A. Paris, autorka „Za zamkniętymi drzwiami” "Niepokojąca opowieść o gęstej atmosferze." Claire Douglas, autorka „Odwetu” "Pasjonująca i idealnie skonstruowana historia." Louise Jensen, autorka „Surogatki” Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Szczegóły
Tytuł Jej ostatnie wakacje
Autor: Taylor C. L.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jej ostatnie wakacje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jej ostatnie wakacje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jej ostatnie wakacje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Lukrecja84

    Uwielbiam czytać thrillery, które trzymają w napięciu, mają mnóstwo zwrotów akcji i zaskakujące zakończenia. Takim thrillerem jest najwieższa opowieść C.L. Taylor „Jej ostatnie wakacje” („Her Last Holiday”). Książka, która złapała mnie w własne ramiona i nie chciała mnie z nich wypuścić aż do ostatniej strony. Zagadkowy Lekarz Dusz ma za zadanie uwolnić Ciebie z bólu – czytaj wyleczyć. A co się stanie, gdy spowoduje Twoją śmierć? Nasza bohaterka Fran ze wszystkich sił pragnie dowiedzieć się co się stało z jej siostrą Jenną. Za wszelką cenę musi poznać prawdę dotyczącą jej zaginięcia podczas obozu zorganizowanego przez Lekarza Dusz. Jenny zaginęła a dwóch innych obozowiczów zginęło. Za to do więzienia poszedł Tom Wade. Otrzymał 1,5 roku pozbawienia wolności. Po wyjściu na wolność Toma, jego szalona małżonka Kate chciała oczyścić atmosferę i odzyskać szacunek innych ludzi do niego. Postanowiła jeszcze raz wskrzesić Lekarza Dusz i znowu zorganizować obóz dla świeżych uczestników. Czy odważysz się pojechać na obóz, w którym prócz psychoterapii możesz się spodziewać ekstremalnych rytuałów? Dlaczego Kate ukrywa przed wszystkimi, że jest żoną Toma? Nasza bohaterka Fran pod przykrywką – czyli zmienionymi personaliami i życiorysem zgłasza się na ten obóz. To co tam odkryje przekroczy jej oczekiwania. Ma nadzieję, że dowie się od Toma co tak naprawdę stało się z jej siostrą. Zapytanie tylko czy on zna odpowiedź? Nikomu na obozie nie można ufać. Zapamiętaj lepiej tą zasadę. Fran zapomniała… Nie wie jeszcze, że weszła do paszczy lwa. Czy wyjdzie z tego żywa? Czy raczej zostanie zabita albo zniknie w nieznanych okolicznościach? Na te i inne zapytana odpowiedzi poznasz czytając „Jej ostatnie wakacje”. Bardzo interesująca fabuła. Dosyć niezła akcja. Niektóre postacie mnie przerażały. Czytałam książkę w dużym napięciu. Zakończenie było genialne – tego to ja się nie spodziewałam. Dla takiego zakończenia warto czytać książki. W pełni rozumiem postępowanie głównej bohaterki. Na jej miejscu również chciałabym wiedzieć co się stało z moją siostrą. Tylko nie jestem pewna czy pojechałabym na tak groźny obóz z podejrzanymi ludźmi. Zadałabym sobie zapytanie kim tak naprawdę jest Lekarz Dusz? Czy to czasem nie jest guru jakieś sekty? Was zachęcam do przeczytania książki „Jej ostatnie wakacje”, a tymczasem ja wypatruję już kolejnego dzieła tej autorki. Zalecam ten interesujący thriller - #mommy_and_books

  • tomzynskak

    Gdy wakacje zamieniają się w koszmar… Jenna znika na małej wyspie w pobliżu Malty podczas wyjazdu na obóz „Lekarza Dusz”. Dwoje innych obozowiczów traci życie. Rodzina Jenny, a zwłaszcza jej siostra Fran poszukują odpowiedzi co przytrafiło się kobiecie. Czy Fran odkryje prawdę? „Jej ostatnie wakacje” to z całą pewnością książka, która dość mocno zaintrygowała mnie swoim opisem. Niedługo także zbliżają się wakacje, więc śmiało można powiedzieć, że jej premiera odbyła się w doskonałym momencie. Jest to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że wypadło ono znacznie lepiej niż podczas czytania „Nieznajomych”. Jest to raczej lekki thriller, który czyta się nieźle i zdecydowanie bardzo szybko. Czuć gęstą atmosferę, lecz nie jest ona tutaj dominująca. Sam pomysł na fabułę okazał się być dość zaskakujący i naprawdę ciekawy. Autorka zastosowała kilak zwrotów akcji, które bardzo mi się spodobały. Dzięki nim delikatnie mieszała i prowadziła całą historię w zdecydowanie innym kierunku niż bym się spodziewała. Całość tak naprawdę opiera się na intrygach i zagadkach a także dość zagadkowych i dziwacznych relacjach między bohaterami. To właśnie te relacje i wątek psychologiczny sprawiły, że książkę czytało mi się bardzo nieźle i nie mogłam doczekać się, aż odkryję wszystkie karty. Jeżeli chodzi o bohaterów to mamy tutaj cały wachlarz charakterów i interesujących postaci, które dość trudno rozgryźć. Każdy ma własne tajemnice, skrywa własne prawdziwe oblicze. To oni powodują, że atmosfera w książce pdf jest napięta i doznajemy odczucia gęstej atmosfery. Mamy przeczucie, że coś się zaraz wydarzy, lecz kompletnie nie mamy pojęcia co to może być. Samo zakończenie było dla mnie zaskoczeniem i to nawet miłym. Takiego finału kompletnie się nie spodziewałam. „Jej ostatnie wakacje” to książka, z którą spędziłam naprawdę fajny czas. Jest to lektura raczej z tych lekkich, lecz i wciągających, gdzie coś się dzieje. Dlatego sądzę, że znajdzie ona grono własnych fanów. Osobiście mogę ją polecić!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!