Czytaj więcej:
Jedzenie czy trucizna okładka

Średnia Ocena:Jedzenie czy trucizna

Wszyscy wiemy, że przetworzone, produkowane na skalę przemysłową, pożywienie nie jest zdrowe. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak bardzo niekorzystnie wpływa ono na nasze organizmy. Dzięki tej książce pdf może się to jednak zmienić.Autor odkrywa, co rzeczywiście znajduje się w przetworzonych produktach spożywczych. Jak smakują australijskie trociny? Co robi kiełbasa pod prysznicem i skąd bierze się w niej cukier? Jak z osadu i szlamu powstaje gulasz? W jaki sposób kryl może zostać zmieniony we frankfurterki? Poznasz szokujące odpowiedzi na te i dużo innych pytań.Teraz i Ty zrozumiesz, że jedzenie oszukuje nasze zmysły nie próbując nawet nas odżywiać. Poznasz mechanizmy, dzięki którym producenci pokarmów manipulują Tobą i Twoimi dziećmi. Dowiesz się, skąd wzięła się epidemia otyłości i uświadomisz sobie skalę zniszczeń powodowanych przez sztuczne zapachy i słodziki.Publikacja uświadamia, że koniecznie musimy przemienić nasz sposób doboru i konsumpcji produktów. Pokazuje, jak kluczowe jest, aby konsumenci się zjednoczyli i walczyli o własne prawa. W sposób całkowicie zrozumiały i jasny demaskuje kampanie reklamowe przemysłu spożywczego jako wierutne kłamstwa i ujawnia skalę nadużyć, jakich dopuścili się światowi potentaci. Ponadto otwiera oczy na masową produkcję pożywienia i jej zaplecze. Po tej lekturze wielu z nas już nigdy więcej nie kupi niektórych produktów, nie mówiąc o ich ewentualnej konsumpcji.Bądź świadomym konsumentem!

Szczegóły
Tytuł Jedzenie czy trucizna
Autor: Grimm Hans-Ulrich
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Jedzenie czy trucizna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Jedzenie czy trucizna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Jedzenie czy trucizna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • maramera

    Coraz częściej sięgam po tego typu książki, może to rzeczywiście kwestia świadomości i chęci sprawowania większej kontroli ponad tym co kładę na talerz dla siebie i rodziny. Do sięgnięcia po książkę Jedzenie czy trucizna? zachęciła mnie mama i jestem jej bardzo wdzięczna. Książka ebook H. U. Grimma uświadamia dużo kluczowych kwestii w odżywianiu, niektóre z tych prawd wydają się oczywiste, a jednak nie zawsze są stosowane. Niekiedy to o czym pisze twórca wydaje się przerażające i niewiarygodne, choć jest prawdą. Ta książka ebook dużo mówi o nas samych, naszych przyzwyczajeniach żywieniowych, nie zawsze dobrych. Lekar pisze mądrze, ma dużą wiedzę.

  • Adrian Markowski

    Fajna książka, czyta się dosć miło jest inspiracją do udanych zakupów,niektóre stwierdzenia mogą zadziwić, polecam.

  • fiolka

    Żyjemy w naprawdę dziwacznym świecie. Jemy wędzone kiełbasy, która nie miały w swoim „życiu” okazji spotkać prawdziwego dymu, a w zamian są szprycowane… cukrem. Wmawia się nam na każdym kroku, że coś jest zdrowe, by po paru latach na jaw wypływały info udowadniające, że ów produkt odpowiadał za powstawanie chorób. Szare eminencje przemysłu spożywczego trzymają w własnych chciwych łapskach pliki banknotów, którymi zapłaciliśmy za chorobę, a nawet śmierć. Bardzo dobrze, że istnieją książki takie jak ta. Tylko dzięki nim jesteśmy w stanie zapobiec całkowitemu zidioceniu i przejrzeć na oczy. A najważniejsze, że tylko dzięki zawartej w nich wiedzy możemy ochronić siebie i własnych najbliższych.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!