Upload dokumentów - promocja książek - darmowy hosting pdf - czytaj fragmenty
W 2016 roku Roald Dahl obchodziłby setną rocznicę urodzin. "Charlie i fabryka czekolady" a także "Matylda" należą do kanonu ulubionych lektur szkolnych. Można je również zobaczyć w wersjach filmowych. Z okazji jubileuszu Steven Spielberg wyreżyserował inną jego książkę – "BFG", czyli opowiadanie o Bardzo Fajnym Gigancie.Zobacz, co jeszcze kryje biblioteczka fantastycznego pana Dahla.Rodzice Jamesa zostają stratowani przez wściekłego nosorożca. Chłopczyk trafia pod opiekę dwóch wrednych ciotek. Pewnego dnia w ich ogrodzie wyrasta wielka brzoskwinia. Głodny James odgryza kawałek i przenosi się do niezwykłego świata, w którym żyją owady ludzkich rozmiarów. Wybierz się w brzoskwiniową podróż!
| Szczegóły | |
|---|---|
| Tytuł | James i ogromna brzoskwinia |
| Autor: | Dahl Roald |
| Rozszerzenie: | brak |
| Język wydania: | polski |
| Ilość stron: | |
| Wydawnictwo: | Społeczny Instytut Wydawniczy Znak |
| Rok wydania: | 2016 |
| Tytuł | Data Dodania | Rozmiar |
|---|
PDF Upload - Zapytania o Książki - Dokumenty © 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Recenzje
MÓJ 12-LETNI SYN KTÓRY NIE CZYTA NICZEGO PRZECZYTAŁ TĄ KSIĄŻKĘ W DWA DNI.BARDZO DOBRA ,ŚWIETNA JAK POWIEDZIAŁ SYN.POLECAM
Wspaniała, błyskotliwa i pełna przezabawnych dialogów książka. Czytam ją mojemu 3 letniemu synkowi i jest zachwycony. Na pewno przeczytam ją mu jeszcze dużo razy. Polecam!