Czytaj więcej:
Istoty ulotne okładka

Średnia Ocena:Istoty ulotne

Na niniejszy zestaw złożyło się dziesięć poruszających opowieści o ludzkich losach i sile psychoterapii. Wybitny psychiatra Irvin D. Yalom odkrywa przed czytelnikiem pilnie skrywane tajemnice, lęki i humor, które są nieodłączną częścią nie tylko pracy terapeutycznej, lecz także samego życia. U kresu długiej i błyskotliwej kariery, przywołuje zawodowe doświadczenia, zarówno ostatnie, jak i dawno minione, by zmierzyć się z dwoma największymi wyzwaniami, którym musi stawić czoło każdy człowiek: jak w wartościowy sposób przeżyć życie i jak radzić sobie z perspektywą jego nieuchronnego końca.

Szczegóły
Tytuł Istoty ulotne
Autor: Yalom Irvin D.
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Czarna Owca
Rok wydania: 2015

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Istoty ulotne pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Istoty ulotne Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Istoty ulotne PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • agnsim77

  Zgodnez opisem. Cena atrakcyjna. Zalecam empik.com

 • Obiektywna_12345

  Idealna książka ebook opisująca historię dziesięciu osób a także przebiegu ich terapii. Lekka i ciekawa zarazem. Pisana z punktu widzenia autora, pomaga się wcielić w rolę terapeuty. Zalecam każdemu kto jest zainteresowany psychologią i nie tylko.

 • katorc

  ,,Każdy z nas jest czymś ulotnym; i ten,który pamięta, i ten,którego pamiętają....,,.nauczyłam się tego fragmentu, który twórca idealnie wplótł w treść. Pomoże mi ona w rozmowie z rodzinami osób trudno chorych, gdyż tam gdzie ludzie nie widzą nadziei na wyzdrowienie, tam musi iść słowo.Ta książka ebook nauczyła mnie jak prowadzić rozmowę z drugim człowiekiem,chcąc wydobyć z jego duszy kolec. Yalom posługuje się tu prostym, zrozumiałym językiem. Ujawnia interesujące sytuacje ze własnych terapii.Gorąco zalecam tę książkę. Na pewno sięgnę po inną literaturę tego autora.

 • patka

  Umysł człowieka to temat dla mnie ogromnie ciekawy. Sposób w jaki nasze doświadczenia, porażki i zwycięstwa kształtują nasz charakter i reakcje, jest nierzadko wyjątkowo zaskakujący. Lekar Irvin Yalom jest docenianym i słynnym psychoterapeutą a także pisarzem. Fakt ten a także ciekawie zapowiadająca się książka ebook prosto przykuły moją uwagę, z czego bardzo się cieszę.Co przykuwa uwagę od samego początku to zdecydowanie postawa Irvina Yaloma. Ten liczący sobie 84 lata pisarz jawi się nie tylko jako idealny lekarz, lecz przede wszystkim człowiek, który nie boi się samokrytycyzmu. Nie rozmawia tylko z pacjentami, lecz też ze sobą, przez co śledzenie jego toku myślowego jest niesamowicie interesujące. Zdaję sobie sprawę, że to jest jego zawód, jednak w żadnym wypadku nie umniejsza to jego zaangażowania a także indywidualnego podejścia do pacjenta.Ustalenie, że Irvin Yalom jest idealnym psychoterapeutą nie jest trudne, równie prosto jest dostrzec jego kunszt i talent literacki. Dzięki idealnej narracji "Istoty ulotny" prowadzą nas przez zmagania zwykłych ludzi z życiem, z jego wybojami, momentami zadumy a także wątpliwości. Czytając te opowieści, prosto jest zdać sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest wyjątkowo złożony, każdy z nas przeżył życie inaczej i każdy z nas został przez nie inaczej ukształtowany. Te dziesięć opowieści czyta się wyjątkowo dynamicznie i z olbrzymim zainteresowaniem, świetne wstępy rozbudzały moją ciekawość, a tok terapii trzymał nierzadko w napięciu."Istoty ulotne" to naprawdę niesamowita lektura. Odcięcie się na chwilę od własnego życia i poznanie lęków i kłopotów innych ludzi jest wyjątkowym przeżyciem, a w otoczeniu idealnej narracji niezwykle realistycznym. Jestem pewna, że każdy z nas znajdzie w tej książce pdf coś dla siebie.patsy-books.blogspot.com

 • gardana

  Opowieści które tak dużo mówią o człowieku i istocie jego umysłu. Profesor Yalom dzieli się historiami które z różnorakich powodów są warte tego by je przytoczyć, by posłużyły za przykład ciekawych ludzkich doświadczeń i zachowań, co może być pewnego rodzaju pomocą czy poradą dla każdego czytelnika.

 • LovelyMitzi

  Moje ulubione wydawnictwo i książka, po którą sięgnę jeszcze nie raz. Świetne, coachingowe terapeutyczne opowieści nie mają w sobie nic z nudnawego poradnika. Każdy, kto chce wyniesie z niej, to co dla niego istotne, bez trudu i wciskania kitu. Cieszę się, że ją kupiłam, ponieważ treść daje do myślenia. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!