Czytaj więcej:
Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń okładka

Średnia Ocena:Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń

To jest "Dziennik niezłych zdarzeń". Uczy pozytywnego myślenia. Zacznij od prostego ćwiczenia. Codziennie zapisuj w tym Dzienniku wszystko to, co jest dobre, cudowne i radosne. Sama zobaczysz jak idealnie rośnie w tobie świeży pocztątek do fantastycznie szczęśliwego życia.

Szczegóły
Tytuł Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń
Autor: Pawlikowska Beata
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Interaktywna malowanka. Dziennik dobrych zdarzeń PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • I czerwone szpilki

    "TE DROBNE, DOBRE SPRAWY SĄ JAK CZEKOLADKI, KTÓRE NA KONIEC DNIA ZOSTAWIAJĄ CI W DUSZY SŁODKI SMAK""MOJA DUSZA LUBI ZNAJDOWAĆ POWODY DO RADOŚCI"Czyż te cytaty nie mówią same za siebie?W książce pdf Beaty Pawlikowskiej jest dużo miejsca na nasze zapiski, na nasze drobne, dobre sprawy o których chcielibyśmy długo pamiętać. Zapisując nasze zdarzenia z życia, z dnia codziennego, koncentrując się tylko na tych dobrych, jesteśmy w stanie zobaczyć, jak dużo losy się dobrego wokół nas. Z reguły nie dostrzegamy niezłych chwil, koncentrując się głównie na tych złych, przykrych. Ta niepozorna malowanka pomoże w dostrzeżeniu rzeczywistości z tej lepszej strony, pomoże widzieć i doceniać pozytywne strony naszego życia, budować pozytywne myślenie, koncentrować się na tym, co przynosi nam szczęście, nadzieję i radość. "Uśmiech nieznajomego, tęcza na niebie, słodka mandarynka, świeży pomysł, iskierka nadziei, inspirująca książka ebook (...)" i dużo innych rzeczy przecież nas cieszy prawda? Dlaczego by nie zwracać na te naprawdę maleńkie rzeczy, by nasze życie nabrało świeżych barw? Ja jestem za a Wy? Od dzisiaj ta malowanka to moje "dobre chwile".Oprócz miejsca na zapiski mamy dużo malowanek, uspokajających, antystresowych, bardzo modnych w ostatnim okresie. Zawsze chciałam mieć takie malowanki, lecz nigdy nie mogłam zdecydować się, którą wybrać, gdyż rynek proponuje nam przeróżne. Teraz mając malowankę Beaty Pawlikowskiej połączoną z Dziennikiem niezłych wydarzeń jestem zachwycona, gdyż to nie tylko malowanka. Skupiając się jednak na opisie malowanek, muszę przyznać, że wymagają skupienia, z różnorakimi wzorami, z których możemy tworzyć swoje kombinacje. Malując taką malowankę przekonałam się, jak idealnie jest wymyślać swój wzór, według którego pomaluję kartkę. Gdyż polowanie z ułożonym wzorem w głowie ma większy dla mnie sens, niż bezmyślne zamalowywanie jakimikolwiek kolorami kolejne puste pola. Interaktywna malowanka ma sens, prowadzi nasze myśli tylko do niej i kredek, z którymi spędzamy wolne chwile, no chyba, że córka ogranicza mi dostęp do jej ulubionych kolorów, wówczas muszę też wymyślać plan jak ją przekonać, by mi pożyczyła czerwony i różowy kolor. Fajnie spędzam z córką dużo godzin na malowaniu. Alicja maluje własne malowanki, a ja maluje swoją, czasem sobie pomagamy. Kredki mamy "wspólne". Idealnie się przy tym bawimy i nigdy nie nudzimy. Malowanka Beaty Pawlikowskiej odpręża, kieruje myśli w jednym kierunku, pomaga się wyciszyć i uspokoić. Odczułam to na swojej skórze. Antystresowa malowanka - to działa! To naprawdę działa. Zalecam :)

  • Ania mama Alicji

    Przed wszystkim książka ebook ta jest fajnie przygotowana. Jest wiele miejsca na zapiski i wspomnienia. Na początku każdej strony jest kilka słów od autorki, w których motywuje ona do dalszego działania i sprawia, że tych pozytywnych momentów w naszym życiu dostrzegamy z każdym dniem coraz więcej i więcej. A poza tym, obok każdego z tych naszych notatek jest znacznej wielkości kolorowanka, która po wypełnieniu zdobi całość i sprawia, że wszystko wygląda znacznie lepiej.Oczywiście obrazki, które zamieszczone zostały wewnątrz to nie takie zwykłe ilustracje przedstawiające kotki, pieski czy kwiatuszki. To nie żadne krajobrazy, ani martwa natura. Zresztą od samego początku byłam przekonana, że nic z tych rzeczy nie znajdę w tej książce. Po prostu taka grafika jakoś kompletnie nie pasowała mi do Beaty Pawlikowskiej. Ilustracje te bardziej przypominają mi raczej jakieś etniczne wzory. Niektóre z nich to jakby lustrzane odbicie rysunku, inne wyglądają zupełnie jak jakaś chusta czy dywanik. Ogólnie fajnie to wygląda. Oryginalnie i ciekawie. Jestem zadowolona, naprawdę.

  • Natalia

    Nie sądziłam, że malowanka może uspokajać, a ta dodatkowa możliwość wypisania obok własnych radosnych chwil bardzo sprzyja pozytywnemu myśleniu. Co prawda, brakuje mi tu jakiś motywacyjnych tekstów, lecz od tego jest np.: kalendarz Pani Pawlikowskiej. Moge dodac jeszcze, że mojej osobie to zdecydowanie pomaga bo widze, że dzięki systematyczności zapisywania moich pozytywnych emocji wypracowuje sobie nawyk dostrzegania w kazdej sytuacji dobra. POLECAM!!

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!