Czytaj więcej:
Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych okładka

Średnia Ocena:Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych

Intensywny kurs języka rosyjskiego jest kursem opartym na oryginalnej, sprawdzonej w praktyce i wysoce skutecznej metodzie nauczania języka obcego. Jest to pierwszy tego typu kurs języka rosyjskiego wydany w Polsce, mobilizujący aktywność uczącego się przez świadome współdziałanie z materiałem dźwiękowym, pełniącym rolę zarówno przewodnika metodycznego w opanowaniu proponowanego materiału jak i partnera kontrolującego poprawność osoby uczącej się. Zbiór obejmuje 480 minut nagrań (6 płyt CD audio, płyta mp3). Nagrania a także podręcznik zapewniają łącznie 200 intensywnych lekcji języka rosyjskiego. Kurs jest przeznaczony dla osób, które uczyły się języka z Intensywnym kursem języka rosyjskiego dla początkujących (część 1), a także dla tych, którzy znają mowa na poziomie średnio zaawansowanym. Główne plusy kursu: · precyzyjne sterowanie pracą ucznia gwarantujące sukces uczącym się samodzielnie · staranne i dogłębne przedstawienie gramatyki a także znaczna liczba testów i ćwiczeń sprawdzających - specjalny nacisk na wymowę - różnorodne ćwiczenia stanowiące świetne źródło materiałów także dla nauczycieli - doskonały do samodzielnej nauki a także jako pomoc dla uczniów, studentów, uczestników kursów językowych - usprawnia i ułatwia pracę lektorom na kursach stacjonarnych Kurs ten ma znaczącą przewagę ponad kursami opracowanymi za granicą, gdyż przeznaczony jest konkretnie i wyłącznie dla Polaków. Szczególny nacisk autorzy kładą na zagadnienia sprawiające Polakom najwięcej trudności. Z kursu można korzystać samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela. W obydwu przypadkach należy stosować się do instrukcji zawartych w podręczniku, choć oczywiście doświadczony nauczyciel może je nieco modyfikować stosownie do potrzeb indywidualnych. Materiały drukowane stanowią absolutnie nieodłączny fragment całości, bowiem większość nagrań może być wykonywana tylko w połączeniu z zawartymi w nich informacjami. Prócz szczegółowego programu ćwiczeń zawierają one skrótowe wyjaśnienia gramatyczne, teksty rozmówek, teksty i ćwiczenia dodatkowe. Pracę z nagraniami należy zawsze poprzedzić zapoznaniem się z instrukcją dotyczącą danego ćwiczenia znajdującą się w podręczniku. Jest to kurs intensywny. Każda płyta CD opracowana została w taki sposób, żeby zaprogramować uczącemu się co najmniej 20 godzin aktywnej pracy ponad językiem. W sumie więc kurs zapewnia kilkaset godzin aktywnej nauki języka rosyjskiego.

Szczegóły
Tytuł Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych
Autor: Bogacka Barbara, Sitarski Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Level Trading
Rok wydania: 2012

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Intensywny kurs języka rosyjskiego dla średnio zaawansowanych PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • lewkonia

    Postanowiłam odświeżyć sobie znajomość języka, którego uczyłam się dużo czasu temu. Wiadomo, jak wygląda obecnie sytuacja polityczna na wschodzie Europy, a - jak mówią - "język wroga trzeba znać" :) Oczywiście Rosjanie to bardzo przyjazny naród, czego miałam okazję wielokrotnie doświadczyć, lecz ich przywódca... mniejsza z tym. Rozbudowany opis i znaczna - unikalna na rynku - liczba godzin nagrań (8 h) zadecydowały o wyborze akurat tego kursu. Jednak zawartość kolorowego tekturowego pudełka mocno mnie zawiodła, a nawet zbulwersowała."Podręcznik" to 3 cienkie, nędzne edytorsko zeszyciki formatu A5 przypominające kserówki, zadrukowane gęsto drobnym czarnym drukiem, bardzo niewygodnym do czytania. Nie ma mowy o jakiejkolwiek szacie graficznej, a jedynym urozmaiceniem są z rzadka występujące teksty ujęte w ramki. Zastanawia brak informacji o miejscu i okresie dokonania nagrań, kim są lektorzy i autorzy materiałów, żadnej wzmianki o redaktorze "podręcznika" - takie niechlujstwo wydawcy? W XXI wieku? Za tę - wysoką - cenę?Kiedy zaczęłam słuchać nagrań, okazało się, że tekst w "podręczniku" to po prostu "roboczy" zapis ścieżki dźwiękowej, którą znajdziemy na płytach (3 x CD Audio, 1 x CD MP3). Na początku pierwszego nagrania lektor podaje po rosyjsku tytuł: "Uczymy się języka rosyjskiego", który nie jest zgodny z tytułem kursu widniejącym na pudełku. Na nagraniach lektor informuje, że słuchamy właśnie kasety 1 albo 2 itp. Łącząc te fakty z jakością "dżingli" oddzielających części nagrania doszłam do wniosku, że na płyty CD nagrano jakiś materiał z kaset sprzed ok. 30 lat! Moje przewidywania potwierdziły się, gdy zobaczyłam w "podręczniku", co jest tematem lekcji 32 - znalazłam tam tekst pt. "Przy mapie Związku Radzieckiego" i ćwiczenia polegające na powtarzaniu nazw socjalistycznych republik! A kilka stron wcześniej tekst o przyjaźni polsko-radzieckiej... Jak można sprzedawać nagrania osadzone w realiach sprzed 30 lat jako współczesny kurs?!? Dla mnie to kompletna wydawnicza kompromitacja, stąd tylko jedna gwiazdka dla tej publikacji.Nawet pomijając realia polityczno-kulturowe nie ma dla mnie w tym kursie nic godnego polecenia. Pliki z nagraniami są długie - 40-minutowe - co bardzo komplikuje ponowne odsłuchanie np. tylko wybranego dialogu. Sygnalizowana w opisie kursu "oryginalna metoda" trąci myszką - to głównie żmudne powtarzanie słówek za lektorem i bardzo schematyczne ćwiczenia, nudne dialogi o treści podporządkowanej gramatyce, których bohaterem jest m.in. jedenastoletni chłopiec. Brak treści ciekawych dorosłego współczesnego Polaka.Ewentualnie fani lat '80 mogą czuć się zakupem usatysfakcjonowani...

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!