Czytaj więcej:
Inteligencja emocjonalna okładka

Średnia Ocena:Inteligencja emocjonalna

Jubileuszowe wydanie światowego bestselleru Daniela Golemana "Inteligencji emocjonalnej" przynosi odpowiedź na nurtujące pytania, jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami, lub że osoby o wysokim ilorazie inteligencji często z trudem radzą sobie w życiu. Jeśli nawet zapytanie to wydaje się banalne, to odpowiedź, którą dokumentują najwieższe badania naukowe, obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odnoszeniu sukcesu życiowego. Zależy on bowiem w głównym stopniu od samoświadomości, czyli od kontrolowania swoich emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności zachowań społecznych. Czyli - jak to określa twórca - współczynnika inteligencji emocjonalnej.

Szczegóły
Tytuł Inteligencja emocjonalna
Autor: Goleman Daniel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Media Rodzina
Rok wydania: 1997

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Inteligencja emocjonalna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Inteligencja emocjonalna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Inteligencja emocjonalna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Monik1976

  Przyzwoita książka ebook poszerzająca wiedzę z zakresu 'rozumienia siebie i innych', relacji międzyludzkich, wewnętrznego rozwoju. Dla mnie bardzo ciekawa, jednak myślę, że nie jest to książka ebook dla każdego. Jest dość naukowa, zawiera wiele informacji i wytycznych, przez co momentami może być ciężka do przebrnięcia, dla osób które nie pasjonują się tematyką.

 • Anonim

  idealna ksiązka

 • Karolina Zielinska

  Bardzo mi sie spodobała. Wszystko ciekawie opisywane i wyjaśnione na podstawie różnorodnych badań. Polecam.

 • Paulina Maciejewska

  Idealna książka! Zalecam wszystkim!

 • Anonim

  Idealna książka ebook prezentująca jak kluczowa w naszym życiu jest inteligencja emocjonalna. Podane przykłady, badania i porady mogą pomóc nie tylko w wychowywaniu dzieci lecz też nas samych.

 • Karolina Skalniak

  Bardzo wartościowa książka.

 • Pats

  każdy powinien przeczytać kto chce usprawnić własne umiejętności w kontaktach mieszyludzkich. Pomaga zrozumieć dużo kwestii

 • Piotr Choragwicki

  I jeszcze raz zalecam :)

 • hype

  co mogę powiedzieć o tej książce pdf głównie to ,że jest napakowana wiedzą i nie tylko ,zawiera dużo przykładów z życia wziętych historii , masę ciekawostek odnośnie naszego umysłu , twórca stara się nam wyjaśnić różnice pomiędzy racjonalnym a emocjonalnym myśleniem , a także uczy kierować emocjami rozróżniać te negatywne i pozytywne a także jak rozwiązywać konflikty , komu warto polecić tą książkę według mnie wszystkim !! dzięki niej zrozumiałem lepiej siebie i świat zalecam

 • Karol Borkowski

  Inteligencja emocjonalna Golemana pomaga zrozumieć, jaka właściwie jest różnica między inteligencją, a inteligencją emocjonalną i dlaczego w większości przypadków nie idą one ze sobą w parze. Goleman uświadamia nam, że inteligencja emocjonalna to cecha, której można się nauczyć, którą można wypracowywać latami i która jest niezbędna, żeby odnosić w życiu sukcesu na polu społecznym, rodzinnym i zawodowym. Jest to pisany przykład potwierdzający stare, nieźle słynne powiedzenie, że najpotężniejszym człowiekiem jest nie ten, który wszystko ma, ale ten, który potrafi ponad sobą panować. Książka ebook warta przeczytania, pomaga zrozumieć siebie.

 • mario

  Interesuja lektura dla kazdego kto chce poprawic własne funkcjonowanie. Mnie bardzo pomogla zrozumiec siebie i innych. Goraco zalecam zainwestowac swoj czas w jej przeczytanie.

 • anonymous

  Bardzo praktyczna, rzetelnie i twórczo napisana... polecam!

 • Paulina Stępińska

  Fajna książka ebook nie tylko dla ludzi ciekawych się psychologią. Zalecam - doskonała na weekend do lekkiej lektury.

 • Meritalli

  Lektura tej książki naprawdę dużo mi dała. Przede wszystkim uzmysłowiła mi, co w ogóle oznacza pojęcie ""inteligencji emocjonalnej"". Ponad takimi kwestiami w ogóle się nie zastanawiamy, lecz wygląda na to, że warto poświęcić temu choć trochę uwagi, ponieważ może naprawdę pomóc w życiu, w radzeniu sobie w różnorakich życiowych sytuacjach. Książka ebook otwiera oczy na dużo kwestii. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, jak dużą rolę odgrywają w naszym życiu emocje. Nie jest to pozycja łatwa, do tego jest dość obszerna, lecz mimo to - warto poświęcić na nią własny czas. Gorąco polecam, bardzo pouczająca lektura.

 • Przemyslaw Kusmierczyk

  Książka, którą powinien przeczytać każdy. Po przeczytaniu tej lektury, uświadomiłem sobie jak kluczowa w dzisiejszych czasach jest Inteligencja Emocjonalna i jak dużo rzeczy, można załatwić w inny sposób niżeli własnymi utartymi schematami działania, które nierzadko pogarszają sprawę, niż pomagają w czymkolwiek.

 • dominika

  Doskonała książka ebook dla osób usiłujących zrozumieć siebie i zachowania innych ludzi!

 • Anna Wysocka

  Wg mnie książka ebook jest świetna. Czyta się ją dosyć trudno to prawda, szczególnie początek, lecz otwiera oczy na dużo zagadnień ludzkiego umysłu i pozwala zrozumieć swoje zachowania i postawy, które mają własny początek we wczesnym dzieciństwie. Stanowi podstawę i inspirację do dalszego zgłębiania inteligencji emocjonalnej i pracy ponad swóim rozwojem. Szczególnie polecałabym tą pozycję rodzicom i osobom planującym mieć dzieci.

 • Paulina Nowakowska

  Zgodnie z najnowszymi badaniami istnieje bardzo dużo inteligencji i to włśnie od nich zależy jakie mamy predyspozyjce. W tej ksiażce spotykamy się z inteligencją emocjonalną, poznajemy jej działanie a także to w jaki sposób wpływa na nasze życie. Bardzo interesujący poradnik, który pozwoli nam na dokonanie pewnych zmian w życiu.

 • Julia Lisowska

  Według współczesnych badań istnieje dużo inteligencji, każdemu człowiekowi przyporządkowana jest jedna, która go określa i sprawia, że np.. : szybciej się uczy. Ta ksiąka z pewnością pomaga zrozumieć nasze emocje, jak też wskazuje drogę, po której powinniśmy kroczyć, żeby ponad nimi zapanować. Zalecam

 • Aleksandra Kozioł

  Zawsze fascynowało mnie pojęcie inteligencji emocjonalnej. Właściwie wyuczona, wypracowana, bardzo pomaga w życiu. Ta książka ebook dokładnie objaśnia wszelkie zagadnienia związane z inteligencją emocjonalną, lecz też pomaga w łatwy i interesujący sposób wyrobić w sobie większą świadomość swoich emocji.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!