Czytaj więcej:
Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD okładka

Średnia Ocena:Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD

Podręcznik zawiera 56 tematów. W drugim roku trzyletniego cyklu przygotowania do pełnego udziału w Eucharystii uczeń spotyka się z pogłębionym przeżywaniem Bożego działania w swoim życiu i w świecie, do którego należy. Poznaje życie i naukę Jezusa Chrystusa na tle zdarzeń roku liturgicznego i nawiązuje z Nim osobistą więź, co prowadzi do rozbudzenia życia wiarą w oczekiwaniu na przyjęcie Jezusa w Eucharystii. Każda katecheza zawiera „Słowo dnia”, które ma stać się podstawą do rozmów na temat wiary w domu ucznia. Podręcznik pełni też rolę zeszytu, w którym uczeń wykonuje różnorodne ćwiczenia, wykorzystując m. in. zamieszczone w nim wycinanki i naklejki.Dołączona do podręcznika płyta CD – e-book z fragmentami interaktywnymi dodatkowo uatrakcyjnia i motywuje do obcowania z katechetycznymi treściami, daje również możliwość wykorzystania tablicy multimedialnej.

Szczegóły
Tytuł Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD
Autor: Kurpiński Dariusz, Snopek Jerzy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Rok wydania: 2013

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Idziemy do Jezusa 2. Podręcznik do religii. Szkoła podstawowa + CD PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anna Wieczorek

  Książka ebook kupiona do szkoły na zajęcia religii.

 • Anna Hartman

  Ok. Dostawa ekspresowa. Towar zgodny z opisem. Nie żałuję zakupu.

 • Sylwia Wiśniewska

  polecam...

 • katarzyna pelc

  Wszystko zgodne z opisem przedmiotu

 • aga33gda

  Dostawa jak zawsze szybka, a książka ebook kupiona w dobrej cenie.

 • Dzolina

  Odpowiada mi ten podręcznik. Ładny, kolorowy, fajne i miłe zadania dla dzieci. Nie tam jakieś naciągane, po prostu fajne, odpowiednie dla dzieci w tym wieku.

 • Monika Sypień

  Podręcznik przystosowany dla dzieci 7-8 letnich. Kolorowy, przyjazny dla oka dzidziusia :)

 • maciej azarczyk

  Podręcznik do religii, lecz zerknąłem do niego, przyjemnie napisany:)

 • Klaudia

  Podręcznik ładnie wydany . Kolorowe ilustracje zachęcają młodego czytelnika do nauki .

 • izabela ramięga

  bardzo fajny podręcznik.

 • ALEKSANDRA OLSZEWSKA

  Fajne wydanie dla 2 klasy

 • Luke

  Wszystko Ok.

 • Anna

  Jest to jednaz nielicznych publikacji wydana w czytelny, obrazkowy sposób przekazu młodego czytelnika. Zachęci nie jedną mała istotke do nauki . Podrecznik i ćwiczeniowka w jednym . Nic lepszego nie można sobie życzyć. Co najwazniejsze odchodzą nam dodatkowe kilogramy które musi dźwigać nasze dziecko. My jesteśmy bardzo z niej zadowoleni.

 • wioletta idem

  Super Obsluga ekspresowa gorąco zalecam tylko zakupy na empik com😚

 • aniakojal

  Podręcznik-ćwiczenia do pracy w domu i szkole do samodzielnej pracy.

 • Gosiak

  :)

 • Adam Pieńkowski

  Książka ebook doskonała i nowoczesna. Zawiera materiały multimedialne do wykorzystania na lekcji. Robi furorę wśród dzieci. Korzystałem wcześniej. Spełnia własną rolę. Polecam.

 • Katarzyna Sokólska

  Interesująca forma podręcznika do uzupełniania, urozmaicony naklejkami i płytą.

 • Stella

  Cena podręczników konkurencyjna w porównaniu z innymi księgarniami, dynamiczna realizacja zamówienia.

 • Anonim

  Nie ma dnia by nie odwiedzić chodź na chwilę empik uwielbiam tam robić zakupy czy na upominek czy do domu czy dla dzieci fajna książka ebook kupić czy dla męża czy dla siebie w empiku każdy znajdzie coś dla siebie , sklepik na najwyższym poziomie zalecam wszystkim nie mówiąc o szybkości przybycia do sklepu zamówionych produktów online po porostu olbrzymią 6 dla tego sklepu

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!