Czytaj więcej:
Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika okładka

Średnia Ocena:Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika

"Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika" to kontynuacja losów bohaterów, których poznaliśmy w "Homo Ilum. Tom 1. Sekrety Sumeru". Tak na temat tomu 1 wypowiedzieli się czytelnicy: "Autor stworzył ciekawą historię opartą na tajemnicy powstawania świata, a fabułę umieścił w realiach wojny w Iraku. Dużo osób znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od faktów ze świata starożytnego i początków cywilizacji (alternatywnych niejako dla tych powszechnie znanych), po wątek niemalże szpiegowski i fragmenty sensacyjne. Opisy powstawania cywilizacji Sumeru, zręcznie wplecione w przygody bohaterów, pozwalają na przeniesienie się choć na chwilkę do tamtego świata i to bez specjalnego nadwyrężania wyobraźni. Jednocześnie u osób choć trochę otwartych na inną wizję powstawania ludzkości wzbudzą pewną wątpliwość i refleksję. Pomimo zastosowania przez autora pewnych uproszczeń związanych z dziejami bohaterów książkę czyta się bardzo dobrze. Należy mieć nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na kontynuację."Wojciech Jęsiek, czytelnik"Ze względu na intrygującą tematykę książka ebook Pawła Sułkowskiego bardzo mnie wciągnęła. Wśród ebooków polskich twórców zdarzają się prawdziwe perełki i »Homo Ilum 1. Sekrety Sumeru« z pewnością do takich należy. Na pewno przeczytam kolejną część, ponieważ ten tom rozbudził tylko moją ciekawość i zaostrzył apetyt."Julia Kaczmarek, czytelniczka

Szczegóły
Tytuł Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika
Autor: Sułkowski Paweł
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Homo Ilum. Tom 2. Początek ery wodnika PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • wojciech jęsiek

    Na to właśnie czekałem! Homo Ilum 2 to udana kontynuacja niesamowitej historii, będącej dla niektórych fikcją literacką, dla innych całkiem prawdopodobną teorią, a dla co bardziej wymagających czytelników zapewne jednym i drugim. W tej książce pdf wielowątkowość literacka nadaje dużą wartość, bo główny temat odbiega od powszechnego światopoglądu, co wzbudza ciekawość nawet wśród bardziej konserwatywnych czytelników. Natomiast wątek sensacyjno-szpiegowski jest doskonały i powoduje poranne niewyspanie dla wieczornych pożeraczy książek. Po tej lekturze nasuwa się jedna myśl - za wiele ebooków na świecie, a tak mało czasu, aby wszystko przeczytać - dlatego cieszę się, że element tego czasu spędziłem z tą książką.

  • Anonim

    Na pierwszą element trafiłam 2 lata temu i z niecierpliwością czekałam na tę część. Jak tylko ukazała się rok temu dynamicznie kupiłam i oczywiście z olbrzymią niecierpliwością oczekuję trzeciej części. Wszystko tu jest co mnie fascynuje - niezbadana i zagadkowa starożytność, odkrywanie zagadek i interesująca przygoda. Gorąco polecam.

  • Patryk Czajowski

    Po prostu bardzo długo wyczekiwana pozycja, ciąg dalszy idealnej lektury.Długo było czekać, lecz warto i w końcu się doczekałem. Ekstra Panie Pawle, czekam na nastepne. Moje zdanie nt tej konkretnej pozycji tak samo jak dla cz. pierwszej - JAK NAJLEPSZE. Nic dodać, nic ująć!Gorąco POLECAM

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!