Czytaj więcej:
Steps in English 2. Student's Book okładka

Średnia Ocena:Steps in English 2. Student's Book

"Steps in English" 2 i 3 to przynajmniej 90 godzin nauki. "Steps in English" to stopnie wiodące od pierwszych słów w języku angielskim do egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej: Idealny materiał w pięknej oprawie zachęca do zainteresowania się angielskim. Noczesna szata graficzna i współczesna tematyka sprawiają, że uczniowie oglądają podręcznik z przyjemnością i zaciekawieniem, dzięki czemu łatwiej jest zachęcić ich do pracy. Cudownie ilustrowane komiksy spisane przez Paul’a Shipton’a, słynnego autora opowiadań dla dzieci przyciągają uwagę i pomagają dzieciakom skoncentrować się na związanych z nimi zadaniach. Historyjka obrazkowa, opowiadająca o przygodach Tomka, polskiego dzidziusia wśród brytyjskich rówieśników uczy o realiach życia w Wielkiej Brytanii i zachęca do dokonywania porównań międzykulturowych. Gramatyka wprowadzana sposobem wielozmysłową angażuje wszystkich uczniów: dla wzrokowców – tabelki w książce pdf a także animowane prezentacje gramatyki na płycie iTools dla słuchowców – tzw. audio drills – rytmiczne powtórki wprowadzonej struktury dla kinestetyków – grammar flashcards, pozwalające na zespołowe układanie różnorakich struktur gramatycznych Realizacja nowej podstawy programowej zapewnia rzetelne przygotowanie do dalszej nauki w gimnazjum: Kurs uczy kompetencji ważnych i stopniowo przygotowuje uczniów do samodzielnej nauki. Sekcja Self-evaluation (po każdym rozdziale) została skorelowana z nową podstawą programową. Dużo zadań w tej sekcji odnosi się bezpośrednio do podstawy programowej. Wsparcie dla nauczycieli uczących w klasach o zróżnicowanym poziomie: dodatkowe ćwiczenia w podręczniku w minisekcjach Extra! – dla uczniów uczących się szybciej dodatkowe ćwiczenia do kopiowania w Teacher’s Power Pack – Reinforcement worksheets dla uczniów wymagających utrwalenia materiału, a także Extension worksheets dla ćwiczenia rozszerzające dla uczniów potrzebujących dodatkowych wyzwań ćwiczenia na trzech poziomach trudności w zeszycie ćwiczeń propozycje zadań na różnorakich poziomach trudności w Teacher’s Power Pack Teacher’s Power Pack – książka ebook nauczyciela jakiej jeszcze nie było skraca czas przygotowania lekcji do minimum i zapewnia nauczycielowi komplet materiałów do pracy z każdą klasą: strony z podręcznika opatrzone odpowiedziami do zadań i skryptami nagrań znaczenie ułatwiają prowadzenie lekcji propozycje dodatkowych zadań na zróżnicowanym poziomie trudności, pomysły na adaptację materiału z podręcznika pozwalają na szybkie dopasowanie materiału do potrzeb różnorakich uczniów liczne notatki dotyczące pracy z uczniami dyslektycznymi wspierają nauczyciela w uczeniu i ocenianiu tych uczniów zebrane w jednym miejscu ćwiczenia do kopiowania  informacje kulturowe odpowiedzi do zadań z zeszytu ćwiczeń i nagrania do lekcji sprawiają, że czas niezbędny na przygotowanie lekcji ograniczony jest do minimum

Szczegóły
Tytuł Steps in English 2. Student's Book
Autor: Falla Tim, Davies Paul A., Shipton Paul, Palczak Ewa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oxford University Press
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Steps in English 2. Student's Book pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Steps in English 2. Student's Book Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Steps in English 2. Student's Book PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!