Czytaj więcej:
Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor okładka

Średnia Ocena:Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor

Następny tom idealnie przyjętego cyklu "Herezja Horusa". Dziesięć tysięcy lat temu wojna domowa nieomal doprowadziła do upadku Imperium. "Zstąpienie Aniołów" odsłania zagadkową historię Legionu Mrocznych Aniołów i jego założyciela Lionela El'Jonsona. Flota imperialna odkrywa na nowo Caliban, a Imperator odnajduje swego zaginionego syna Lionela El'Jonsona. Mroczne Anioły dołączają do Wielkiej Krucjaty, a seria niepokojących zdarzeń sprawia, że Caliban zmieni się na zawsze, podobnie jak jego mieszkańcy i powołany na nim Legion.

Szczegóły
Tytuł Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor
Autor: Scanlon Mitchel
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Fulgrim. Herezja Horusa - Warhammer 40000 Graham McNeill.pdf - Rozmiar: 69.9 kB
Głosy: -2
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • BaranSolo

  Za łatwa budowa, nijakie postacie i wydarzenia rodem z filmów dla 16latków. Lecz wciąga na tyle że w jakiś sposób uzupełnia całość nurtu opowieści. Pozycja słabsza lecz nie aż tak aby spalić w kominku.

 • Marcin

  Polecam. Tom 6 Herezji Horusa. Dla wielbicieli - must have.

 • Bartłomiej Horosz

  Książka ebook już w angielskim wydaniu wzbudzała dużo kontrowersji, a wielbiciele uniwersum generalnie dzielą się na dwie grupy - uważających, że ta książka ebook nigdy nie powinna powstać i tych zachwyconych przedstawieniem początków zakonu Mrocznych Aniołów. Starałem się podejść do jej czytania bez uprzedzeń, lecz jednak to jedna ze słabszych pozycji serii o Herezji Horusa.

 • Marcin Czerkawski

  Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli Warhammera40k, książka ebook extra zresztą jak całą seria Herezji Horusa.....

 • seki

  W zestawieniu z poprzednimi wersjami z serii Herezja Horusa prawdopodobnie najsłabsza część. Nad połowa opowieści przedstawia przydługą drogę głównego bohatera do stania się najpierw rycerzem Zakonu a po przybyciu Legionów Mrocznym Aniołem. Być może to celowy zabieg autora mający pokazać małość i odosobnienie Calibanu przed jego ponownym odnalezieniem i przyłączeniem do Imperium ... osobiści brakowało mi tu opisów epickich krucjat i bezpardonowych pojedynków jakie były naszym udziałem czy to w Galaktyce w Ogniu czy choćby w Fulgrimie ... jednak dla spragnionych polskich przekładów wielbicieli serii stale pozostaje to lektura obowiązkowa ;)

 

 

Herezja Horusa. Tom 6. Zstąpienie Aniołów. Lojalność i honor PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2   Fulgrim. Herezja Horusa - Warhammer 40000 Graham McNeill Fabryka Słów Strona 3   Herezja Horusa - galaktyczna wojna domowa, która grozi zgubą całej ludzkości. Graham McNeill opowiada tragiczne losy Fulgrima i jego upadku, który nieuchronnie doprowadzi do masakry na Isstvanie. Jest 31 tysiąclecie. Ludzkość znajduje się u szczytu potęgi. Mistrz Wojny Horus prowadzi Wielką Krucjatę, która ma podbić całą galaktykę. W tym samym czasie Fulgrim, Prymarcha Dzieci Imperatora, prowadzi swych wojowników przeciwko ohydnym obcym. Krew przelana w tej wojnie sprawi, że w sercu dumnego Legionu zakiełkuje ziarno zdrady, która zawiedzie go prosto w mroki zepsucia. This publication is free demo of Fulgrim. Herezja Horusa - Warhammer 40000 Click here to get the full version.   Strona 4   DOWNLOAD NOW!

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!