Czytaj więcej:
Heartstopper. Tom 2 okładka

Średnia Ocena:Heartstopper. Tom 2

Drugi tom idealnie przyjętego komiksu Heartstopper autorstwa Alice Oseman! Nick i Charlie są najlepszymi przyjaciółmi.  Nick wie, że Charlie jest gejem, a Charlie jest pewien, że Nick nim nie jest.  Miłość chodzi jednak swoimi drogami i Nick dowiaduje się mnóstwa rzeczy o własnych przyjaciołach, rodzinie… i o sobie. Pierwszy tom serii "Heartstopper" kończy się po pierwszym pocałunku Charliego i Nicka, drugi natomiast przynosi odpowiedź na pytanie, co się stało dalej…  Dlaczego Nick przestraszył się i uciekł? Czy uda mu się zrozumieć własną seksualność – i, przede wszystkim, czy rzeczywiście jest gejem? A może to wcale nie takie proste? Czy Charlie naprawdę mu się podoba, czy może rację ma jednak Tao, który boi się, że ktoś ponownie skrzywdzi jego przyjaciela?  W drugim tomie Charlie i Nick muszą zmierzyć się ze własnymi wątpliwościami, lecz również ze światem zewnętrznym. Ponieważ czy można naprawdę być ze sobą, nikomu o tym nie mówiąc? "Absolutnie śliczna książka. Czuła, romantyczna, ciepła. Historia ma świetne tempo. Bardzo mi się podobała." Rainbow Rowell, autorka carry on "Nie zdziwcie się, jeśli serce zabije Wam mocniej. Jak się okazuje, można się zakochać nie tylko w człowieku, lecz i w książce." Przemek Staroń, twórca książki "Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” "Uwielbiam zabawną i śliczną kreskę Alice Oseman, której udało się stworzyć niesamowicie sympatyczne postacie. Potrzebujemy więcej takich historii o młodych osobach LGBT+, które po prostu żyją i zmagają się z realistycznymi, lecz możliwymi do pokonania problemami." Maja Heban, Noizz.pl "Takich queerowych opowieści o nastolatkach – miłych, przyjemnych, podnoszących na duchu – nie mamy zbyt wiele. A, nie ukrywajmy, są one potrzebne osobom LGBTQ+, poszukującym nie tylko własnej reprezentacji w literaturze, lecz też chwili wytchnienia od brutalnej, opresyjnej rzeczywistości." Popbookownik.pl"Niezwykle ciepła i urzekająca w własnej prostocie powieść. Z jednej strony mamy tutaj pewien romansowy stereotyp: umięśniony szkolny sportowiec i niedostępny muzyk. Z drugiej zaś lekkość powieści, która losy się w szkolnej przestrzeni." Coprzeczytac.pl "W dobie radykalnych, konserwatywnych zmian w polskim systemie szkolnictwa, przyzwoleniu na szerzenie nietolerancji i obecności tzw. "stref wolnych od LGBT", w mediach społecznościowych polskich nastolatków króluje opowieść graficzna o miłości dwóch chłopaków. "Heartstopper” to książka ebook autorstwa Alice Oseman, która szturmem zdobyła sława wśród nastoletnich czytelników na całym świecie. Autorka daje szanse wielu młodym czytelnikom utożsamić się z Charliem i Nickiem – normalnymi chłopakami, na których drodze pojawiło się uczucie. Choć brzmi to banalnie, książka ebook Oseman, dzięki własnej zawrotnej popularności, może przynieść dużo dobrego.  Szczególnie, gdy ukazuje się w kraju, w którym Charliemu nie byłoby (aż) tak łatwo." Xiegarnia.pl

Szczegóły
Tytuł Heartstopper. Tom 2
Autor: Oseman Alice
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Jaguar
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Heartstopper. Tom 2 pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Heartstopper. Tom 2 Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Heartstopper. Tom 2 PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: DEMON.pdf - Rozmiar: 467 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Heartstopper. Tom 2 PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 DEOM

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!