Czytaj więcej:
Gniew nosorożca. Misja przetrwanie okładka

Średnia Ocena:Gniew nosorożca. Misja przetrwanie

Mistrz sztuki przetrwania Bear Grylls zabiera nas w kolejną ekscytującą podróż. Beck Granger wyrusza śladem kłusowników polujących na nosorożce w Afryce Południowej. Niestety dynamicznie odkrywa, że po raz następny został oszukany i podstępnie zwabiony na obce terytorium, gdzie wpada w śmiertelną pułapkę. Jego wrogowie nie cofną się przed niczym, byle tylko go dopaść….Gdy okazuje się, że od ocalenia dzieli go kilkaset kilometrów dziczy, wie, że mogą go ocalić tylko jego survivalowe umiejętności. Żeby przetrwać, musi uciec przed prześladowcami, kłusownikami, rozjuszonym nosorożcem, a nawet przed stadem wściekłych afrykańskich egzotycznych psów – likaonów. Żeby przeżyć, musi upozorować swoją śmierć…

Szczegóły
Tytuł Gniew nosorożca. Misja przetrwanie
Autor: Grylls Bear
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gniew nosorożca. Misja przetrwanie pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gniew nosorożca. Misja przetrwanie Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gniew nosorożca. Misja przetrwanie PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Recenzje Kiti

    Beara Gryllsa pokochałam za jego cykl ,,Misja: Przetrwanie", którego siódmy tom Wam dzisiaj przedstawiam. Następnie doszła jeszcze miłość do jego kryminalnej serii - ,,Lot widmo", którą także serdecznie Wam polecam.Po wydarzeniach, wieńczących szósty tom Beck zdawał sobie sprawę z tego, że nie jest bezpieczny. Najlepiej byłoby, gdyby cały czas przesiadywał w domu, lecz nie było to możliwe. Gdy otrzymał list od znajomej wuja o wyjeździe w celu zrobienia filmiku, mającego ratować nosorożce, nie wahał się ani chwili. Krewny postanowił mu towarzyszyć. Na miejscu okazało się jednak, że to była pułapka, a Beck stał się łatwym celem dla tych, którzy czyhali na jego życie.Biorąc pod uwagę to, jak zakończył się szósty tom, w tej części brakowało mi szerszego rozwinięcia tego, co działo się po końcowych wydarzeniach. Nie chcę tu za dużo zdradzać, więc tylko oględnie napiszę, że niespodziewanie praktycznie znikąd pojawia się ktoś, kto powinien od dawna nie żyć. Myślę, że można by jakoś wypełnić tę lukę. Tą częścią czuję się mało usatysfakcjonowana.Bardzo podobała mi się za to element poświęcona nosorożcom, podobały mi się także pościgi i zwrócenie uwagi na to, że kłusownicy są w stanie zamordować zwierzęta, którym grozi wyginięcie tylko z tego powodu, że może im to przynieść materialną korzyść. Straszne jest to, że mogą to robić niemalże bezkarnie, jednak tam naprawdę nie sądzę, by dużo się w tej sprawie zmieniło na przestrzeni kolejnych kilkudziesięciu lat.Zakończenie mnie zadowoliło. Jest bardzo tajemnicze, otwarte, skłania czytelnika do zastanowienia się ponad tym, co w kolejnym tomie czeka Becka, jakie nowe zadania przygotował dla niego pisarz. Cała seria napisana jest bardzo prostym, plastycznym językiem. Czytając powieść, mamy wrażenie, jak byśmy byli na miejscu zdarzeń. Znaczna czcionka sprawia, że lektura jednego tomu zajmuje tylko dwie godziny.,,Misja: Przetrwanie. Gniew nosorożca" Beara Gryllsa to już ten tom, gdy, żeby nieźle poznać fabułę trzeba znać poprzednie części, co zalecam Wam uczynić. Cykl należy do jednego z moich ulubionych, więc serdecznie Wam go polecam, jeśli lubicie takie publikacje. Zapewniam, z tą serią nie będziecie się nudzić. Na końcu znajduje się 3-stronicowy tutorial survivalowy Beara Gryllsa dotyczący zaplatania liny plecionej.Moja ocena: 5/6

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!