Czytaj więcej:
Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz okładka

Średnia Ocena:Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz

Oto jedna z najistotniejszych dyskusji, jaka miała miejsca na przestrzeni 25 lat na temat żywienia. John Robbins – założyciel ruchu na rzecz zdrowej żywności – przeprowadza rozmowy z 21 niezależnymi, bezstronnymi światowej sławy ekspertami od odżywiania i diety, jak specjalista od chorób przewlekłych Dean Ornish, producent znanego filmu Super Size Me, Morgan Spurlock, czy twórca bestsellerowej książki Nowoczesne zasady odżywiania, Colin Campbell.  Robbins zadaje im trudne zapytania – czasami intrygujące, nierzadko szokujące, lecz zawsze dotyczące tego, co naprawdę ważne. Słuchaj uważnie, bo mówią oni o tym, jak duże znaczenie dla zdrowia naszego i całej planety ma to, co znajduje się na naszych talerzach. Dzięki tej książce pdf ujętej w przystępnej formie wywiadu, dowiesz się, w jaki sposób twoje wybory żywnościowe mogą pomóc zapobiec dalszym zmianom klimatycznym, wyeliminować globalny głód, pozostać w zgodzie z twoimi najgłębszymi wartościami, zapobiegać chorobom, a nawet je cofać, czy również po prostu pomóc ci czuć się zdrowo i być pełnym energii, a także wpłynąć na los zwierząt hodowlanych. Znajdziesz tu dosłownie kopalnię informacji i praktycznych wskazówek, dlaczego i jak dokonywać świadomych, pozytywnych wyborów żywnościowych. Otrzymasz w pigułce dane o najistotniejszych kwestiach dotyczących odżywiania, jak jakość przetworzonej żywności, wegetarianizm, GMO, nowe modele produkcji żywności czy Sprawiedliwy Handel. Zastanawiasz się, czy twój głos w tej sprawie będzie się liczył? Oczywiście, że tak! Małe działania pomnożone przez miliony ludzi są w stanie przemienić świat! Dlatego już dzisiaj przyłącz się do rewolucji, poznaj strategię obiadową – politykę żywienia zdrowych ludzi, i ustawiaj na swoim talerzu tylko zdrowe i naturalne produkty. "Planeta jest pod nieustannym naciskiem i nasze wybory, których dokonujemy każdego dnia, jeszcze nigdy nie były dla niej tak ważne. »Głosy rewolucji żywnościowej« to informacyjne i inspirujące narzędzie, które wyznacza świeży kierunek naszej planety".Paul McCartney

Szczegóły
Tytuł Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz
Autor: Robbins John, Robbins Ocean
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Głosy rewolucji żywnościowej. Możesz uzdrowić swoje ciało i świat tym, co jesz PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • Dzidka

    książka ebook ma dosyć łatwy przekaz lecz trafiający w sedno sprawy.Porusza bardzo ważne tematy w zrozumiały dla każdego sposób,a niestety istnienie naszej planety zależy od jednostki:)Polecam przeczytać i wyrobić tym samym swoje zdanie na tematy globalnego istnienia na ziemi:)

  • Anna Maria Krzywiecka

    Twórca zmusza do refleksji pokazujac realia marketingu i konsumpcjonizmu owczesnych czasow. Ksiazka nie banalna, na prawde warto przeczytac.

  • Pika

    Bardzo niezła i pozytywna książka. Mi się bardzo spodobał sposób myślenia autora. Jestem pewna, że dużo ludzi myśli podobnie do mnie, faktycznie działania wielu pojedynczych ludzi, może przemienić świat!". Głosy rewolucji żywnościowej" to naprawdę niezła książka, może nauczyć dużo dobrego nawet zatwardziałego wroga idei zawartych w książce. Polecam.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!