Czytaj więcej:
Gdy ją odnajdą okładka

Średnia Ocena:Gdy ją odnajdą

Pierwszy epizod jest tak szokujący, że podczas lektury nie uwierzysz swóim oczom. Ostatni wywoła w tobie takie emocje, że nigdy nie zdołasz o nim zapomnieć.Naomi zawsze chciała być matką.Jednak trzy lata temu opuścił ją mąż, zabierając ze sobą ich dziecko. Teraz, gdy córka nareszcie ją odwiedza, Naomi ma niepowtarzalną szansę, by odbudować własną rodzinę. Kłopot w tym, że zdarzył się wypadek, a ona uciekła się do kłamstwa, od którego nie będzie już powrotu.Naomi zgłasza zaginięcie córki.Po paru godzinach w jej domu zjawia się policja, a na podjeździe zaczynają tłoczyć się dziennikarze. Funkcjonariusze przeszukują nieodległy las. Były mąż snuje się po korytarzu. A Naomi może tylko spoglądać z przerażeniem, ponieważ od jej kłamstwa gorsza jest tylko prawda.Naomi nie pamięta, co naprawdę się wówczas wydarzyło…   "Polecę tę książkę wszystkim moim znajomym." Sarah Pearse, autorka "Sanatorium""Znakomity thriller psychologiczny z sercem." Ashley Audrain, autorka "Odruchu"

Szczegóły
Tytuł Gdy ją odnajdą
Autor: Middleton Lia
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2022

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Gdy ją odnajdą pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Gdy ją odnajdą Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Gdy ją odnajdą PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: document-2281131 (6).pdf - Rozmiar: 26.4 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Gdy ją odnajdą PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Str. 1 / 1 Laboratorium Nr 2 ul. Szamarzewskiego 84 tel. (+48-61) 854 90 00 Kod resortowy I:000000018562, V:00, VII:001 Wyniki badań laboratoryjnych Pacjent: Ostrowska Ewa PESEL: 79070110164 ur.: 01-07-1979 Płeć: K Skierowanie: (391) 04-11-2021 Data dostarczenia 04-11-2021 10:30 skierowania Tryb: Standard. Adres pacjenta: Kilińskiego 3/85, 62-400 Słupca Jednostka i lekarz kierujacy: P-CH-Poradnia Chemioterapii, I: 000000018562, V: 07, VII: 148, VIII: 1242, dr n med. Elżbieta Bręborowicz NPWZ 1773887, specjalizacje: ONKOLOGIA KLINICZNA Pobrał Palacz Magdalena Data i godzina pobrania 04-11-2021 10:30 Badania Wyniki Jedn. Delta Wartości referencyjne Antygen CA15-3 14,4U/mL < 32,4 U/mL Wykonał: mgr Andrzej Śliwowski NPWZ 01404, Zatwierdził mgr Andrzej Śliwowski NPWZ 01404, Data wyniku: 04-11-2021 specjalizacje: Analityka Kliniczna specjalizacje: Analityka Kliniczna 00:00 CA 15-3 11:42; mgr Andrzej Śliwowski NPWZ 01404, specjalizacje: Analityka Kliniczna Data wydruku : 04-11-2021 15:45

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!