Czytaj więcej:
Garfield. Myszołap okładka

Średnia Ocena:Garfield. Myszołap

Co zrobiła mysz o imieniu Piszczałek? I co później musieli zrobić kuzyni Piszczałka. I bratankowie Piszczałka. I bratankowie kuzynów Piszczałka. I kuzynowie bratanków Piszczałka. Aby Garfielda doprowadzić do furii. To znaczy do tego, aby ruszył się z fotela. I jeszcze do tego, aby się zmienił. W strasznego. W okrutnego. W bezwzględnego. W Rudego Myszołapa! Lecz czy Garfield przemienił się naprawdę? Historia o tym, co się stało, gdy do domu Jona, Garfielda i Odiego wprowadziła się horda wszędobylskich myszy. Opowiadanie utrzymana w tonie charakterystycznym dla humoru Garfielda. Książka ebook bogato i cudownie ilustrowana. Kolorowe kadry ściśle współgrają z humorystycznym opisem akcji i dowcipnymi dialogami, co wzmaga komiczny efekt. Czysty Garfieldowski humor w dopracowanej oprawie graficznej i stylistycznej.

Szczegóły
Tytuł Garfield. Myszołap
Autor: Mirkowska Ewa
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Siedmioróg
Rok wydania: 2010

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Garfield. Myszołap pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Garfield. Myszołap Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Garfield. Myszołap PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Fajna bajeczka dla Miloscikow Garfielda z kolorymi ilustracjami.

 • KATARZYNA ETYNKOWSKA

  Zalecam

 • Marta mama chłopców - Książeczki synka i córeczki

  Pewnie niewielu jest ludzi, którzy nie kojarzyli by Garfielda. Ten rudy, przemądrzały i leniwy kocur podbija serca zarówno najmłodszych jak i starszych czytelników już od 1978 roku. Wówczas przygody Garfielda były drukowane w gazetach w formie komiksów, Dziesięć lat potem powstał serial animowany z rudym kocurem w roli głównej. Później powstały także filmy telewizyjne a także kinowe. Prawdopodobnie na sam koniec pojawiły się również książki opisujące jego przygody.Mój Nikodem nie jest wyjątkiem w tym temacie, on także wielbi Garfielda. Kojarzy go z filmów, kojarzy z bajek, a on niedawna w naszym domu mamy także komplet paru ebooków z tym kocurkiem w roli głównej :)Powiem Wam, że mój starszak jest bardzo zadowolony. Czytaliśmy tę książeczkę wspólnie i wielokrotnie uśmiechy na buziach naszych się pojawiały. Może nie jest to jakaś opowiadanie z ważnym morałem, ani również ucząca nasze dzieciaki czegoś nowego, ważnego, mądrego, lecz mimo to można fajnie spędzić przy niej czas :)

 • dobrerecenzje.pl

  Kto z Was nie zna zabawnego kota Garfielda? Podejrzewam, że lub jest to jeden z Waszych ulubieńców dzieciństwa, lub kot, którego dopiero poznajecie, i już wiecie, że ogromnie go polubicie.Garfielda znamy z książek, z filmów albo z bajek. Ten kot zawładnął całym światem filmowym i książkowym. Zresztą ciężko się dziwić. Jest to bardzo zabawny kot, który ma własny charakter i który broni własnego zdania. Ze wszystkich najbardziej miłuje jedzenie, a dopiero potem własnego pana – Jon’a. Na którymś miejscu z kolei pojawia się także Odie – współlokator Garfielda, który także jest ulubieńcem Jon’a.W tej części przygód Garfielda, możemy zaobserwować jakie to układy ma ten kot nawet z myszami. Wydawałoby się przecież, że kot i mysz ogromnie się nie lubią. A tutaj okazuje się, że póki one nie wchodzą za bardzo Garfieldowi w drogę, to wszystko jest w jak najlepszym porządku i on w zupełności akceptuje ich obecność. Jak się potem okazuje do czasu……A mianowicie do momentu, kiedy ma do wyboru utracić sprzymierzeńca w Jon’ie, a tym samym nie jeść ulubionej lasagne, lub jakoś pozbyć się natrętnych przyjaciół.Jak myślicie, co tym razem wymyśli genialny kot Garfield?Książeczka króciutka, ponieważ to zaledwie 24 strony. Nie ma tutaj dużo tekstu, raczej wszystko skupia się wokół niesamowitych ilustracji, które na pewno przyciągną dziecięcy wzrok. Ta książka ebook może być idealnym upominkiem dla Waszych pociech – przede wszystkim dlatego, że mogą czytać same, właśnie za sprawą wielkich liter i niewielkiej ilości tekstu.Dajcie się wciągnąć we wspaniałą zabawę wraz z Garfieldem!Moja ocena: 10/10Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!