Czytaj więcej:
Franklin i prezent świąteczny okładka

Średnia Ocena:Franklin i prezent świąteczny

Zielony żółw Franklin słynny jest dzieciakom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek a także słynnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o wyjątkowo kluczowych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych. Pani Sowa zorganizowała zbiórkę upominków bożonarodzeniowych dla dzieci z domu dziecka. Wszyscy przynoszą wspaniałe prezenty, jednak Franklin nie może się zdecydować, którą zabawkę przeznaczyć na prezent.

Szczegóły
Tytuł Franklin i prezent świąteczny
Autor: Bourgeois Paulette, Clark Brenda
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Debit
Rok wydania: 1998

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Franklin i prezent świąteczny pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Franklin i prezent świąteczny Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Franklin i prezent świąteczny PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Anonim

  Cudowne pouczające historie o Franklinie uczą dzieci jak budować relacje w rodzinie i wsród przyjaciół.

 • Katarzyna Kijek

  Jak każda książka ebook z serii Franklina bardzo interesująca i wielbiona przez mojego 4-letniego syna.

 • kurczaczek80

  Wesoła książeczka dla najmłodszych, w łatwy sposób pomaga zmagać się z małymi i większymi strachami :)

 • alewika

  Super bajeczka dla młodszych

 • Mama Tosiaczka

  Przygotowania do Bożego Narodzenia trwają. Co roku dzieci z klasy Franklina oddawali zabawki dla dzieci z biednych rodzin. Mogły to być rzeczy nowe albo używane, lecz w dobrym stanie. Niestety, Franklin nie potrafi rozstać się z żadną ze własnych zabawek. Może odda zardzewiałą ciężarówkę bez koła? Całkiem o niej zapomniał, a bawić się nią na pewno nie będzie. Lecz czy można taką zniszczoną rzecz oddać dziecku? A może wymyśli coś zupełnie innego? Jedno jest pewne, najładniejsze są te prezenty, które dawane są z serca! Franklin na pewno się o tym przekona, bo: "Najpiękniejsze upominki to te, które mają specjalne znaczenie i dla tego, kto je daje, i dla tego, kto je dostaje." Cudowna szata graficzna, w ciepłych kolorach miłych dla oka. Jak zauważyliście, nie jest ona komputerowa, jak poprzednia. I taka forma prawdopodobnie bardziej mi się podoba :) Cieszę się, że ilustracji jest tak dużo. Ta książeczka zainspirowała nas też do wykonania świątecznych prac plastycznych, które zwierzątka przygotowywali w szkole na lekcji.

 • agnieszkapopek

  Cudowna książeczka, która wprowadza mnie i moje dzieci w atmosferę świąt. zalecam

 • Sylwia Pierucka

  Franklin to zdecydowanie mój numer jeden wśród serii ebooków dla małych dzieci. Nie wiem, która z historii żółwika jest najlepsza, uwielbiam wszystkie, tak jak dzieci... Choć oczywiście opowieść związane ze świętami jest wyjątkowe, tak jak wszystko, co tworzy ten cudowny świąteczny klimat :)

 • tomc

  Idealna książka ebook dla maluchów. Jak cała seria uczy i bawi.

 • Grzegorz Kruk

  Zalecam te książki dla najmłodszych.Przenoszą one w świat zabawnych wydarzeń ,które też każdemu z młodszych może się zdarzyć. Przy każdym problemie pokazują jak go rozwiązać. Pokazują ,że fajnie jest dostawać prezenty,ale dać komuś to też super sprawa.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!