Czytaj więcej:
Forza Horizon 3 - poradnik do gry okładka

Średnia Ocena:Forza Horizon 3 - poradnik do gry

Tutorial do gry "Forza Horizon 3" to zestaw podstawowych informacji, które powinien znać każdy rozpoczynający zabawę z tą pozycją. Odnajdziesz tu zestawienie rad ogólnych, porady jak dostosować poziom trudności, objaśnienie zagadnień modyfikacji i tuningu czy opis dostępnych kategorii wyścigów. Nie zabrakło także danych na temat nowości w tej części serii. Opisywane zostały festiwale, drivatary, umiejętności i aukcje. W poradniku znalazły się też mapy, na których oznaczono stajnie z legendarnymi wozami, a także tablice z doświadczeniem i redukcją ceny szybkiej podróży. Całości poradnika dopełnia kompletna lista pojazdów podzielona na kategorie, wraz z dodatkowym opisem wybranych modeli pojazdów, a także lista osiągnięć. Dla osób borykających się z kłopotami technicznymi przygotowany został krótki epizod objaśniający sposoby radzenia sobie z najczęstszymi błędami. "Forza Horizon 3" to następna gra ze słynnej serii wydawanej do tej pory jedynie na konsole Xbox. Jest to szybka gra samochodowa, która łączy fragmenty zręcznościówki jak i symulatora, a całość zamknięta jest w otwartym świecie, wypełnionym wyścigami i wyzwaniami. Głównym celem gry jest zdobywanie doświadczenia, pieniędzy, zakup i modyfikacja świeżych pojazdów, ale przede wszystkim - zbieranie świeżych wielbicieli i rozwój festiwali. Dopiero one pozwolą ci odblokować nowe wyścigi i pokazy. W grze zamieszczono nowe funkcje słynne z poprzednich części gry i jej brata - Forzy Motorsport - obejmujące bardziej rozbudowany system Drivatarów a także ulepszony system tuningu pojazdów. Poradnik do "Forzy Horizon 3" zawiera: opis podstawowych cech gry: driveatarów, festiwali, umiejętności i aukcji a także rady dotyczące jazdy, wyjaśnienie zagadnień modyfikacji i tuningu a także dostępnych kategorii wyścigów, zestawienie dostępnych w grze pojazdów i osiągnięć, mapę z sekretami a także legendarnymi pojazdami, porady dotyczące kłopotów z uruchomieniem gry, wyłączeniem się, optymalizacją. Poradnik przygotowany w oparciu o wersję 1.0.10.2. Poradnik do gry "Forza Horizon 3" omawia mechanikę tytułu a także przedstawia wszelkie nowości (festiwale, drivatary, umiejętności i aukcje) wprowadzone do gry. Zawiera liczne porady, jak też opis zagadnień takich jak tuning i modyfikacje. "Forza Horizon 3" - tutorial do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Porady na początek (Podstawy rozgrywki) Szybkie zdobywanie wielbicieli / kredytów / PD (Podstawy rozgrywki) Kategoria D (Lista dostępnych pojazdów) Poziom trudności i uszkodzenia (Podstawy rozgrywki) Szybka podróż i Drivatary (Podstawy rozgrywki) Kategoria S2 (Lista dostępnych pojazdów) Pierwsze kroki w fabule (Podstawy rozgrywki) Problemy z działaniem gry (Podstawowe informacje) Festiwale i zespół (Podstawy rozgrywki) Kategoria C (Lista dostępnych pojazdów) UWAGA! Ebook chroniony przez Adobe DRM.Otworzysz go za pomocą Adobe Digital Editions (ADE)

Szczegóły
Tytuł Forza Horizon 3 - poradnik do gry
Autor: Homa Patrick Yxu
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Forza Horizon 3 - poradnik do gry pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Forza Horizon 3 - poradnik do gry Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Forza Horizon 3 - poradnik do gry PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!