Czytaj więcej:
Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa okładka

Średnia Ocena:Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa

"Explore Treetops" to 3-poziomowy kurs języka angielskiego zintegrowany z treściami nauczania omówionymi w podstawie programowej dla pierwszego etapu edukacyjnego, w pełni zgodny z wymogami obowiązującego prawa oświatowego. Kurs pobudza kreatywność uczniów i angażuje ich w poznawanie świata. Wybór "Explore Treetops" gwarantuje pełną realizację podstawy programowej i wysoki komfort pracy dla nauczyciela.W pełni realizuje nową podstawę programową poprzez: materiał dostosowany do potrzeb 7-latków w pierwszej klasie, zróżnicowane zadania rozwijające sprawności pisania i czytania, przenikanie się świata realnego i świata bajki, treści prezentujące kulturę krajów anglojęzycznych. Pobudza kreatywność i angażuje dzieci w poznawanie świata poprzez: ciekawe projekty integrujące pracę w klasie ze zdobywaniem wiedzy o świecie, lekcje interdyscyplinarne – zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe, rozwijanie nawyku czytania dla przyjemności, kształtowanie postaw społecznych. Gwarantuje wysoki komfort pracy poprzez: przejrzysty układ materiału, atrakcyjną szatę graficzną, ciekawe historyjki z sympatycznymi bohaterami, równomierny rozwój wszystkich sprawności językowych.

Szczegóły
Tytuł Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa
Autor: Opracowanie zbiorowe
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Oxford University Press
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: eic_84898456.pdf - Rozmiar: 261 kB
Głosy: -5
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Explore Treetops. Język angielski. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła podstawowa PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 "PKP Intercity" BILET INTERNETOWY- NORMAL. : 2 Spółka Akcyjna TANIOMIASTOWY OF: 503 ULG. : X : X Przewoźnik: PKP IC A-Cena bazowa: 2xNormal ¦ ¸ Od/From Do/To ¦ ¸ KL./CL. 28.07 08:00 Opoczno Płd. Warszawa C. 28.07 09:33 2 * * * * * * * PRZEZ: Warszawa Zach. SUMA PLN: 45,80 zł 516930161304 Nr biletu : eIC84898456 (P24) 1672 Informacje o podróży: Stacja Data Godzina /Wagon Km Nr miejsca (o-okno ś-środek k-korytarz) Suma PLN Opoczno Płd. 28.07 08:00 TLK 35106 122 22 o, 21 o 45,80 zł Warszawa C. 28.07 09:33 13 2 m. do siedzenia; wagon bez przedziałów d2KPodróżny: Dorota skwierczynska-madej Informacja o cenie PTU Suma PLN Płatność: przelewem Opłata za przejazd: 8% 45,80 Zapłacono i wystawiono dnia: d2K 2019-07-27 19:21:02(65144967) Ogółem PLN: 45,80 Bilet internetowy jest biletem imiennym i jest ważny: a) wraz z dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość Podróżnego, b) tylko w dniu, relacji, pociągu, wagonie i na miejsce na nim oznaczone. Zwrotu należności za niewykorzystany bilet dokonuje się na podstawie wniosku 35106 złożonego przez płatnika w wyznaczonych przez 'PKP Intercity' S.A. punktach, z wyjątkiem należności zwracanych automatycznie na zasadach określonych w Regulaminie e-IC. Niniejszy bilet internetowy nie jest fakturą VAT. W związku z przeprowadzanymi modernizacjami sieci kolejowej, uprzejmie prosimy o dokładne sprawdzanie rozkładu jazdy pociągów przed podróżą. Data wydruku: 2019-07-27 19:21:48

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!