Upload dokumentów - promocja książek - darmowy hosting pdf - czytaj fragmenty
Klasyka polskiej poezji dla dzieci w bardzo kolorowym wydaniu!Entliczek-pentliczek, Na straganie – Słynne wszystkim perypetie sympatycznego robaczka, któremu marzył się stek zamiast jabłek a także rozmowy warzyw na straganie.Niewielki, komfortowy format i proste do zmywania strony sprawiają, że seria Wierszykowo to najlepszy upominek dla młodszych czytelników.
| Szczegóły | |
|---|---|
| Tytuł | Entliczek-Pentliczek. Na straganie |
| Autor: | Brzechwa Jan |
| Rozszerzenie: | brak |
| Język wydania: | polski |
| Ilość stron: | |
| Wydawnictwo: | Wydawnictwo Zielona Sowa |
| Rok wydania: | 2013 |
| Tytuł | Data Dodania | Rozmiar |
|---|
PDF Upload - Zapytania o Książki - Dokumenty © 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Recenzje
Jedna z pierwszych ulubionych książeczek mojego syna - a i ja miałam radochę czytając na różnorakie głosy "na straganie".
"A to feler, westchnął seler", któż z nas nie zna tego powiedzonka? Też moim córkom wpadło ono w ucho i używają go w wielu, nierzadko komicznych sytuacjach. Brzechwa to klasyka, a świeża seria "Wierszykowo", z której pochodzi ten tytuł, to klasyka w wydaniu doskonałym dla najmłodszego odbiorcy. Wymiar książeczki jest niewielki, idealnie wpasowuje się w małe rączki, ilustracje są przejrzyste, kartki sztywne i opływowo zakończone. Gorąco zalecam ten i inne tytuły z serii.Magdalena Szłoińska, Empik Gdańsk