Czytaj więcej:
Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje okładka

Średnia Ocena:Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje

Książka ebook ta jest podstawową lekturą dla każdego, kto pragnie stać się bardziej odporny na zranienie. Podaje praktyczne metody radzenia sobie z odrzuceniem, poczuciem winy, porażką, stratą i innymi urazami psychologicznymi klasycznymi dla codziennego życia. Uczucia każdego z nas bywają czasem zranione. Porażka, poczucie winy, odrzucenie a także strata wpisane są w naturę życia tak samo, jak sporadyczne obtarcie łokcia. Jednak, podczas gdy zazwyczaj bandażujemy skaleczenie, czy robimy zimny okład na skręconą kostkę, tak nasza apteczka, jeśli chodzi o urazy emocjonalne, nie jest tylko niewystarczająco wyposażona – ona normalnie nie istnieje. Szczęśliwie jest coś takiego, jak psychologiczna pierwsza pomoc dla zranionych uczuć. Bazując na najwieższych badaniach naukowych i korzystając z przykładów z prawdziwego życia, praktykujący psycholog, lekar Guy Winch oferuje kuracje krok po kroku, które skutecznie i dynamicznie pomogą wzmocnić poczucie swojej wartości a także uwolnić się od urazów i zahamowań, które uniemożliwiają rozwój osobisty.

Szczegóły
Tytuł Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje
Autor: Winch Guy
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Emocjonalne SOS. Jak uleczyć negatywne emocje PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Sławomir Pilch

  Zalecam

 • Iwona

  Interesująca pozycja dla osób szukających sposobu porażenia sobie z negatywnymi emocjami Zalecam

 • Anonim

  Książka ebook godna uwagi dla każdego,kto chciałby w jakiś sposób dowartościować się pod wobec emocjonalnym.Pomaga patrzeć w innym świetle na sytuacje a także zdarzenia dnia codziennego.

 • Angelika

  Na każdym etapie naszego życia musimy zmierzyć się z różnorakimi problemami,które zmieniają nasze emocje.W naszym życiu możemy zmagać się z brakiem akceptacji, zdradzą czy odrzuceniem. W mentalności ludzkiej z łatwością znajdziemy tabletki na ból głowy, plaster na skaleczenie starczy dynamiczna wizyta u lekarza czy farmaceuty.No właśnie,a jak jest z bólem tym emocjonalnym niszczącym nas od środka? Nierzadko bywa tak,że go lekceważymy,nie biorąc pod uwagę tego,że ból emocjonalny bywa bardziej raniący niż ból ciała.Dlaczego będąc chorym czy przeziębionym sięgamy po lek,a kłopoty na tle emocjonalnym zostają przez nas bagatelizowane?Z pomocą przychodzi do nas Dr.Guy Winch książka,która ma nam pomóc w poradzeniu sobie z emocjami będące nierzadko przyczyną nieradzenia sobie z życiem.Autor książki chce nam pokazać ,że zarówno ciało i naszą psychikę powinniśmy tak samo zadbać i traktować na równi.A co zrobić by nasze emocjonalne zadrapania nie nieustanny się olbrzymimi ranami ociekające bólem i łzami? Dr Guy Winch w książce pdf daje czytelników łatwe porady i narzędzia ,które ułatwią nam prace ponad sobą.Autor jest niczym farmaceuta z tym,że nie daje nam gotowego farmaceutyka,lecz mądrą książkę.Każde z epizodów przedstawia częste urazy psychiczne, z jakimi możemy się zmagać,a także techniki emocjonalnej pierwszej pomocy jakie możemy zastosować. Techniki Dr Guya Wincha mają za zadanie zminimalizować ból duszy.W książce pdf zostały omówione siedem klasycznych urazów psychicznych:samotność,strata,poczucie winny, rozpamiętywanie,porażkę a także niskie pozycję swojej wartości. Sądzę,że każdy z czytelników znajdzie w niej coś dla siebie.Jest to ambitna książka ebook napisana przez osobę, która od lat obserwowała zachowania ludzi i ich emocje. Zachęcam serdecznie po przeczytania książki.

 • Karolina Banach

  To jest to na co czekałam! Ludzie się codziennie krzywdzą, a nikt nie myśli, aby taki drobnym rzeczom jakoś radzić. Psychologia nie tylko dla świrusów :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!