Czytaj więcej:
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania okładka

Średnia Ocena:Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania

Tajny Klub Superdziewczyn wraca ponad morze! Na ekipę w trakcie weekendowego wypadu czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody! Gwoździem programu są jednak narodziny Emi i wielka niespodzianka, którą szykują jej bliscy – urodzinowa impreza na plaży! Lecz Emi ma tylko jedno życzenie: od dawna marzy swóim psie! Niestety musi się zadowolić olbrzymią maskotką a do tego w Tajnym Klubie wybucha spór między zwolennikami psów i fanami kotów, kto jest górą. W trakcie wycieczki rowerowej przyjaciele spotykają zabłąkane zwierzątko - to pies ulubionej przez Emi rasy cavalier king charles spaniel. Dziewczynka uważa, że to znak od losu i zajmuje się zgubą najlepiej jak potrafi. Niestety, psiak jest smutny i osowiały, a inni pupile Tajnego Klubu, którzy towarzyszą w wyprawie - Czekolada i kot Fiolka - niechętnie spoglądają na „nowego”. Wkrótce Tajny Klub rozpoczyna nową misję i piesek szczęśliwie wraca do własnych właścicieli.

Szczegóły
Tytuł Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania
Autor: Mielech Agnieszka
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Wilga
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Psy czy koty? Komiks i opowiadania PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Zwykła Matka

  Agnieszka Mielech stworzyła całkiem nową serię przygód Emi i jej przyjaciół. Początek historii daje nam do myślenia a propos właśnie tego, czy dzieciakom niezbędny jest smartfon! Przyjaciele zastanawiają się jak będą się pomiędzy sobą komunikować, kiedy jedno z nich się przeprowadzi. Rozmawiają na temat niezbędnych aplikacji w telefonach i o tym jak przekonać rodziców do tego, by pozwolili im na posiadanie komórek. Podczas rozmów paczki przyjaciół pada oferta założenia klubowego bloga. Dziewczynki przeglądają fotografie kotów i psów na instagramie. Rodzice jednak są przeciwni temu, by dzieci "wchodziły" do sieci internetowej. Uważają, że telefony mogą im służyć wyłącznie do wzajemnego komunikowania się, a nie do kręcenia filmów i publikowania ich w internecie! W książce pdf pojawia się również dyskusja na temat wyższości psów ponad kotami i na odwrót. Spór, który nie ma jednoznacznego rozstrzygnięcia i zawsze znajdą się zagorzali zwolennicy po obydwu stronach. Jest to książka ebook doskonała dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Mimo, że tytuł mógłby sugerować, że jest ona dla dziewczynek, my tak nie uważamy. Wraz z córką zalecamy ją też dla chłopców. Tematyka jest bowiem bardzo uniwersalna. W książce pdf nie ma wyłącznie tradycyjnej formy opowiadania, gdyż treść jest przedstawiona też w formie komiksu. Przede wszystkim jednak, w Tajnym Klubie Emi znajduje się też jeden Superchłopak. Franek, ponieważ tak ma na imię bohater, jest zwolennikiem kotów, do których usiłuje przekonać własne klubowe koleżanki. Więcej na blogu http://www.zwyklamatka.pl/2017/12/czy-dzieciom-potrzebny-jest.html

 • Anna

  :O)

 • Joanna Kołodziejska

  Idealny upominek dla dziewczynek! Moja córka ma 10 lat i jest książką zachwycona. Polecam!

 • MAŁGOSIA WALICZKO

  Moja córcia Emilka również zażądała żeby mówić na nią EMI. Kupujemy kolejne części zaraz jak się pokażą. Super książka ebook dla rozpoczynających przygodę ze szkołą dziewczynek, które lubią czytać :)

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!