Czytaj więcej:
Emerytura nie jest Ci potrzebna okładka

Średnia Ocena:Emerytura nie jest Ci potrzebna

Większość z nas potrafi trudno pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, lecz nierzadko nie umiemy ich zatrzymać, a już wyjątkowo rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. Co możesz zyskać dzięki tej książce? Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy kłopoty finansowe Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne wyniki a także pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć własne życie tak, jak chcemy Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć swoje strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję albo jak stworzyć sobie swoją emeryturę w wysokości 3200 zł/mies … i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce

Szczegóły
Tytuł Emerytura nie jest Ci potrzebna
Autor: Borowiak Jacek
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Rok wydania:

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Emerytura nie jest Ci potrzebna pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Emerytura nie jest Ci potrzebna Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Emerytura nie jest Ci potrzebna PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: Emerytura nie jest Ci potrzebna.pdf - Rozmiar: 33.8 kB
Głosy: 0
Pobierz
Nazwa pliku: autokomis.pdf - Rozmiar: 200 kB
Głosy: -1
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • aneta

  bardzo pomocna książka ebook potrafi wskazać błędy jakie się robi i pokazuję co przemienić w swoim dotychczasowym nastawieniu

 • hejman84

  Niestety w szkole nie jesteśmy uczeni tego, by brać sprawy w własne ręce. Większość kształci się by dostać lepiej bądź gorzej płatną pracę i liczyć na emeryturę po kilkudziesięciu latach. Twórca książki pokazuje, że można zacząć robić coś więcej. Kilka uwag jest naprawdę cennych, nawet jeśli nie zdecydujemy się inwestować, to możemy dzięki nim poprawić sytuację finansową.

 • Anonim

  Polecam. po przeczytaniu książki z sukcesami zarządzam portfelem funduszy inwestycyjnych zarabiając na tym (albo pomnażając oszczędności) minimum 15 % rocznie. czy to wiele ? przy oprocentowaniu lokat na poziomie ledwo 3% to dla mnie bardzo dużo. może kiedyś będzie więcej.

 • Sylwia Bąk

  Książkę polecił mężowi znajomy. Książka ebook genialnie napisana, warta przeczytania.

 • Oliwia Krawik

  Od zawsze pieniądze były moim problemem. Nigdy nie potrafiłam nimi w umiejętne zarządzać. Zawsze na coś mi brakowała. A kiedy miałam ich trochę więcej koniecznie musiałam je wydać. Kiedy zdecydowałam się na książkę Jacka Borowiaka nie oczekiwałam wiele, jednakże dostałam bardzo dużo. Przede wszystkim pisarz prezentuje nam jak nasze nawet najprostrze decyzje wpływają na domowy budżet. Teraz już wiem, jak właściwie zarządzać pieniędzmi. Udaje mi się nawet coś odłożyć. Nie wiem, co bym bez tej ksiażki zrobiła. Zalecam każdemu, kto ma kłopoty takie jak ja!

 • maraika

  Porady które zawiera Jacek Borowiak w własnej książce pdf mogą się bardzo przydać w życiu. Twórca podpowiada, jak wyrobić w sobie umiejętność bezpiecznego, mądrego zarządzania finansami, świadomości finansowej, czyli tego wszystkiego co z czasem bardzo się przydaje. Z wiekiem coraz częściej myślimy też o stabilności finansowej a także własnej przyszłości związanej z emeryturą, nawet jeżeli jest ona jeszcze odległa. Książka ebook Borowiaka obfituje w liczne, ciekawe szczegóły, które warto mieć na uwadze. Zachęcam do zapoznania się z tą książką, jest całkiem niezła i przy tym konkretna moim zdaniem.

 • lucianka

  Tą książką z całą pewnością warto się zainteresować, przeczytałam i nie żałuję, dowiedziałam się dużo interesujących rzeczy odnośnie finansów i ogólnie świadomości finansowej. Choćby z tego powodu książka ebook Jacka Borowiaka jest godna polecenia. Pozycja ta zaciekawiła mnie ze względu na tematykę, pozytywną jej stroną jest fakt, że potrafi rzeczywiście zmotywować do pomyślenia i dbania o swoje finanse w sposób genialny i świadomy, a nie zdanie się choćby na przypadek, szczególnie zaś w tak ważnej kwestii jak przyszła emerytura. Być może niektórzy sądzą że sprawa jest jeszcze bardzo odległa, lecz cóż, myślę że nauki o finansach nigdy za wiele.

 • estiara

  Od czasu do czasu mam zwyczaj sięgania po jakiś niezły poradnik, niezależnie od tematu. Ten Jacka Borowiaka zwrócił moją uwagę tytułem, jego książka ebook jest interesująca i solidnie napisana. Nie oczekujmy pięknych porad ponieważ ich tu nie znajdziemy, lecz mądre, praktyczne rady dotyczące zarządzaniem finansami, już tak. Kiedyś stwierdziłam że przydałby mi się jakiś przystępny i niezły przewodnik po świecie finansów. Książkę Jacka Borowiaka można polecić, ponieważ jest życiowa, a treść przystosowana do współczesnych realiów i polskiej rzeczywistości. Więc choćby ze względu na ten fakt jest to idealny poradnik.

 • Jasmine

  Choć nie ma w tej książce pdf nic odkrywczego, jest ona warta polecenia. Twórca "tłucze do głowy", że trzeba oszczędzać, uczyć się o inwestowaniu i nie ulegać konsumpcjonizmowi. Czyli teoretycznie wszystko, co każdy z nas wie. Lecz nie każdy stosuje. Twórca wyjaśnia, jak funkcjonuje magia oszczędzania i niezłych inwestycji.Minusem dla mnie jest nierealność przedstawionych stóp zwrotu - twórca nie uwzględnił np. podatków ani prowizji, podał wysokie stopy zwrotu, które być może są realne do osięgnięcia, choć nie wiem, jak.Nie nauczymy się z tej książki inwestowania, lecz systematyczności w oszczędzaniu i dowiemy się, dlaczego warto to robić. Każdy młody człowiek powinien ją w gimnazjum/liceum na lekcji przedsiębiorczości przeczytać.

 • ego

  interesująca książka, nie spodziewałam się tak wielu przykładów na obliczenie zysku, możliwości oszczędności. Jedyny minus to brak odpowiedzi w jaki sposób wygenerować kapitał początkowy, skąd uzyskać te 300 000zł na zakup mieszkania pod inwestycję:)

 • rrgd

  Książka ebook praktyczna.Przykłady w jaki sposób iść do przodu jeśli chodzi o finanse osobiste.Dla ludzi z charakterem,którzyumieją w życiu zastosować działania na finansach osobistych w życiu.

 • Mirek

  Emerytura z ZUS albo towarzystw ubezpieczeniowych to jedna wielka ściema, jak sam o siebie nie zadbasz nie będziesz miał. Ta książka ebook = instrukcja otworzy oczy i pokaże kierunek dalszego samorozwoju. Bardzo zalecam wszystkim.

 • mała_czytelniczka

  bardzo fajnie napisany poradnik, który daje do myślenia. jestem pod wrażeniem.

 • kamilamalinowska123

  naprawdę nieźle się czyta i genialnie napisana książka ebook - łatwy język, lecz mądre informacje.

 • Maksymilian Maj

  Jak dla mnie ksiażka jest bardzo dyskusyjna. Nie wiem czy proponowane porady pozwolą nam zaoszczędzić na emerytrę, lecz z pewnością pozowlą nam wprowadzić liczne zmiany w budżecie, które na pewno go usprawnią. Wierzę, że małymi kroczkami może uda się odłożyć na zasłużoną emeryturę. Warto przeczytać.

 • Amelia Wasilewska

  Ksiażka okazała się bardzo pomocna. Dzięki niej udało mi się w umiejętny sposób rozplanować mój budżet, że wkońcu zaoszczędziłam. Co więcej wygospodarowałam z mojego budżetu pewną kwotę, którą odłożyłam na emeryturę. W ksiażce bardzo podbał mi się język, który pomimo trudnego tematu jest bardzo jasny i prosty.

 • Dominik Damps

  Książka ebook dość przystępna, napisana prostym mową co pozwala laikowi ją zrozumieć. Dla mnie najbardziej pomocnymi elementami okazały się te, na temat oddłużania a także gospodarowania wypłatą. Zalecam dla osób, które poszukują prostych rad dotyczących oszczędzania. Jednak dla osób, które chcą inwestować ta książka ebook może być jedynie wstępem w zdobywaniu takiej wiedzy.

 • ji2

  Doskonała pozycja która powinna być nie jako Elementarzem domowej ekonomii. Idealny upominek dla dorastajacych dzieci!

 • Marta Patalon

  Bardzo interesująca Pozycja , nie spodziewałam się , że tak niewiele wysiłku potrzeba by zaoszczędzić .... a dokładniej odłożyć ....Wspaniale prezentuje jak inwestować i że naprawdę warto..... Dlatego Warto przeczytać :)

 • yavathol

  Najlepszy sposób na to, aby nie czekać na emeryturę to wydać książkę i sprzedać w wielu egzemplarzach. Zawartość akurat tej mocno taka-sobie.

 

 

Emerytura nie jest Ci potrzebna PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2   Emerytura nie jest Ci potrzebna Strona 3   Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas. nbsp; Niewątpliwą zaletą książki jest... This publication is free presentation of Emerytura nie jest Ci potrzebna Click here to get full version.   Strona 4   DOWNLOAD NOW!

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!