Czytaj więcej:
Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX okładka

Średnia Ocena:Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX

Bestsellerowa biografia człowieka, który zmienia świat na naszych oczach W zaktualizowanym wydaniu Ashlee Vance omawia najwieższe dokonania Elona Muska i ujawnia jego plany na przyszłość. Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić fotografie bobasów. Elon Musk zamierza ocalić świat przed zagładą. Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto. Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors, a także SpaceX – firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego. Żeby przekonać rząd, że pojawił się świeży gracz w wyścigu kosmicznym, zaparkował rakietę na trawniku przed siedzibą Federalnej Administracji Lotnictwa w Waszyngtonie. Gdy po auta Tesli ustawiały się kolejki chętnych, Leonardo DiCaprio błagał Elona o egzemplarz elektrycznego Roadstera. Musk oczywiście odmówił. Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Dotarł także do jego wrogów. Sam Musk przyrzekł, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do publikacji tej książki. Niespodziewanie przemienił zdanie – oto ona.

Szczegóły
Tytuł Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX
Autor: Vance Ashlee
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Rok wydania: 2017

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Pobierz PDF

Nazwa pliku: 1-RYD-PLC-PL-workbook-bonus.pdf - Rozmiar: 287 kB
Głosy: 0
Pobierz

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Bei

  Jeśli Twoje dzidziuś nie lubi odrabiać prac domowych, nie garnie się do zajęć sportowych to......to może okazać się, że świetlana przyszłość przed nim 😊.

 • Michał Woźnicki

  Idealna ksiązka! Myślalem, że bedzie to zestaw suchych i nudnych informacji na temat rozwijającej się kariery Elona Muska, a tym czasem jego biorgrafia przedstawiona jest jako przygoda życia dużego konstruktora i biznesmena. Prezentuje nam nie tylko sukcesy firm, lecz też kłopoty z jakimi musiały się borykać podczas własnej wspinaczki na światowy szczyt. Gorąco Polecam.

 • Anonim

  Zalecam bardzo niezła pozycja

 • eustreth

  Elon Musk zawsze była dla mnie postacią bardzo tajemniczą. Pomimo jego dużych osiągnięć niewiele wiadomo było o jego życiu prywatnym czy rodzinie. Dlatego bardzo się ucieszyłem, kiedy pojawiła się ta książka, bo po raz pierwszy miałem okazję poznać Muska właśnie od tej strony prywatno-rodzinnej. Jestem pod dużym wrażeniem drogi, którą musiał przejść, żeby osiągnąć sukces. Jego determinacja a także chęć dążenia do obranego celu na pewno mogą służyć za przykład do naśladowania. Oby więcej takich książek, ponieważ ta jest rewelacyjna.

 • Piotr Świnionoga

  Krzyżówka Thomasa Edisona i Nikoli Tesli. Piękne dzidziuś umysłów Steve'a Jobsa i Billa Gates'a. To właśnie Elon Musk, człowiek na miarę XXI wieku, który chyba z przytupem w ten wiek nas wprowadzi. Postać z całą pewnością kontrowersyjna i specyficzna, lecz jednocześnie, niepodważalnie mądra i odważna! Książka ebook autorstwa Vance'a Ashlee to idealna biografia jednostki, która chce przemienić nasz świat i jest na najlepszej drodze żeby to osiągnąć. Autorowi udało się dotrzeć nie tylko do świetnych historii futurystycznych przedsięwzięć Elona jak Tesla czy SpaceX, lecz także zagłębić w umysł i historię samego geniusza, jakim niewątpliwie jest pochodzący z RPA przedsiębiorca. Książka ebook jest niesamowicie ciekawa, pełna anegdot i idealnie opisana. Znajdziecie w niej mnóstwo wywiadów przeprowadzonych wśród bliskich współpracowników, konkurentów a także najbliższych Muska, a także z nim samym. Poznacie historię jego życia, młodości, działania jego firm, a także tego jak kreował się ten idealny umysł. Z mojej perspektywy mogę szczerze przyznać, że prawdopodobnie żadna książka ebook do tej pory nie zainspirowała mnie tak bardzo jak ta biografia. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich ciekawych się świeżymi technologiami, przyszłością świata w którym obecnie żyjemy, a także tych, którzy planują założyć swój biznes. Z całą pewnością urzeknie Was historia Elona Muska i uzmysłowi jak kluczowe są w życiu marzenia i upór w dążeniu do nich! Gorąco polecam, bo może przelecieć Wam przed nosem szansa na poznanie (być może) człowieka stulecia.

 • Bartek Bizub

  Elon Musk to niewątpliwie dla mnie postać bardzo tajemnicza, lecz też i zaskakując. Do tej pory zastanawiałam się jak to jest, że w tak młodym wieku można odnieść taki sukces. Dla mnie było do niewyobrażalne. Dzięki tej książce pdf postać Muska trochę nieustanna mi się bliższa. Fajnie, że mogliśmy poznać go od tej codziennej strony. Co więcej czytając książkę nie miałem wrażenia, ze czytam biografię tylko bardzo ciekawą książkę fabularną. Podziwiam Muska za jego niebywałą inteligencje a także niesamowity upór w dążeniu do obranego celu.

 • Filip Pabisek

  idealna książka, długo wyczekiwana! bez względu na sympatie albo jej brak, warto się dowiedzieć jaką drogę przeszedł Musk

 • kkkkbas

  bardzo interesująca biografia nieprzeciętnego człowieka geniusza . warto poznać jego historię

 • Anonim

  Elon Musk, wyprzedza wszystkich, potężny umysł, bardzo inteligentny człowiek z ogromna wyobraźnią. Kupiłam ją dla chłopaka, który wielbi nowinki technologiczne i ludzi z olbrzymim potencjałem, książkę pochłonął w moment !!!!! Zalecam !!!!

 

 

Elon Musk. Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX PDF transkrypt - 20 pierwszych stron:

 

Strona 1 Strona 2 Lekcja 1 bonusowa Strona 3 LEKCJA 1 Dlaczego zmiana jest taka trudna 3URFHV]PLDQ\LWUDQVIRUPDFMLGRSDVRZ\ZDQLD]DFKRZDÌGRLQWHQFMLMHVWWUXGQ\:\]ZDQLH SROHJDQDXPLHMÇWQRÐFLZ\SHÊQLHQLDOXNLPLÇG]\ZLHG]ÃDGRÐZLDGF]HQLHP$OH]PLDQDQLHMHVW WDNWUXGQDMDNP\ÐOLV]MHÐOLZLHV]MDNVNXSLÅVZRMÃXZDJÇLVNLHURZDÅVZRMÃHQHUJLÇ7ZRMH FLDÊRQLHXVWDQQLHSRGÃ×D]DNLHUXQNLHPXP\VÊXJG\VNXSLDV]XZDJÇQDUµ×Q\FKHOHPHQWDFK ÐZLDWD ]HZQÇWU]QHJR 7ZRMH FLDÊR PR×H ZWHG\ SRGÃ×DÅ ]D 7ZRLP XP\VÊHP GR QLH]QDQHJR GRÐZLDGF]HQLDWDNMDNURELWRZSU]\SDGNXWHJRNWµUH]QDV] -HÐOL SR]RVWDMHV] VNXSLRQ\ QD QRZHM SU]\V]ÊRÐFL L FRG]LHQQLH GR QLHM ZUDFDV] 7ZRMH FLDÊR SRGÃ×D]D7ZRLPXP\VÊHPZNLHUXQNXWHJRQRZHJRGRÐZLDGF]HQLD.LHG\ÊÃF]\V]VLÇ]HPRF- MDPL QLHV]F]ÇÐFLD OXE VWUDFKX NWµUH Và FKHPLF]Q\PL SR]RVWDÊRÐFLDPL SU]HV]ÊRÐFL Z\V\VDV] HQHUJLÇ ×\FLRZà ] FKZLOL REHFQHM 7ZRMD U]HF]\ZLVWRÐÅ VNÊDGD VLÇ ]H ZV]\VWNLFK ]QDQ\FK HOHPHQWµZ7ZRMHJR×\FLD2EHMPXMHWRÐZLDWĆ]\F]Q\NWµU\VNÊDGDVLÇ]U]HF]\LOXG]LRUD] ÐZLDWZHZQÇWU]Q\NWµU\VNÊDGDVLÇ]P\ÐOLLXF]XÅ-HÐOLEÇG]LHV]VNXSLDÅVLÇQDW\PFR]QDQH EÇG]LHV]WZRU]\ÊZLÇFHM]QDQ\FKZVZRLP×\FLX (PRFMHVÃHQHUJLÃZUXFKXLLPVLOQLHMV]DHPRFMDW\PZLÇFHMXZDJLSRÐZLÇFDV]VSUDZLH7DN ZLÇF NLHG\ RGZUDFDV] VZRMà XZDJÇ RG QHJDW\ZQ\FK HOHPHQWµZ Z VZRLP ×\FLX ]DF]\QDV] RVÊDELDÅ LFK ZLÇ]L HPRFMRQDOQH L SU]\ZUDFDÅ VRELH HQHUJLÇ 7R ZVSµÊG]LDÊD ] 7ZRLP SROHP HOHNWURPDJQHW\F]Q\PDE\VWZRU]\ÅQRZÃHQHUJLÇNWµUÃPR×QDZ\NRU]\VWDÅGR]DSURMHNW- RZDQLDQRZHJRSU]H]QDF]HQLD3R]E\ZDMÃFVLÇHQHUJLL]REV]DUµZVZRMHJR×\FLDNWµUHVLÇQLH SRUXV]DMÃPR×HV]]EXGRZDÅZÊDVQHSROHHQHUJHW\F]QHLVWZRU]\ÅGODVLHELHQRZÃSU]\V]ÊRÐÅ Ä:,&=(1,( -DNLHPDV]GRÐZLDGF]HQLDSUµEXMÃF]PLHQLÅOXESU]HNV]WDÊFLÅVZRMà REHFQÃV\WXDFMÇ" 2SLV] QRZà SU]\V]ÊRÐÅ NWµUà ZLG]LV] GOD VLHELH L MHGQà U]HF] NWµUà PR×HV] ]URELÅND×GHJRGQLDDE\MÃRVLÃJQÃÅ 3 > 7ZRLP]DGDQLHPZWHMOHNFMLMHVWOHSV]H]UR]XPLHQLHQDWXU\]PLDQ\DE\]ZLÇNV]\ÅVZRMHV]DQVHQD MHMRVLÃJQLÇFLH=REDF]\V]MDNFRG]LHQQLHVNXSLDV]VLÇQDFHOXLSRGHMPXMHV]ÐZLDGRPÃGHF\]MÇ SU]\QRV]ÃFÃNRU]\VWQHZ\QLNL Strona 4 NOTATKI 4

O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!