Czytaj więcej:
EVE Online - poradnik dla początkujących okładka

Średnia Ocena:EVE Online - poradnik dla początkujących

Tutorial jest pisany dla osób które dopiero zaczynają swoja przygodę z EVE Online. Chyba gracze, którzy grają dłużej niż kilkanaście tygodni będą znać już większość zagadnień i informacji w nim zawartych. Natomiast gracz, który zostanie rzucony na głęboką wodę po przejściu podstawowych misji treningowych znajdzie dużo przydatnych informacji, które pozwolą znaleźć własny styl gry, całkowicie indywidualny i niepowtarzalny. Jak każdy gracz w EVE. Co zrobiłbyś, gdybyś po zaledwie paru poleceniach od szkoleniowca dostał rozkaz wylotu z akademii i radzenia sobie samemu? Gdy EVE Online była młodą grą, możliwości było znacznie mniej niż teraz. Obecnie, po kilkudziesięciu dodatkach i wielu dziesiątkach łatek, wszechświat gry stał się znacznie głębszy, obszerniejszy, niebezpieczniejszy i ciekawszy a przez to znacznie bardziej niedostępny dla świeżych graczy. EVE Online, jako kosmiczny symulator proponuje dużo ścieżek rozwoju postaci: od magnata produkcyjnego poprzez międzygwiezdnego kupca po eksploratora świeżych systemów, od najemnika i obrońcę uciśnionych poprzez dowódcę wielkiej floty po pirata i złodzieja. Setki konstelacji, tysiące systemów, miliony przeciwników do zniszczenia, miliardy ISKów do zarobienia. I stracenia. Duże walki pomiędzy sojuszami graczy to nieodłączny fragment rozgrywki w grze, a straty, do których dochodzi, liczone są teraz w dziesiątkach i setkach tysięcy dolarów. Realnych amerykańskich dolarów. Jeśli pragniesz przeżyć 0.1% z tego, zanurz się w grze, którą codziennie odwiedza nad 50.000 graczy na jednym serwerze. W poradniku dla do EVE Online znajdziesz: Jak stworzyć unikatową postać i rozpocząć rozgrywkę jako Capsuleer – Nieśmiertelny. Czym warto się zainteresować w pierwszych chwilach w grze a o czym nie mówi Aura – twój wirtualny szkoleniowiec. Jak z powodzeniem zacząć zarabiać ISK’i – wirtualną walutę uniwersum EVE. Jaką drogę wybrać, kiedy gra i (przede wszystkim) inni gracze zaczną kłaść kłody pod nogi. Obszerne wyjaśnienia wielu terminów używanych przez graczy do opisu świata gry. Poradnik do gry EVE Online zawiera dużo przydatnych informacji dla początkujących graczy. Tutorial pomaga stworzyć postać, a także zwraca uwagę na to, na czym warto skupić się w pierwszych chwilach w grze, a także uczy skutecznego zarabiania. EVE Online - tutorial dla początkujących zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Tworzenie postaci (Pierwsze kroki) O poradniku Pierwsze wrażenia (Pierwsze kroki) Górnictwo (Zarabianie gotówki) Wykonywanie misji PvE (Zarabianie gotówki) Przystąpienie do Milicji PvP (Zarabianie gotówki) Ogólnie (Zarabianie gotówki) Ważne fragmenty interfejsu (Pierwsze kroki) Słownik Przydatne linki i programy

Szczegóły
Tytuł EVE Online - poradnik dla początkujących
Autor: Zgud Dawid „Kthaara”
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: GryOnline
Rok wydania: 2014

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd EVE Online - poradnik dla początkujących pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. EVE Online - poradnik dla początkujących Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

EVE Online - poradnik dla początkujących PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

  • FurioIchi

    Myślałem ze tutorial dużo mi wytłumaczy lecz niestety. Tutorial trudno zrozumieć choć twórca ma znaczna wiedze w zarabianiu Isków. Niestety niektóre metody są dyskusyjne. Pozdrawiam

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!