Czytaj więcej:
Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt okładka

Średnia Ocena:Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt

Fascynująca przygoda wśród fiordów, lasów deszczowych, stepów, a nawet w komosie. Dzięki specjalnym wyrywanym kartkom w „Dzikie widoki” można bawić się całą rodziną!Ta wyjątkowa książka ebook przedstawiająca krajobrazy z różnorakich stron świata, ćwicząca spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia, jest kolorowanką i zestawem łamigłówek w jednym. Na każdej ilustracji twórca ukrył zwierzątka w ich naturalnym środowisku – rdzennych mieszkańców Mongolii, Sahary, Kapadocji, Puszczy Białowieskiej, Galapagos, Himalajów... Czy zdołasz odszukać i nazwać każde z tych stworzeń?

Szczegóły
Tytuł Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt
Autor: Wieteszka Andrzej
Rozszerzenie: brak
Język wydania: polski
Ilość stron:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Rok wydania: 2016

Tytuł Data Dodania Rozmiar
Zobacz podgląd Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt pdf poniżej lub w przypadku gdy jesteś jej autorem, wgraj własną skróconą wersję książki w celach promocyjnych, aby zachęcić do zakupu online w sklepie empik.com. Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt Ebook podgląd online w formacie PDF tylko na PDF-X.PL. Niektóre ebooki nie posiadają jeszcze opcji podglądu, a inne są ściśle chronione prawem autorskim i rozpowszechnianie ich jakiejkolwiek treści jest zakazane, więc w takich wypadkach zamiast przeczytania wstępu możesz jedynie zobaczyć opis książki, szczegóły, sprawdzić zdjęcie okładki oraz recenzje.

 

 

Dzikie widoki. Poznawaj krajobrazy świata, koloruj, szukaj ukrytych zwierząt PDF Ebook podgląd:

Jesteś autorem/wydawcą tej książki i zauważyłeś że ktoś wgrał jej wstęp bez Twojej zgody? Nie życzysz sobie, aby pdf był dostępny w naszym serwisie? Napisz na adres [email protected] a my odpowiemy na skargę i usuniemy zgłoszony dokument w ciągu 24 godzin.

 


Podgląd niedostępny.

 

 

Wgraj PDF

To Twoja książka? Dodaj kilka pierwszych stron
swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu!

Recenzje

 • Agnieszka Mazur

  Najfajniejsza kolorowanka, jaka wpadła mi w ręce w tym roku. Niby obrazki nie są skomplikowane ( w sumie przeznaczone są bardziej dla dzieci niż dla dorosłych), lecz sam pomysł jest po prostu genialny! To podróż po świecie, unikalnej przyrodzie i faunie. Idealna okazja do przypomnienia sobie geografii i opowiedzenia o niej swojemu dziecku. Czyli nauka przez zabawę, a więc to, co lubię najbardziej. Zdecydowanie polecam!

 • Iwona_C_

  Egzotyczne widoki to pozycja dość ciekawa, potrafi zająć długie godziny, w okresie jesiennych popołudni. Prócz zabawy w wyszukiwanie zwierzaków i kolorowanie, „czytanie” tej książeczki to idealna okazja do poznawania świeżych gatunków zwierząt a także opowieści o tym, jak wyglądają odległe krainy.Według mnie ta książeczka – kolorowanka sprawdzi się dla dzieci w wieku ok. 4-6 lat i oczywiście ich rodziców. http://www.czytajac.pl/2016/08/dzikie-widoki-andrzej-wieteszka/

 • Ania mama Alicji

  Całość jak zwykle w przypadku kolorowanek wydanych przez wydawnictwo Nasza Księgarnia pokazuje się naprawdę ciekawie i porządnie. Ilustracje są takie inne, bardziej zakręcone, pełne, nieco zagmatwane, wiele się na nich dzieje, wiele jest pokazane, lecz to własnie jest w nich fajne. Przy kolorowaniu trzeba trochę pomyśleć, żeby rozszyfrować co jest co i na jaki kolor dany element pokolorować :) To może być również fajna zabawa dla dzieciaków. Najpierw odszukiwanie zwierząt i elementu, który nie pasuje, a później odszyfrowywanie co jest co, na dobieranie odpowiednich kolorów i kolorowanie. Przy okazji dzieciaki mogą zerkać gdzieś w sieci jak dane zwierzę czy roślina wygląda, żeby wiedzieć jak je pokolorować więc z pewnością dowiedzą się na ich temat jakiś informacji :)Tutaj zarówno okładka jak i strony są oczywiście miękkie, lecz to wcale nie znaczy, że są cienkie. Wręcz przeciwnie. Zawsze piszę to w przypadku kolorowanek z tego wydawnictwa, lecz taka jest właśnie prawda i za każdym razem muszę to pochwalić bo jakość papieru jest naprawdę porządna, a na końcu zawsze zamieszczona jest sztywna tektura dzięki czemu kolorowankę tą można kolorować nawet choćby i na kolanie ;) Strony są przeznaczone do wyrywania i można to zrobić bardzo łatwo, jednym delikatnym pociągnięciem. I choć z jednej strony jest to wielki plus to jednak z drugiej strony nieco mnie to denerwuje. Tak jak wspominałam kolorowanki te narazie kolekcjonuje i chowam na później, a niestety nierzadko podczas skanowania tych paru stron, żeby zamieścić je tutaj w recenzji już mi się książka ebook rozchodzi. Nie zawsze, lecz nierzadko własnie tak się dzieje. Lecz nie jest to jakiś duży kłopot dla mnie, ponieważ w niczym to nie ujmuje jej plusów ;) Dlatego zalecam jak najbardziej!

 • BiBi

  "Dzikie widoki" Andrzeja Wieteszki to kolejne miejsca do odwiedzenia bez ruszania z domu. Wystarczą kredki, odrobina fantazji i skupienia. 30 różnorodnych krajobrazów (Islandia, Polinezja, Duży Kanion Kolorado, Toskania). Świat zadziwiającej fauny i flory, formacji wodnych i skalnych. Kolorowanie. Wypatrywanie ukrytych zwierząt (owca kanadyjska, grzechotnik crotalus, gazelopka sawannowa). Poznawanie nieznanych gatunków. Wyszukiwanie tego, co niekoniecznie pasuje do naszkicowanego krajobrazu.

 

 


O nas

PDF-X.PL to narzędzie, które pozwala Ci na darmowy upload plików PDF bez limitów i bez rejestracji a także na podgląd online kilku pierwszych stron niektórych książek przed zakupem, wyszukiwanie, czytanie online i pobieranie dokumentów w formacie pdf dodanych przez użytkowników. Jeśli jesteś autorem lub wydawcą książki, możesz pod jej opisem pobranym z empiku dodać podgląd paru pierwszych kartek swojego dzieła, aby zachęcić czytelników do zakupu. Powyższe działania dotyczą stron tzw. promocyjnych, pozostałe strony w tej domenie to dokumenty w formacie PDF dodane przez odwiedzających. Znajdziesz tu różne dokumenty, zapiski, opracowania, powieści, lektury, podręczniki, notesy, treny, baśnie, bajki, rękopisy i wiele więcej. Część z nich jest dostępna do pobrania bez opłat. Poematy, wiersze, rozwiązania zadań, fraszki, treny, eseje i instrukcje. Sprawdź opisy, detale książek, recenzje oraz okładkę. Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie sklepu, do której zaprowadzi Cię link pod przyciskiem "empik". Czytaj opracowania, streszczenia, słowniki, encyklopedie i inne książki do nauki za free. Podziel się swoimi plikami w formacie "pdf", odkryj olbrzymią bazę ebooków w formacie pdf, uzupełnij ją swoimi wrzutkami i dołącz do grona czytelników książek elektronicznych. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki i przetestowania wszystkich funkcji serwisu. Na www.pdf-x.pl znajdziesz ukryte dokumenty, sprawdzisz opisy ebooków, galerie, recenzje użytkowników oraz podgląd wstępu niektórych książek w celu promocji. Oceniaj ebooki, pisz komentarze, głosuj na ulubione tytuły i wrzucaj pliki doc/pdf na hosting. Zapraszamy!